320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Isegi, kui on, siis nii lihtsalt ei tehta!

    Mõnu, kes spoilis mõnel Shieldi lõpu ära...
    Keegi ju ei käse sul sinna peale vajutada ja vaadata või mis?

    Kommentaar


      Ma arvan, et vana habe ei viitsi end netipaljastustega kursis hoida ja kirjutab loole nimme sellise veidi ootamatuma lõpu.
      Mulle üldiselt see viimane osa päris meeldis, aga Jamie Lannisteri oleks see Mägi küll pidanud maha lööma. Säärane käsule allumatus ei lähe mitte.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kuna mul pole enam Netflix'i aga kuna mul on telekas, siis sattusin peale Maigret seriaalile. Rowan Atkinson on peaosas. Kahte osa olen näinud ja mulle väga meeldis. Pikad osad, aga huvitavalt üles seatud ja paeluva storyline'ga.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Muidugi oleks ka omapärane kui Night's king tuleks notiks kõik maha ning sari lõppeb sellega, et tema istub troonile
          Meil on ühe seltskonnaga väike teema, kes suudab välja mõelda kõige ebareaalsema lõpu.

          Dany ja Jon saavad lapse. Ja viimane stseen on see kui kaamera zoomib lapse peale, see teeb silmad lahti ja silmad on uuuuuuu sinised?!!

          Aga jah S07 oli kuradi holliwoody huinjaaa. Kõik oli nii etteaimatav, et okse.

          Kommentaar


            Uue kooliaastaga koos lasti turule Narcose kolmas hooaeg (kokkusattumus?), mis jätkab sealt, kus pooleli jäi - kvaliteetne kraam. Küll aga ei pakkunud enam uudsust. Samas, kas see ongi ilmtingimata oluline.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Peale mitmeid aastaid sõprade poolt pealekäimist hakkasin vaatama..... Firefly'd. Kannatasin selle 1,5h ära ja nii saigi esimene osa läbi. Ja nüüd tahaks selle torrenti ära kustutada, sest asi on viisakalt öeldes halb. Või, kui see postitus saab XXX like siis olen nõus teisele osale ka chance andma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Peale mitmeid aastaid sõprade poolt pealekäimist hakkasin vaatama..... Firefly'd. Kannatasin selle 1,5h ära ja nii saigi esimene osa läbi. Ja nüüd tahaks selle torrenti ära kustutada, sest asi on viisakalt öeldes halb. Või, kui see postitus saab XXX like siis olen nõus teisele osale ka chance andma.
                Eks ta maitse asi ole, mäletamist mööda just vaatajanumbrite pärast see sari omal ajal lõpetati, ehk siis paljudele see sari ei meeldi, aga sellel on oma fännkond kes seda täiega fännab, endale meeldis, mitte küll top 20 sari, aga sellinne mõnus meelelahutus ja tegelased olid huvitavad, et hea meelega oleks edasi vaadanud.

                Ma ei tahaks küll võrrelda Twin Peaksiga kvaliteedi osas, aga võrdlekski just sellega, et need kellele Twin Peaks meeldib peavad seda parimaks sarjaks. Ja siis ülejäänud ei saa aru, et mida kuradit ma just vaatasin, see käib isegi rohkem uue hooaja kohta.

                Kumbki pole Troonide Mäng või Breaking Bad, mis on mõeldud massidele ja piisavalt lihtsalt tehtud, et iga inimene saab aru mis toimub.

                Päris ilma asjata selle sarja hinne imdb. 9,1 pole, ehk viisakalt öeldes sitt on päris karm hinnang, et mitte fänne närvi ajada oleks viisakam öelda, et mul on sitt maitse või miskit sellist.

                Kommentaar


                  Kuidas rahvas siis uue Twin Peaksiga rahule jäi? Kui 1990. oma tekitas kananaha ihule ja lummas täielikult, siis seekord oli nii ja naa, mõned osad olid liiga head, et olla tõsi, aga vahepeal jälle tekkis ka tunne, et miks ma seda üldse vaatan. Kunst on kummaline ja Lynch oskab oma fänne nussida. Aga noh värskust on vaja, kogu aeg ei jaksa tavapärast kindla peale minekut vaadata.

                  Kokkuvõttes siis 8/10 ja kandideerib mu top 20 draamasarja tabelisse.

                  Kommentaar


                    Aga ma ei tea mis see aasta toimub, eelmine aasta tuli Stranger Things, Westworld, This Is US, The Crown, The Night Of ja Atlanta väärib ka mainimist, aega veel muidugi on. Aga see aasta väärivadki vast ära märkimist Twin Peaks, Big Little Lies ja The Handmaids Tale, kuid minu hinnangul ei küündi ükski neist eelmise aasta parimate tasemele (Twin Peaks küll, aga ma fänn ka). Samas üle keskmise häid asju on küll tulnud, nt Taboo, 13 Reasons Why, Feud jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Kuidas rahvas siis uue Twin Peaksiga rahule jäi? Kui 1990. oma tekitas kananaha ihule ja lummas täielikult, siis seekord oli nii ja naa, mõned osad olid liiga head, et olla tõsi, aga vahepeal jälle tekkis ka tunne, et miks ma seda üldse vaatan. Kunst on kummaline ja Lynch oskab oma fänne nussida. Aga noh värskust on vaja, kogu aeg ei jaksa tavapärast kindla peale minekut vaadata.

                      Kokkuvõttes siis 8/10 ja kandideerib mu top 20 draamasarja tabelisse.
                      Avatiitrite tunnusmuusika ajal käis külmavärin üle selja, et kunagine lemmiksari on tagasi ja fakkjee. Terve avaosa jooksul ootasin ja otsisin põhjust vaimustumiseks. Järgmiseid viit osa vaatasin vist mingi kaks nädalat, sest kokku äkki kümmekond korda jäin neid vaadates lihtsalt magama. Lõpuks loobusin.

                      Mõned üksikud head stseenid olid. Muus osas veniv, seosetu, igav pask. Väikelinna intiimsus ja müsteeriumid, mille peal esimesed hooajad purjetasid, olid nüüd täielikult minetatud. Kurb lörtsimine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Aga ma ei tea mis see aasta toimub, eelmine aasta tuli Stranger Things, Westworld, This Is US, The Crown, The Night Of ja Atlanta väärib ka mainimist, aega veel muidugi on. Aga see aasta väärivadki vast ära märkimist Twin Peaks, Big Little Lies ja The Handmaids Tale, kuid minu hinnangul ei küündi ükski neist eelmise aasta parimate tasemele (Twin Peaks küll, aga ma fänn ka). Samas üle keskmise häid asju on küll tulnud, nt Taboo, 13 Reasons Why, Feud jne.
                        Karlo Funk,sina või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                          Karlo Funk,sina või?
                          Kiire googeldamine ütles, et ei ole, aga sarnasusi täheldasin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Kiire googeldamine ütles, et ei ole, aga sarnasusi täheldasin.
                            Ma juba lootsin, et meil on foorumis tuntud inimesi ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Aga ma ei tea mis see aasta toimub, eelmine aasta tuli Stranger Things, Westworld, This Is US, The Crown, The Night Of ja Atlanta väärib ka mainimist, aega veel muidugi on. Aga see aasta väärivadki vast ära märkimist Twin Peaks, Big Little Lies ja The Handmaids Tale, kuid minu hinnangul ei küündi ükski neist eelmise aasta parimate tasemele (Twin Peaks küll, aga ma fänn ka). Samas üle keskmise häid asju on küll tulnud, nt Taboo, 13 Reasons Why, Feud jne.
                              Mulle meeldis kohe niiväga, et 10/10 punni! Lynch on taas saanud suurepärase tööga hakkama ja 25 aasta pärast saab järge näha
                              Ei viitsiks suurt kokkuvõtet teha, sest see läheks üli pikaks.
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                BoJack Horsemani uus hooaeg on Netflixis üleval. Täna öösel ma ei maga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X