320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Narcos on ikka väga hea sari. Teine hooaeg oli nii hea, et ei suutnud seda kuidagi laupäeval ära lõpetada - libistasin õlli ja nautisin. Hommikul pidin küll lennuki peale minema, aga kuna ma olen alati üles saanud, siis ei tundunud probleem mingi kell 1 magama minna, et neli ärgata.
    Yolo, lennuk läks 6.05 ja ma ärkasin umbes 6.03. Kimasin lennujaama, riided viskasin kotti suvaliselt, raamatut ka kaasa ei saanud ja ostsin vihaga Nordica+Lufthansa pileti Viini kaudu Frankfurti, kuna eeldasin, et peaksin järgneva Taipei lennu peale jõudma. No jõuan ma pileti ära osta, kui vaatan, et Viin-Frankfurti lend saabub viis mintsa enne Frankfurt Taipei lendu. See oli muidugi juba matemaatiliselt võimatu ja nii vandusin endamisi tükk aega. Kusagil Frankfurtis vaatasin pangaarve seisu, vaatasin Taipei lennupiletite hindu ja ostsin jätkulennu, kuna minu esialgne reis on niigi kinni makstud (ülelaskmise korral peaksin kinni maksma, mis läheks umbes samasse suurusjärku), Taipeis on nädalaks hotell ja tagasilennupiletid on ka olemas. Pangaarve sai sisuliselt nulli, õnneks tuleb raadioraha ja kotis on ka paarsada eurot.
    Lend läks läbi Dubai, seal neli tundi vahet ja siis Taipei poole edasi. Emiratesi lennukid on oossomid. Ekraan suur, toit okei, ruumi ka ja lennuk on see kuradi A380, mis on tõeline laev. Filme oli ka sitaks, sarjugi. Asusin siis vaatama sarja The Night Of, millega jõudsin hoogsalt viienda osani. See on ka marulahe sari, kuigi HBO kohta üllatavalt tissivaba. Narcos oli ses suhtes jõulisem ja kuna ikkagi reaalse loo taustaga, siis unustasin end pidevalt wikipediasse ringi kolama ja isaks lugema.
    Muidugi üritasin vahepeal siin asju korraldada - näiteks teatada taivanlastele, et mind ei maksa Frankfurt-Taipei lennult oodata, vaid pigem Dubai-Taipei. Riias asuva Taipei saatkonna töötaja muidugi ei ole midagi vastanud, ametliku reisiprogrammi dokumendis pole ühtegi e-mailikontakti, Taiwani välisministeeriumi kodulehel on umbes 0 kontaktaadressit ja kui siis saatsin Lätis asuva Taiwani saatkonna ametlikult veebisaidilt päringu, siis küsis seal kontaktvorm kontrollküsimust, mis oli sõnastatud Hiina keeles (õnneks sain aru, et nad küsivad, millistel piltidel on sillad). Kõik muutub eriti toredaks, kuna sain hiljaaegu telefonile uue sim-kaardi, kuid telefon keeldub roaminguga ühildumisest Austria, Saksamaa kui ka nüüd AÜE mobiilivõrguga.
    Nüüd siis mölutan Dubais, varsti saan lennukile ja sarja edasi vaadata. Pärast saab makarone süüa, naljakat lugu rääkida, aga praegu on küll üsna kuradi error.

    Kommentaar


      Sild on kah hea,pühap. muidu ei trimpa ,aga vaatasin just siuke ähmase pilguga ja stsenaristiga tahaks juba kohtumisõhtu teha -kust kurat need ideed tulevad? Varasemad osad olen muuseas ontlikult ära vaadanud!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Sain teisel lennul The Night Ofi lõpuni vaadatud. KAs see ongi täiesti tissivaba sari või on asi sama, mis Terminatorit vaadates märkasin, et igasugune tõsisem tulistamine ja tissikoht on välja lõigatud?

        Kommentaar


          Oletaks küll, et Emirates lennukites mingit porri ei näidata
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Black Mirror
            Soovitus neile, kes soovivad midagi teistsugust. Näitab tehnoloogia mõjust inimkonnale. Iga osa on uus ja pole teistega seotud.
            UK seriaal, kus hetkel väljas 7 osa.
            minuni on jõudnud kiitus San Junipero ja Hated in the Nation osade vastu. arvestades struktuuri võib alustada nendega?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Narcos on ikka väga hea sari. Teine hooaeg oli nii hea, et ei suutnud seda kuidagi laupäeval ära lõpetada - libistasin õlli ja nautisin.
              In the book "Pablo Escobar My Father," the notorious drug lord's only son, Juan Pablo Escobar, recounts his memories of his father and the moments that marked Colombia's history. InSight Crime looks at the most intriguing tales.

              In the book "Pablo Escobar My Father," the notorious drug lord's only son, Juan Pablo Escobar, recounts his memories of his father and the moments that marked Colombia's history. InSight Crime looks at the most intriguing tales. 
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sain teisel lennul The Night Ofi lõpuni vaadatud. KAs see ongi täiesti tissivaba sari või on asi sama, mis Terminatorit vaadates märkasin, et igasugune tõsisem tulistamine ja tissikoht on välja lõigatud?
                Midagi seal ikka paar korda välgutati. Aga muidu, tore sari oli. Sai ka hiljuti ühelepoole sellega. Eelnevalt vaatasin True Detectivet, aga The Night Of meeldis isegi tsipa rohkem.

                Narcos läheb järgmisena kavva.

                Kommentaar


                  Siin vist Westworldi polegi mainitet? Esimene hooaeg on minu meelest päris kõva, viimasest paarist aastast vast ainult Mr.Robot on umbes sama laksuga tulnud. Kõvad näitlejad, kõva stsenaarium (kui just päris KÕIKI twiste läbi ei hammusta), tissid jne. Mida rohkemat tahta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Siin vist Westworldi polegi mainitet? Esimene hooaeg on minu meelest päris kõva, viimasest paarist aastast vast ainult Mr.Robot on umbes sama laksuga tulnud. Kõvad näitlejad, kõva stsenaarium (kui just päris KÕIKI twiste läbi ei hammusta), tissid jne. Mida rohkemat tahta?
                    On ikka läbi käinud, ma alguses ikka kiitsin, nüüd kui hooaeg kohe läbi, saab endiselt ainult kiita. Võimas kvaliteet.

                    Kommentaar


                      Versailles on seriaal, kus näeb Louis XIV, keda mängib Athelstan, nägemust Prantsusmaast küpsemas. Tegemist pole kuningaga, keda ainult huvitab, et elu oleks ilus - pikk visioon riigist on vähestele mõistetav, aktsepteeritav ja nõnda siis inimesed langevad.
                      Võetud on siis vägev lugu, sinna topitud vägevad näitlejad, pandud nad vägevasse keskkonda ja vägevalt riidesse. Mõistagi on tissi, tussi ja toorest nussi ning lihtsalt lusti. Kogu selle kulla ja karra juures aga on raske uskuda, et omasooiharaid on/oli nõnda vähe - lesbivärki on üldse üks kuiv null.
                      Kui otsid ajaloolist kostüümidraamat, siis ole lahke.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma tahan siinkohal öelda, et South Parki viimane hooaeg oli üldiselt ikka väga sitt. Kogu see "suure narratiiviga" jauramine on üldse üsna küsitava kvaliteediga olnud ja ausalt öeldes võiksid nad tagasi minna üksikosade juurde, kus iga episood on erinev teema, kuna juba ka PC Principal oli tüütu, aga nüüd kogu see Garrisoni teema oli veelgi tüütum. Bööö! Suck balls!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma tahan siinkohal öelda, et South Parki viimane hooaeg oli üldiselt ikka väga sitt. Kogu see "suure narratiiviga" jauramine on üldse üsna küsitava kvaliteediga olnud ja ausalt öeldes võiksid nad tagasi minna üksikosade juurde, kus iga episood on erinev teema, kuna juba ka PC Principal oli tüütu, aga nüüd kogu see Garrisoni teema oli veelgi tüütum. Bööö! Suck balls!
                          Tüütu on nende kahe hooaja kohta väga poliitkorrektne sõna. Tagatipuks seda PC Principal'i ei saadetud peale eelmist hooaega minema ka.

                          Kommentaar


                            Boooom. Amazon Prime on eestis ametlikult kättesaadav. Esimesed 6 kuus 3€, hiljem 6€. Mida vaadata saab loe täpsemalt siit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma tahan siinkohal öelda, et South Parki viimane hooaeg oli üldiselt ikka väga sitt. Kogu see "suure narratiiviga" jauramine on üldse üsna küsitava kvaliteediga olnud ja ausalt öeldes võiksid nad tagasi minna üksikosade juurde, kus iga episood on erinev teema, kuna juba ka PC Principal oli tüütu, aga nüüd kogu see Garrisoni teema oli veelgi tüütum. Bööö! Suck balls!
                              Neil oli ju hooaeg ette tehtud arvestades Hillari võitu. Kuna tulemus oli vastupidine, siis nagu aru sain, oli vaja kõik ka ümber teha. Kuni selle hetkeni see hooaeg suht isegi lubas midagi.

                              Kommentaar


                                Tööga seoses olen ka Viaplay sisu hoolega kamminud ja 2 täiesti korralikku asja vaatamiseks, mida soovitada:
                                Mad Dogs (mis on Briti originaali Ameerika versioon sõpradest, kes satuvad eksootilisel saarel veristesse sekeldustesse) ja Battle Creek (Breaking Badi tegijatelt, aga canceldati peale esimest hooaega).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X