320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaky Blinders 4. hooaeg
    Esimene osa ei valmistanud pettumust, rohkem ei jaga, sest äkki keegi veel vaatab seda sarja.

    Kommentaar


      Eile õhtul sai vaadatud The Blacklisti sügise viimast osa, väga võimas ikka..

      Kommentaar


        Longmire viimane hooaeg kukkus Netflixilt - nüüd on mõnda aega vaatamist. Peategelaseks väikese maakoha šerif kusagil Kesk-Läänes. Tuttavad teemad: perekond, töökaaslased, kohalikud rikkurid, uimastisõltlased, aga ka indiaanlased - nende tänapäeva eluolu sarjades väga palju ei kujutata. Rahuliku, suurepärase dialoogiga krimi sõpradele.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Walking Dead 8 hooaeg on senini uimane ja venib, pettumus imo
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Iga hooaeg on olnud uimane ja pettumus selle sarja puhul olen FF nuppu kõige rohkem kasutanud.

            Kommentaar


              Ainult 1 kuu jäänud oodata

              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Ainult 1 kuu jäänud oodata

                See viimane uus hooaeg polnudki hirmus jama?

                Kommentaar


                  Kui panna hinne 12 pointsi arvestuses, siis annan 9/12. 3 osa 6st olid ikka supermegahead
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    eeee. Need X-files osad, mida juurde tehti? Ma ei tea, kas ma olen vanaks jäänud, aga see oli selline pask et joptvojemat. Mis seal head oli? Ma mäletan ainult sisutühja kulgemist ja leimäss nalju. Vahepeal lootsin, et see on tegijate sitt paroodia iseendale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Vahepeal lootsin, et see on tegijate sitt paroodia iseendale.
                      jäi sama mulje. Kui uuel hooajal mulder ja scully võitleks mõõkadega reptiilide vastu kosmoses võib vast kindel olla.

                      Kommentaar


                        Soovitan spoilerit mitte klikkida, kui pole sinnamaani jõudnud, aga plaanis vaadata.
                         

                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Agent's of SHIELD ja The Grand Tour uued hooajad tulid ka siis, mõlemad äärmiselt hea nagu ikka

                          Kommentaar


                            Kui midagi x-mas kinki välja tuua, siis avastasin rõõmuga et Robot Chicken tegi algust uue hooajaga
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Pühadeaja peamine vaatamine on olnud Babylon Berlin - suurepärane sakslaste sari 1929. aasta hullumeelsest Berliinist. Kahte esimest osa nägin Pöffil suurelt ekraanilt, kokku on aga 16 osa ja päris lõpuni ma veel jõudnud pole. Soovitan vägagi - inglisekeelsete subtiitritega versioon on täiesti kättesaadav.
                                Lisaks sai lõpetatud The Crowni teine hooaeg, mis jäi minu meelest esimesest veidi nõrgemaks. Sellegipoolest ajaloohuvilisele kohustuslik.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X