320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Boooom. Amazon Prime on eestis ametlikult kättesaadav. Esimesed 6 kuus 3€, hiljem 6€. Mida vaadata saab loe täpsemalt siit.
    Tõmbasin huvi pärast nädalase tasuta triali. Ega seal nüüd midagi hõisata küll pole. Amazonil endal on väga vähe sarju - osaliselt olen neid juba näinud ja uusi hooaegu muidugi pole. Filme on, aga enamasti vanad ja tuntud ning ammu nähtud. Valik pole suur ka paraku. Ei usu, et tasulisena kasutama hakkan.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kas ma olen ainuke, kelle arvates The Night Of on korralikult overrated? imdb hinne 8,7
      Vaatasin küll lõpuni aga erilist põnevust minu jaoks ei suudetud ülesse kruttida.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Hakkasin mõnda aega tagasi huvi pärast netflixist Archerit vaatama, ei ole pidanud kahetsema. Mõnusa piiripealse huumoriga animeeritud sari.

        Kommentaar


          kui nüüd HBO ka tuleks kuigi Plexiga on arvutisse soetatud asju ka päris mõnus vaadata...

          muide, oskab keegi selgitada, miks Fox Play end ainult Telia klientidele kättesaadavaks on teinud?

          Kommentaar


            Ladina-Ameerika narkoparuni lugu sai ootele pandud, vaatasin hoopis siin varemgi mainitud Gomorrah kaks hooaega ära. Sürr värk, inimelul pole mingisugust väärtust ning on üsna raske vaatamine kuna ei oska kellelegi pöialt hoida. Üks tegelane värdjam kui teine. Vahepealsed karakteriarengud tunduvad ka kummastatavad, ent vaatamist ei kahetse ning ilmselt võtab ka kolmanda hooaja ette kui valmis saab. Vaheldus USA toodangule. Omamoodi stiilne, huvitav keskkond, tempokas ja põnev.

            Kommentaar


              Vaatasin ära The Man in The High Castle 2 hooaja. meeldis, aga võib olla sellepärast, et olen natsilembeline.

              Kommentaar


                Homeland on siis tagasi kuuenda hooajaga ja päris korralik algus peaks mainima.

                Kommentaar


                  See uus X-files. Mis nad teinud on, ja miks? Vanasti oli selline sünge, aegajalt irooniline, enamasti depressiivne ja kaasahaarav. Nüüd on mingi tilulilu ning null arengut. Miks? Ma vaatan tee vee kolmest, et keegi kes on hooaja ära vaadanud - on üldse mõtet edasi vaadata?

                  Kommentaar


                    Kuulge, see OJ Simpsoni sari, see on ju friggin' oossom!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Stranger Things oli suurepärane, kaasahaarav, lisaks veel super muusika ja teema oli huvitav. Lapsnäitlejad olid ka tasemel. Ehk korralik 8/10 ja kandideerib mu top top 10 sarjatabelisse.

                      Aga selle suve parim sari kipub olema ikka The Night Of, kiitsin juba esimest osa, nüüd on neli väljas ja jätkuvalt võimas. Natuke võiks võrrelda seda sellise sarjaga, nagu the Wire, mu lemmik sari ikkagi.
                      Võrdluse all ma mõtlen, et lihtne ja tavaline teema on tehtud nii kaasahaaravaks ja tõetruuks. Tegelased ei ole ülevõlli ja üritatakse teemat näidata võimalikult tavalisena. Nt Politsei ei ole mingi superkangelaste koht, vaid seal on tavalised tööinimesed. Näitlejad on lihtsalt ebareaalselt head.
                      Kui sari jätkab samamoodi, siis on tegu ilmselt viimase paari aasta parima sarja kandidaadiga.

                      Stranger Thingsi kiidan ma ka. Üldse selline ulme tegelikult üldse ei sümpatiseeri ja kui keegi soovitaks, siis ei hakkaks elusees vaatama, aga kuna räige pohmelli ajal hakkas muu seltskond seda vaatama, siis ei jäänud mul muud üle ja kogu season jutti ja no ikka ülikõva sari. Kes vaadanud ei ole, siis soovitan soojalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuulge, see OJ Simpsoni sari, see on ju friggin' oossom!
                        American Crime story Goodinguga?
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          American Crime story Goodinguga?
                          Jah, Gooding oli küll veidi lame, Travolta ka, aga sisu poolest oli seriaal geniaalne, mis isegi töötas, kui sa lõppu tead.

                          Kommentaar


                            Sellist asja täiesti soovitaks nagu Young Pope , esimesed paar osa vaadatud ja mulle küll istub.
                            Viaplays kellel konto terve hooaeg ka olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Stranger Thingsi kiidan ma ka. Üldse selline ulme tegelikult üldse ei sümpatiseeri ja kui keegi soovitaks, siis ei hakkaks elusees vaatama, aga kuna räige pohmelli ajal hakkas muu seltskond seda vaatama, siis ei jäänud mul muud üle ja kogu season jutti ja no ikka ülikõva sari. Kes vaadanud ei ole, siis soovitan soojalt.
                              Täiesti nõus, Netflix ikka oskab.

                              Kommentaar


                                Kui vanasti sai Foxi pealt sarju vaadata, siis nüüd enam mitte. Võtsid üle Eesti kanalitele nii omase reklaami näitamise. Vanasti näidati minut-kaks, nüüd üle viie juba.


                                Tekkis ka küsimus, kas tasub alustada sarjaga "Walking dead"?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X