320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas üldse ilma seda sarja vaatamata võimalik elada on?
    On võimalik küll. Ma olen näinud umbes üht osa ja rohkem ei vaata. Maitsed on erinevad.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuidas üldse ilma seda sarja vaatamata võimalik elada on?
      Ma olin väga pikalt ainult filmimees. Vältisin seriaale teadlikult. Nüüd saan nautida nende järgivaatamist. Better Call Saul läheb järgmisena peale.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        On võimalik küll. Ma olen näinud umbes üht osa ja rohkem ei vaata. Maitsed on erinevad.
        No su elu tundubki kurb...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No su elu tundubki kurb...
          Mul oli samuti selle Breaking Bad'ga selline tunne nagu kunagi eelteismelisena Dallast ja Santa Barbarat nähes Soome TV-st.
          Et kõik vaatavad,eriti juba veidi vanemad teismelised kooliõed, ju siis peab huvitav olema. Ja ise ka proovid vaadata, aga ikka meh. Ja siis otsustad, et äkki kasvan suuremaks ja siis saan aru. Ei ole tulnud veel seda aega.
          Seda Better Call Saul sai samuti vist 2-3 osa vaadatud, väga sama vaibiga teema, mulle taas ei istunud. Hädised inimesed, ebasoodsad tingimused, eks olegi üks häda teise otsa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Järgmisena võtsin ette Breaking Bad'i, mis sai nüüd täna hommikul lõpetatud.

            Sellise asja vaatamine teeb suht katki ikka. Väga valus sari. Kogu arutelu sarja üle toimus siin vist aastal 2013?
            2012 kirjutati sellisest vaatenurgast
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
              Mul oli samuti selle Breaking Bad'ga selline tunne nagu kunagi eelteismelisena Dallast ja Santa Barbarat nähes Soome TV-st.
              Et kõik vaatavad,eriti juba veidi vanemad teismelised kooliõed, ju siis peab huvitav olema. Ja ise ka proovid vaadata, aga ikka meh. Ja siis otsustad, et äkki kasvan suuremaks ja siis saan aru. Ei ole tulnud veel seda aega.
              Seda Better Call Saul sai samuti vist 2-3 osa vaadatud, väga sama vaibiga teema, mulle taas ei istunud. Hädised inimesed, ebasoodsad tingimused, eks olegi üks häda teise otsa.
              Lihtsalt huvi pärast küsin. Viska siia näiteks viis sarja nime, mis sulle meeldinud on.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Ma pole rohkem kui esimest osa GoT vaadanud. Lennake peale.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Ma pole rohkem kui esimest osa GoT vaadanud. Lennake peale.
                  Mul sama lugu aga minu põhjenduseks on see, et mulle tavaliselt ei meeldi vanas ajas toimuvad filmid/sarjad ning mingi fantasy kraami samuti väga ei salli.
                  Haip on muidugi nii suur olnud, et on tekkinud mõtteid, et äkki ikka peaks ette võtma ja võimaluse andma. Võib-olla siis kunagi pensionärina või kui peaksin jalaluu murdma ja pool aastat kodus seda terveks ravin vms
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Pole ühtegi osa GoT vaadanud. Hipster raisk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Mul sama lugu aga minu põhjenduseks on see, et mulle tavaliselt ei meeldi vanas ajas toimuvad filmid/sarjad ning mingi fantasy kraami samuti väga ei salli.
                      Haip on muidugi nii suur olnud, et on tekkinud mõtteid, et äkki ikka peaks ette võtma ja võimaluse andma. Võib-olla siis kunagi pensionärina või kui peaksin jalaluu murdma ja pool aastat kodus seda terveks ravin vms
                      Mul ka ehk sarnane põhjendus. Ajaloolisi seriaale iseenesest vaatan hea meelega, aga selle põimumine mingi loitsude ja draakonitega ei meeldi.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Mul ka ehk sarnane põhjendus. Ajaloolisi seriaale iseenesest vaatan hea meelega, aga selle põimumine mingi loitsude ja draakonitega ei meeldi.
                        sama. aga õnneks esimese hooaja jooksul polnud see selge ja nii sain sisse elada.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No su elu tundubki kurb...
                          Ma ka ei ole vaadanud. So what? Ja Got vaatasin esimesed 7 osa ja iga kord mõtlesin, et ma ei viitsi enam. Ja kui 7 osas vedasime naisega kihla, et palju tisse näeme, siis leidsime, et pole vist mõtet.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Netflix on viimasel ajal pakkunud paar meeldivat sarja:

                            Manhunt: Unabomber Kuna ise käisin aastatel 95-97 ülikooli esimesi kursuseid ja välisuudistega puutusin kokku põgusalt, kandis sari ka harivat tähendust. Mõnusa kulgemisega sari.
                            Dark: Saklaste poolt tehtud "Stranger thingsi" laadne asi, kus lapsed kipuvad ära kaduma.

                            Kommentaar


                              Aasta parimad uued sarjad.

                              1. Dark - Täpselt minu teema, tuleb kaasa mõelda ja kõik ei ole mustvalge. Ma arvan, et üks Euroopa paremaid sarju mis kunagi tehtud. Jätame Inglise sarjad välja siinkohal muidugi. 8,5/10

                              2. Twin Peaks - Võimas. Olen seda oma blogis juba kiitnud ja rääkinud sellest. 8,5/10

                              3. Mindhunter - Aeglane algus, aga lõpuks hakkas looma, väga huvitavad tegelased ja dialoogid. 8,5/10

                              4. The Handmaids Tale - Mõnus feministlik sari, Elisabeth Moss särab nagu alati. Muusika valik on suurepärane. Väga julm vaatamine ja mõned stseenid on ehk liigagi karmid. Seda sarja olen ka oma blogis veidi pikemalt vaadelnud. 8/10

                              5. Big Little Lies - Olin veidi üllatunud, et see mulle meeldib, sellinne naistele suunatud sari, aga suurepärane näitlemine ja jällegi ülimalt hea muusika valik. 8/10

                              6. Taboo - Tom Hardy on äge, sisu jäi veidi nõrgaks, aga muidu hea sari. 7,5/10

                              7. 13 Reasons Why - Olin alguses räme fanboy. 7,5/10

                              8. Legion - Mõned ülihead osad, mõned keskpärased, kokku suure potentsiaaliga sari, eks paistab kuidas nad teise hooaja suudavad teha. Karakterid olid suht lambid, mõni erand välja arvata. 7,5/10

                              9. The Punisher - Hea kerge meelelehatus. Väga haledad pahategelased. Oleks Jon Bernthali asemel keegi teine, siis ei vaataks iial sellist asja. 7/10

                              10. Godless - väga heade näitlejatega western. Viimase osa läheb kahjuks pekki ära. 7/10

                              The Marvelous Mrs. Maisel ja Feud saavad ka ilmselt top 10. aga hetkel mõlemast aint üks osa vaadatud. Ehk vara veel järeldusi teha.

                              Kommentaar


                                McMafia - BBC sari, hea
                                Knightfall - ajaloo populariseerimine, nagu Vikingid, vaadatav
                                Gomorrah - sama hea, kui Brigada (ilma irooniata, hindan Brigadat väga)
                                The 100 - möhh, polnud väga hea, aga pean vaatama, sest naine vaatab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X