320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Uue kooliaastaga koos lasti turule Narcose kolmas hooaeg (kokkusattumus?), mis jätkab sealt, kus pooleli jäi - kvaliteetne kraam. Küll aga ei pakkunud enam uudsust. Samas, kas see ongi ilmtingimata oluline.
    Parim hooaeg tbh
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Avatiitrite tunnusmuusika ajal käis külmavärin üle selja, et kunagine lemmiksari on tagasi ja fakkjee. Terve avaosa jooksul ootasin ja otsisin põhjust vaimustumiseks. Järgmiseid viit osa vaatasin vist mingi kaks nädalat, sest kokku äkki kümmekond korda jäin neid vaadates lihtsalt magama. Lõpuks loobusin.

      Mõned üksikud head stseenid olid. Muus osas veniv, seosetu, igav pask. Väikelinna intiimsus ja müsteeriumid, mille peal esimesed hooajad purjetasid, olid nüüd täielikult minetatud. Kurb lörtsimine.

      VÕIB SISALDADA SPOILEREID!!!


      See kunst lihtsalt polnud järelikult sinule. Tegemist on vaieldamatult filmi-tv ajaloo parima teosega, mida on suht võimatu kuidagi ületrumbata. Lynch ja Frost tegid siin midagi täiesti ennenägematult maagilist. Ilmselgelt on pea võimatu seda hooaega vaadata, kui ei ole eelnevalt detailselt läbi kamminud sarja esimest ja teist hooaega + "Fire Walk With Me" järjefilmi + "Lost Highway" + "Mullholland Drive" + "Inland Empire" (kõik kolm filmi on otseselt või kaudselt seotud kogu hooaja tegevusega ja/või hädavajalikud arusaamiseks Twin Peaksi aja/dimensiooni/reaalsuse pidevateks ja lõpmatuteks hüpeteks) ja läbi lugenud Mark Frosti novelli "The Secret History of Twin Peaks." Ilma selle aluspagasita tavaline vaataja ei olekski suuteline aru saama mida ta vaatab, kuna mitte ükski olukord ega juhtum ei ole kronoloogiliselt loogilises järjestuses või ajas või kohas. Lisaks on visuaalsele on Twin Peaksi The Returnil (tänu Lynchile) täiesti ennenägematu helitöö ja kõiki maailma teoseid üle trumpav soundtrack. Peale selle ei saa taustale jätta ka näitetööd - Naomi Wattsil peaks oma esitluse eest Emmy juba kindlalt taskus olema, samuti ei imestaks kui Kyle MacLachlan sama auhinnaga pärjatud saab. Ühesõnaga lühidalt seda teost kokku pole võimalik võtta. Tegemist on parima Sci-fi, draama, komöödia, õudukaga ühes teoses. Küll aga vajab see teos vaataja poolset 100% keskendumist ja oskust ja soovi ise tühimikud oma fantaasia ja kaasamõtlemisega täita. Kindlasti ei ole mõtet Twin Peaksi vaata inimesel, kes soovib sirgjoonelist selgelt välja joonistatud alguse ja lõpuga teost - siit te seda ei leia. Ja kui kõik 18 osa(loe: tundi) hooajast vaadatud, peate arvestama, et peate neid osasid vähemalt paar korda uuesti vaatama, et kõike märkamatuks jäänud puzzle tükke ja detaile avastada. Ehk siis niisama õlle kõrvale peeretamiseks see kunstiteos kindlasti ei sobi.

      Ühesõnaga "Twin Peaks The Return Season 3" on Lynchi täiesti uus lagi, mida paari leheküljega kokkuvõtta ei ole võimalik. Sarja teine hooaeg keerati ABC poolt perse, kuna Frostil ja Lynchyl kästi lõpus avaldada, kes tappis Laura Palmeri. Kolmandas hooajas on meestel vabad käed ja seda on kasutatud mõnuga ja ühtegi ettesöödetud vastust te niisama naljalt oma küsimustele ei saa. Lynchilt täiesti uue lähenemisega visatakse tegelaskujude ja olukordade väljajoonistamisel respecti ka Tarantinodele ja Hitchcokidele, kelle käekirja nii mõneski tegelases või olukorras on võimalik märgata.

      Hindeks maksimaalne 10+

      Seniks aga kõigile Twin Peaksi fännidele hea uudis:
      After the new Twin Peaks series ends, we’ll have more Twin Peaks to look forward to!Mark Frost has penned a second Twin Peaks book called “Twin Peaks: The Final Dossier,” which will be released by Flatiron Publishing on October 31, 2017. Amazon has already made it available for pre-order as a 176-page hardcover and an audiobook.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Vaatasin Narcos kolmanda hooaja lõpuni. Iga osa järel avasin põnevusega uue - äkki nüüd läheb hooaeg lõpuks põnevaks. Vaatasin viimase osa ära. Siiani ootan...

        Minu jaoks ei olnud enam seda põnevust, actionit ega ka ei tekkinud erilist sümpaatiat ühegi tegelase peale Jorge vastu. Escobar tekitas sinus emotsioone, sa armastasid ja vihkasid teda samaaegselt. Võib-olla lihtsalt ootused olid liiga kõrged, kuid enam ei olnud sellist tunnet, et ma vaatan selle nüüd kohe algusest peale uuesti läbi. Kusjuures kriitikud on kõnealuse hooaja väga hästi vastu võtnud. Aga võib-olla pean lihtsalt kuu aja pärast sarja uuesti läbi vaatama, vast on siis mõtted teised.

        Spoiler: tisse ja verd oli ikka kordades vähemaks tõmmatud.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Jõudsin ka Narcose 3nda hooajaga ühele poole. Mulle meeldis. Tempo pole küll enam selline nagu kahel esimesel hooajal, aga siis piisavalt pinev. Samas olid paljud asjad liiga etteaimatavad võrreldes I ja II hooajaga.

          Kommentaar


            Vaatasin ka just viimase hooaja ära. Mulle meeldis see isegi rohkem kui varasemad hooajad. Oli kuidagi põnevam.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Olen jõudnud poole peale (Narcos s03) ja minu jaoks on isegi põnevam kui esimesed kaks. Peamine (või isegi ainus) põhjus ilmselt selles, et ma ei tea lõpplahendust - Escobari tööde ja tegemiste kohta olin juba enne sarja suht palju lugenud ja lõpplahendus(ed) olid ette teada, aga Cali tegelased on täitsa tume maa ning nimme pole ette spoilerdanud ka (peale teist hooaea kui sai selgeks, et just Calist tuleb siisõn 3).

              No homo, aga geipeategelased brutaalses machomaailmas on ikka krdi huvitavad (vt ka Omar Little, Chris Kelleri-Tobias Beecheri armulugu).

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                No homo, aga geipeategelased brutaalses machomaailmas on ikka krdi huvitavad (vt ka Omar Little, Chris Kelleri-Tobias Beecheri armulugu).
                Mu vast üks suurimaid pettumusi sarja lõpus oli see, et Jorge ei olnudki Alvarez

                Kommentaar


                  David Simon ja George Pelecanos on tagasi HBOs 70ndate New Yorgiga.


                  esimest poolt teist tundi ei suutnud isegi James Franco ära rikkuda.
                   
                  kuni ta tegi topeltrolli :fp:

                  ehk läheb paremini kui Scorcesel.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ja sellist osa pidi siis ootama pea aasta? Nagu päriselt? Umbes kaks naljakat kohta, taas eelmise persseläinud hooaja jätkuvad liinid (ok, kui Cartman nüüd tõesti üksikuks jäi, siis meibi minnakse taas tagasi juurte juurde), mingi arusaamatu ülesehitus. Ise rääkisid Simmonsi podcastis, et tahaks jälle teha osasid, kus Cartman riietab end robotiks ja lollitab Buttersit. Aga see? Fakk, nagu selline osa või? Minge persse, ausalt. 20 hooaega vist on niiehknaa maksimum, okei, SP puhul 17 hooaega oli maksimum, siis läks mingiks arusaamatuks jogaks kätte.

                    Puhake jalga, härrad Stoneparker.

                    Kommentaar


                      Mõnus inglise vanakooli põnevik üldnimetusega Strike. Eriti õnnestunud valik pääosi täitma seekord. Räägitakse, et JK Rowling olla need lood varjunime all kirja pannud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kuna haip läks liiga suureks, et ignoreerida, siis tegin algust Rick and Morty ja Bojack Horsemaniga. Esimene ei ole mingi 6 osa järel veel ülemäära erutanud. Teine võib vabalt olla maailma parim asi ever.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Kuna haip läks liiga suureks, et ignoreerida, siis tegin algust Rick and Morty ja Bojack Horsemaniga. Esimene ei ole mingi 6 osa järel veel ülemäära erutanud. Teine võib vabalt olla maailma parim asi ever.
                          No ma räägin!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Kuna haip läks liiga suureks, et ignoreerida, siis tegin algust Rick and Morty ja Bojack Horsemaniga. Esimene ei ole mingi 6 osa järel veel ülemäära erutanud. Teine võib vabalt olla maailma parim asi ever.
                            Rick ja Morty ei läinud mul ka alguses kohe üldse käima. Esimesed osad sai vaadatud umbes paarikuuste vahedega, sest oli "meh" tunne. Aga siis klikkis ära ja kolmas hooaeg on mu meelest kohe eriti kõva. Eriti see eelmise nädala "Tales from the Citadel" osa, mille paneks mingitesse joonissarjade parimate osade top`i. Bojacki võtan ka mingil õhtul, kui tekib aega ette. Archeri viimase hooaja vaatasin ka ära. Enam naerma ei pane, aga oli okei. Ei midagi enamat. Family Guy`d ega South Parki pole miskipärast enam väga ammu ette võtnud. Läksid kõik väga tuimaks ära ühel hetkel. Aga vist pole mõtet ka.

                            Narcos 3 oli okei, aga ei midagi enamat. Ilgelt häiris see, et see Javier Pena oli nüüd mingi überment, kes oli igal pool, võttis valitsusi maha ja möllas. Esimesel kahel hooajal oli asi kuidagi...eem...reaalsem. Tegelikult oli mul üks küsimus ka. Kas keegi selle David Simoni The Deuce`i esimesed osad on ära vaadanud? On asine?

                            Kommentaar


                              The Deuce on okei, kindlasti vaatan edasi, aga James Franco ei ole mu lemmik ja see, et ta mängib kaksikuid, nagu Fargos McGregor mängis kahte venda, häirib veidi. Simoni kohta tundub veidi nõrk, temalt ootaks ikkagi ainult kulda. kokkuvõttes siis sellinne üle keskmise vaatamine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                On asine?
                                ok, aga mitte üleliia kohustuslik. loodetavasti kogub ilusti tuure.
                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Romanzo Criminalet olen ka üritanud vaadata, aga viimati ei näinud võimalust.
                                Telias esimene hooaeg olemas. (varem nähtavasti jooksnud Sony Turbos or sth). ei midagi erilist. minu jaoks olid ainult Dandi ja Patrizia osatäitjad karismaatilised. põhivend punnitas vihast nägu igas stseenis nagu Vic Mackey ja see on selline 50-50 kas toimib või on iseenda paroodia. nagu ikka liigub arvamus, et see õige asi on ikka film ja kuna Telia risti reklaamib ka tolle postrit sarjaga, julgen eeldada, et mu arvamus võib ka sinna langeda. aga lõpustseen oli tugev. ja kui pohmelli peale ei taha head sarja raisata, siis võibki selle teise hooaja tiksuma panna. produktsioon jätab ka pigem odava mulje, a noh, 2008 aasta sari ka.

                                -e- üldiselt Brigada kehvem versioon.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X