320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Narcose teine season, 5+ kraam.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      HBO poolt jälle midagi väga head. The Night Of.
      HBO seda sarja (ja üldse ka vanemat stuffi) pole vist võimalik eestis legaalselt vaadata? Ei tööta mendis vms, vaid lihtsalt huvitab
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Arvamusi Westworldist? Esimene osa ei äratanud erilist kirge selle loo vastu - aga eks seda ole sarjadega ennegi juhtunud, Troonide mängul võttis ka aega, et käima saada. Ei meenu, kas olen Westworldi aluseks olevat 70-te aastate filmi näinud: võib-olla peaks selle ära vaatama.
        Veel üks uus asi on Designated Survivor Kiefer Sutherlandiga. Siin tundub jälle nii, et esimene osa oligi kõige huvitavam. Pauk käis ära ja edasi kipub tüüpiliseks jänkidraamaks. Pealegi pole peaosas just mu lemmiknäitleja.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Westworld oli minu arust just super hea, läks päris kaua aega enne kui midagi aru hakkasin saama ja jättis õhku päris palju küsimusi ja teooriad, ehk ootan huviga juba teist osa.

          Kommentaar


            Kehv sügis tõotab tulla sarjade poolest, vähemalt minu jaoks. Mida tõesti huviga vaatan - näiteks Longmire - sai taas liiga ruttu läbi ja mõned vanemad asjad nagu New Girl või USA Shameless on paremad ajad seljataha jätnud.
            Proovisin paari uut asja. Timeless tegeleb ajas rändamisega. Kui seda tüüpi lood meeldivad, siis miks mitte. Aga karakterite ehitamiseks on pagana vähe tööd tehtud.
            Agent Carteri lõpetamise järel on Hayley Atwellile antud uus sari nimega Conviction. Esimene osa tundus tühine ja nadi, aga vast vaatan paar tükki veel, et kindel olla.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Luke Cage'i oled ära vaadanud? Mulle väga meeldis.

              Kommentaar


                chance, westworld, travelers, goliath mõndadeks, millel teatud kvaliteet uutest tulijatest on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Veel üks uus asi on Designated Survivor Kiefer Sutherlandiga. Siin tundub jälle nii, et esimene osa oligi kõige huvitavam. Pauk käis ära ja edasi kipub tüüpiliseks jänkidraamaks.
                  Jõudsin samuti ära vaadata seni 3-4 osa. Mõte ehk hea, aga no jube imal patriootlik pask minu meelest.
                  A la peakangelane on üdini hea ja aus ja rahuarmastav, "vägivald ei ole lahendus", "proovime enne ikka heaga"... Sellist võltspaatost ikka tilgub võikalt.
                  Muusika vist on House of Cardsi pealt peaagu üks ühele maha tehtud.

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, maitsed on erinevad ilmselt, aga minu jaoks on päris hea seriaali sügis olnud. Siiani uutest tulijatest, Designated Survivor, Conviction ja Luke Cage kõik oma listi võetud ja ülimalt rahul nendega. Lisaks veel ka Piper Perabo uus seriaal, Notorious.

                    Kommentaar


                      Oskab keegi soovitada "Peep Show" taolist üllitist?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Uutest tulijatest on väga head Atlanta ja Fleabag

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Oskab keegi soovitada "Peep Show" taolist üllitist?
                          Pole väga kindel, millist nišši täpselt taga ajad, aga The Inbetweeners võiks sinna lähedusse maanduda ehk.
                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Black Books, Spaced, IT Crowd jne.
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Fargo. Üks parimaid sarju üldse. Iga esmaspäeva õhtul kell 22.00 ETV+ kanalilt. Esimene hooaeg sai just läbi, aga minu suureks üllatuseks näidatakse ka teist hooaega. Vähemalt Telia kliendid näevad inglise keeles ja eesti keelsete subtiitritega. II hooaja sužee ei eelda I hooaja nägemist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                Fargo.
                                Dragons!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X