320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ma usun alati seda mida ma räägin.

    Oled vaadanud mõlemat, et siin mingeid vaimukusi pillud? Kui oled, mis siis Narcoses parem, loogilisem ja oigem on ? Ilmselt mitte, kui selliseid küsimusi esitad.

    Ma saan aru, et kirjutad Flat earth googlesse ja ainult loed, mõelda pole vaja. Aga proovi vahel oma ajurakke liigutada ja proovi seda eriti siis teha kui õlled on veel korvis.
    Hea küll.

    Narcost olen näinud kaks hooaega ja peale. Teine jäi pooleli avahooaja keskelt.

    Mis neid eristab? Ühe narratiiv lähtub mõttest, et võimuihaga inimene teeb kõik, et saada võimu. Ehk usub pigem macchiavellilikku käsitlusse Escobari juures. Teine oli pigem Escobari apologeetidele sobiv ehk "tegelikult oli ta ikkagi nii hea, tahtis inimestele head, aga halvad tingimused rikkusid tema head ideed". Ma ei tea, kumb neist diskursustest on õigem, aga esimene tundub loogilisem. Mõlemad olid tehtud ka erinevale turule, millest võib ka mõista erinevat lähenemist. Ehk ma ei tea, kumb on õigem variant, endiselt. Aga maailmas on liiga palju selliseid "ohsatupsu, küll ta oleks hea, kui ainult ühiskond poleks nii halb"-suhtumist.

    Ehk ma ei ütleks, et neist üks on teisest mäekõrguselt üle, vaid üks kipub ebamugavatele omadustele rohkem loori peale tõmbama.
    Ja mingem nüüd tagasi sinu väljenduse juurde: "Soovitan Narcose asemel teil igaljuhul vaadata "Pablo Escobar: El Patron del Mal". Palju parem, tõetruum, samuti saadaval Netflixis, vähemalt mõniaeg tagasi veel oli."

    Mis näitab pigem, et sina ütled, et Narcos on ilgem kräpp ja El Patron on mingi tõde. Usu mind, ei ole. Mõlemas on probleemkohti, kuid ühele heidetakse pigem ette, et kolumblast mängib mehhiklane ja teisele, et teatud fakte lastakse ikka väga pika puuga läbi näppude.

    Ja ära mu õllede pärast muretse. Mine ja peksa parem poksikotti või midagi. Jääb vähem aega niisama ärbelda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Hea küll.

      Narcost olen näinud kaks hooaega ja peale. Teine jäi pooleli avahooaja keskelt.

      Mis neid eristab? Ühe narratiiv lähtub mõttest, et võimuihaga inimene teeb kõik, et saada võimu. Ehk usub pigem macchiavellilikku käsitlusse Escobari juures. Teine oli pigem Escobari apologeetidele sobiv ehk "tegelikult oli ta ikkagi nii hea, tahtis inimestele head, aga halvad tingimused rikkusid tema head ideed". Ma ei tea, kumb neist diskursustest on õigem, aga esimene tundub loogilisem. Mõlemad olid tehtud ka erinevale turule, millest võib ka mõista erinevat lähenemist. Ehk ma ei tea, kumb on õigem variant, endiselt. Aga maailmas on liiga palju selliseid "ohsatupsu, küll ta oleks hea, kui ainult ühiskond poleks nii halb"-suhtumist.

      Ehk ma ei ütleks, et neist üks on teisest mäekõrguselt üle, vaid üks kipub ebamugavatele omadustele rohkem loori peale tõmbama.
      Ja mingem nüüd tagasi sinu väljenduse juurde: "Soovitan Narcose asemel teil igaljuhul vaadata "Pablo Escobar: El Patron del Mal". Palju parem, tõetruum, samuti saadaval Netflixis, vähemalt mõniaeg tagasi veel oli."

      Mis näitab pigem, et sina ütled, et Narcos on ilgem kräpp ja El Patron on mingi tõde. Usu mind, ei ole. Mõlemas on probleemkohti, kuid ühele heidetakse pigem ette, et kolumblast mängib mehhiklane ja teisele, et teatud fakte lastakse ikka väga pika puuga läbi näppude.

      Ja ära mu õllede pärast muretse. Mine ja peksa parem poksikotti või midagi. Jääb vähem aega niisama ärbelda.
      Ma ei mõista muidugi, kus sulle selles sarjas jäi mulje, et Pablot kujutatakse seal "hea inimesena" ? Oleksid pidanud lõpuni vaatama, sellise mulje võisid jatta esimesed osad kuni Pablo tahtis presidendiks saada. Edasi kindlasti mitte.
      Kes vägistab alaealisi ja tapab neid. Kes korraldab terrorirunnakuid.
      Kes on valmis maha tapma paranoiadest oma lahedasi inimesi, see on toesti hea inimene, kellel oli vale uhiskond ümber.


      Jah, ma julgen vaita, et Narcos on üpris kräpp. Kolumbia sari on kovasti rohkem faktidel põhinev kui see Usa leiutis. Võta aega, loe mõni Pablo raamat labi, kui on rohkem aega loe ka Chapo raamat labi. Üldjuhul ka Jupatsi raamatutes on Pablost juttu.

      Kotti on taotud küll. Ärplemine ei kuulu minu repertuaari. Siiski mind panevad su õlled muretsema, kui sa vaatad sarja ja sulle tundub nii nagu sulle tundub.

      Kommentaar


        Üldiselt ju Narcose tegijad ei varja, et sari pole 100% tõetruu ja et sarjale on natuke hollywoodi lisatud. Küll aga jäeti kogu sarja ajalooline ajakava samaks ja võtmetegelased on kõik reaalselt sellel ajal tegutsenud inimesed. Minu arvates teleseriaali puhul ei peagi kõige olulisem olema faktide täpsus, vaid see, et sari oleks kaasahaarav ja huvitav. Seda kui tõetruu see on, saab pärast netist ise järgi googeldada. Öelda, et Narcos on just sellepärast kräpp ja, et ma vaatade vähem tuntumat Kolumbia telenovella versioone tundub lihtsalt hipsterlik "lol casuals" suhtumine.

        Lõpetasin ise just Narcose kõik 3 hooaega ja üldiselt oli sari väga nauditav ja heal tasemel Netflixi originaal.Negatiivse poole pealt ütleks, et esimese hooaja sündmustik oleks võinud olla vähemalt kaheks hooajaks jaotatud. Natuke raske oli n-ö aja möödumist ekraanil tunnetada kui episood 1 algab 70-date lõpust ja episood 10 on juba aasta 1992, aga kõik tegelased on selle perioodi vältel säilitanud oma välimuse . Kohati tehti liiga suuri ajahüppeid selliselt, et ei saanud aru, kas nüüd on möödunud nädal või aasta.

        Teine hooaeg oli minu arust kõige kehvem ja keskendus liialt Escobarile ja tema perele, kuigi sündmustik ja tegelased selle ümber oleks palju huvitavamad olnud, kui pidevad Pablo kõned oma naisele. Eriti venis hooaja viimane kolmandik - kuna faktiline teadmine, et Pablo enam eluga ei pääse, kadus ka sarjas teatud pinge. Juba teise hooaja lõpus pakkus mulle suuremat huvi Cali kartelli tegemised ja nende edasine käekäik.

        Kolmas hooaeg oligi minu jaoks vaieldamatult parim. Kõik 4 Cali bossi toodi väga hästi esile ja anti kõigile "suurtele pahadele" omad n-ö storyline ja motivatsioon. Terve hooaeg liikus väga ühtlases ja mõnusas tempos, igas episoodis oli pidevalt korralik suspense peal. Kokkuvõtteks annaks sarjale 8.5/10-st ja jään huviga järgmist hooaega ootama.

        Kommentaar


          Kolumbia sari on väga väga kaasa haarav. Vaatasin Narcose pm esimese hooaja ara ning hakkasin vaatama Pablo Escobar: El Patron del Mali, siis ma Narcost enam vaadata ei tahtnud.
          See oli niifaking huvitav, et ma vaatasin need u 75 osa läbi vâhem kui kuu ajaga. Siiani üks parimaid sarju mis ma üldse näinud olen.
          Selle show kõige parema osa vast peitubki selles, et seal näitab elu mitme nurga alt. Nii Pablo nurgast, kui valitsuse, kui paramilitaarsete gruppide nurgast, samas ka Pablo perest ja nende nö tunnetest. Samuti naitab ka rivaalide tegutsemist. Pluss mis mulle eriti meeldis, oli sarja sisse pandud päris kaadrid seoses storyga. Mis tegi selle sarja minu arust veel veel huvitavamaks.

          Ma saan aru, et ühele meeldib üks ja teisele teine. Aga kui vaatad mõlemad sarjad ära siis ilmselt moistate mind paremini.

          Kommentaar


            Ära nüüd solvu.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ära nüüd solvu.
              A ei, mul on koik vaga hasti. Meeldib argumenteerida lihtsalt. Lopetuseks, ma ei solvu vaid jatan meelde

              Kommentaar


                Eks ma tegin nalja ka ja näinud ning lugenud erinevaid Pablode ja Chapode asju, siis veensid mind ka, et kõnealune seriaal ette võtta.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Shot in HD definition with a cinematographic lens, the series is the most ambitious production ever produced in Colombia. Based on complete journalistic facts and real life testimonies of the people that were involved with his evil genius, this series portrays the life of Pablo Escobar. Starting with his humble beginnings as the son of a school teacher in a small town near Medellín, through his initiation as a delinquent who stole tombstones and was into contraband, to finally drug-dealing his way to become one of the richest and most feared men in the world. Much has been said about Escobar and what he did but we have not seen how it was done: From his first shipment, the intimate details of his delinquent life, his relationship with his partners and his mother to his over the top personality. He crossed borders, he invented routes, he fueled the cocaine explosion in the United States and Europe, resulting in the Medellín Cartel. He was so powerful he even offered to pay Colombia’s foreign debt. In doing so he realized that money wasn’t enough if he did not have political power so he decided to take it, head on. He got as far as the Congress of the Republic and when he was denounced, he declared war on the State, the ruling class, and the entire country. He killed judges, journalists, magistrates, ministers, and presidential candidates. He made four presidents terms a living nightmare, infiltrated authorities and defied the whole world. It took the determination of a government and the formation of an elite group to undermine his army of security and finally defeat him.

                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Ootasin veidi et X-Filesi kohta miskit arvamust avaldada ja ütlen julgelt- See on parem kui sex
                    4-s osa uuest hooajast on vapustav. See on Salajaste Toimikute A ja O. See on just see, mis ongi X-Files.

                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Ootasin veidi et X-Filesi kohta miskit arvamust avaldada ja ütlen julgelt- See on parem kui sex
                      4-s osa uuest hooajast on vapustav. See on Salajaste Toimikute A ja O. See on just see, mis ongi X-Files.

                      Ei anna seksigi. Aga Black Mirrori neljanda hooaja 1., 4. ja 5. osa on täielik must-see.

                      Kommentaar


                        Black Mirrori neljanda hooaja 5 osa oli mingi jama ju, või sellepärast ongi must see, et nii kvaliteetse sarja kohta nii halb osa? Esimene ja neljas olid jah väga head. Ma vaatasin just järjest kõik hooajad ära ja neljandast hooajast võtaks top 5 osade sekka just viimase osa. See sinu 5 osa läheb pigem top 5 kõige halvemate osade sekka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Black Mirrori neljanda hooaja 5 osa oli mingi jama ju, või sellepärast ongi must see, et nii kvaliteetse sarja kohta nii halb osa? Esimene ja neljas olid jah väga head. Ma vaatasin just järjest kõik hooajad ära ja neljandast hooajast võtaks top 5 osade sekka just viimase osa. See sinu 5 osa läheb pigem top 5 kõige halvemate osade sekka.
                          Terve teine hooaeg läheb halvimate sekka. Aga viies oli korralik Aliensi vaimus õõvakas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kyps Vaata postitust
                            Netflix on viimasel ajal pakkunud paar meeldivat sarja:

                            Manhunt: Unabomber Kuna ise käisin aastatel 95-97 ülikooli esimesi kursuseid ja välisuudistega puutusin kokku põgusalt, kandis sari ka harivat tähendust. Mõnusa kulgemisega sari.
                            suurepärane dramatiseering. kõik Viiking Vicky stseenid on nii hästi tehtud, et tuleb andeks anda. lapsepõlve osa* oli tüütu, aga muidu üliladus.

                            Edit: harivaks seda sarja ei pea küll kuskilt otsast. "Elokuva kun tehdään, niin se on elokuvaa." mitte dok. mis omakorda tuleb läbi skepsise läbi kammida. pigem peab ikka ennast sundima mitte uskuma seda, mis draamaseriaalis. [insert hero sketchidega Tedi venna majas scene]

                            * - mis tundub, et on enim lemmikosa hääli saanud episood. sitt koolikiusamise musavideo, is what it was.
                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Fargo oli väga hea. Soovitan.
                            suurepärane jant oli s01. ma ei mäleta, kas film oli minu jaoks ülehinnatud või oli selleks McDormandi esitus (pigem panustan viimase peale), aga sarja formaat ehk sobibki paremini kõikide veidrate karakterite lahkamiseks ja sissesöötmiseks.
                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Olive Kitteridge - mulle väga meeldis. Musta huumorit oli esimeses 5 minutis rohkem kui selles transa shows. Aga huumor oli siin pigem sekundaarne ja alla 30 vanustele eelduslikult see ei saa olema väga lemmiksari.
                            suurepärane something. kui see välja tuli, siis kartsin, et liiga imal Tom Hanksi sektori värk, aga õnneks jõudis slogan "there is no such thing as simple life" minuni ja siis võtsin ette. lemmar roll McDormandilt.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Soovitan: Counterpart
                              Official Trailer

                              Väga hästi tehtud sari. Paeluv teema, seni on suutnud iga osa üllatada põnevate arengutega, head näitlejad keerukates rollides ning hästi valitud soundtrack loob mõnusa terviku ning toetab sündmuste tajumist.
                              Need kellele on varem meeldinud näiteks Westworld või The Man in the High Castle, neile peaks see sari sobima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Schillinger? I'm in!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X