320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BLACK BOOKS ! (nats vana, aga hea)

    Kommentaar


      Paljude kriitikute poolt läbi aegade maailma parimaks krimidraamaks tituleeritud seriaal „The Wire“ ("Võrgustik") alates 23. augustist Fox Crime'i ekraanil.

      Pealtnäha ühe narkopolitseniku elu keerdkäikudest jutustav seriaal paiskab õhku hoopis sügavama küsimuse, kas ja kuidas mõjutavad ühe indiviidi teod ja valikud linna tavakodanike, politseide, sadamatööliste, narkodiilerite, poliitikude, juristide ja kohtunike elu ning millis...tele kompromissidel on nad sunnitud minema, et säilitada oma väärikus, tööpost ja halvemal juhul ka enda elu. Loe lähemalt ja vaata trailerit siit: http://bit.ly/thewirefoxcrime

      Vali ülevalt „Attend/Osalen“, kui plaanid „The Wire“ Eesti teleesilinastust vaadata ning anna kommentaaridesse teada, millised on sinu ootused ja lootused antud seriaali osas.

      Kohtume 23. augustil kell 20.00 kanalis FoxCrime!


      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kui mul telekas oleks, siis isegi osaleks, aga nüüd pean niisama asja uuesti ära vaatama.

        Kommentaar


          mythbusters S0808 osa soovitan. Siit natuke näete:



          Esimene osa ka youtube-is olemas, aga see lahedam.

          Kommentaar


            Uud Usa top gear preview. tundub et peab vist vaatama. Samas ma vaatan fifth geari ka.

            Kommentaar


              ETV-uus sari ENSV.

              puhas kuld

              Kommentaar


                täitsa nitževoo, kuid kahjuks sõnad ja väljendid tunduvad olema tiba teisest ajastust.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Babylon viit poolteist hooaega vaadatud. I am hooked!
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    I've been planning to write this post for a long time, but never got around to it. Since I do watch a lot of TV shows and some of these song...

                    Kommentaar


                      Minu lemmik theme songi polegi seal, milleks on siis Prison Breaki oma.
                      Sellest nimekirjast on parim House M.D tunnuslaul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust


                        Ja rohkem polegi vaja.
                        that's the shit !!!!!!!!!!! sai siis eila viimase osa kordus ka ära vaadatud ja peaks mainima, et see oli küllaltki loogiline lõpp sarjale ja suht ainuõige ka, kuna kõik "loose ends" likvideeriti. Kanal2 või Kanal11 võiks hakata seda kordama 1. hooajast peale, kuna just alguses jäi nii mõnigi episood nägemata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                          et see oli küllaltki loogiline lõpp sarjale( shane enesetappu ennustasin juba varem ja seda et vic ja ronney ei põgene ära)
                          ou miks niimoodi lõpu ära spoilisid ?

                          Kommentaar


                            sorry ma ei teadnud et spoilisin, kuna sarja viimane osa oli ära ja kordus oli ka ära juba ja vähemalt eesti kanalitelt pole kordusi veel oodata enam :d

                            Kommentaar


                              Nojh ikka juhtub, järgmine kord pane spoileri hoiatus ette siis ise ei saanud viimast 2 osa vaadata telekast, plaan netis ära vaadata mingi aeg.

                              Kommentaar


                                ok. kahjuks siin foorumis pole võimalik spoiler tage panna aga jah, ega ma kõige ka ära ei rääkinud, lõpp tuleb veel põnev

                                Kommentaar

                                Working...
                                X