320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The Ranch on ja hea. Sekundeerin.

    Kommentaar


      Unsolved: jne on täitsa hea. Korralikult valitud näitlejad (va see wannabe Duhamel, kes on u koit toome tasemel näitleja) ja päris kenasti kirjutatud süžee. Pole päris straight outta ega The Shield, midagi sinna vahepealset ja mulle selline kombo täitsa meeldib. esimesed paar osa on pisut nõrgemad, aga siis läheb paari osaga asi kenasti paremaks ja pingesse kah. Nn kolmes ajajoones võti on päris hea lüke, st selles seriaalis töötab. Muidugi süva räpparitele jääb vast pinnapealseks, aga pildi saab kenasti 90 räpisõjadest ja LA gangstavõmmidest ette. Soovitan
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar




        Kas keegi on vaatanud? Kas tasub alustada sellega või pigem midagi muud otsida?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Pole eriline seriaali vend aga nüüd sai sarja "Power" väljasolnud osad ära vaadatud ja uks ütlemat kõva asi valmis tehtud. Suurepärased karakterid. Mõnsad naised ja kaasahaarav süžee. Ilmselt parim asi mida Curtis" five-o" Jackson teinud on.

          Kommentaar


            Huvitav/pingeline sari on küll, kuid osade karakterite ja stseenide tõsiseltvõetavus on väga kaheldav. Mõned olukorrad on seal lausa cringe. Taolistes sarjades ootab vaataja olukordadele reaalseid lahendusi mida Poweris pahatihti ei juhtu.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Huvitav/pingeline sari on küll, kuid osade karakterite ja stseenide tõsiseltvõetavus on väga kaheldav. Mõned olukorrad on seal lausa cringe. Taolistes sarjades ootab vaataja olukordadele reaalseid lahendusi mida Poweris pahatihti ei juhtu.
              Seda küll, viskab sisse. Noh, USA ikkagi. Aga nende hooaegade(vist neljas kaib hetkel?) peale ei ole neid häirivalt palju. Ghost ruulib, Tommy on naljakas ja Kanan on salakaval loh!

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                https://www.imdb.com/title/tt6468322/

                Kas keegi on vaatanud? Kas tasub alustada sellega või pigem midagi muud otsida?
                kohe kindlasti soovitan. imelik, et sellest ei ole väga juttu-kuulda olnud. ise binge-watchisin reaalselt ühe ööpäevaga ära selle asja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  kohe kindlasti soovitan. imelik, et sellest ei ole väga juttu-kuulda olnud. ise binge-watchisin reaalselt ühe ööpäevaga ära selle asja.
                  Pean tunnistama et peale enda postitust otsustasin siiski vaadata seda sarja. Seni ei ole pidanud pettuma, esimesed neli osa on olnud päris kaasahaaravad.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Seda Game of Thrones sarja kuskilt legaalselt ka annab algusest peale vaadata? FOX Plays vist ainult viimane hooaeg.
                    HBO® programmivalik jõuab 1. septembril eksklusiivselt Telia TV kaudu Eestisse
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Nice. Nad võiks OZ-i ka menüüsse lisada, siis oleks hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Nice. Nad võiks OZ-i ka menüüsse lisada, siis oleks hea.
                        Minu ja counti lemmik!

                        Kommentaar


                          Kas keegi vaatab seriaali Castle Rock ja kuidas meeldib?
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Kas keegi vaatab seriaali Castle Rock ja kuidas meeldib?
                            Mulle meeldib. Päris hea on, võibolla mõne jaoks veidi aeglane, aga minu selle aasta lemmik uus sari.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Mulle meeldib. Päris hea on, võibolla mõne jaoks veidi aeglane, aga minu selle aasta lemmik uus sari.
                              Ise hakkasin ka vaatama. Lugedes veidi kommentaare netist jäi selline segane eelarvamus asjast. Paljudele meeldib seriaal ja paljudele mitte. Igatahes mulle tundub see olema huvitav kuigi tõesti kohati liiga veniv stsenaarium.
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Pärast seda sai vaadatud Narcos ja Ozark. Hetkel pooleli Twin Peaks.
                                Twin Peaks vaadatud. Suits vaadatud. Orange is the New Black on teise hooaja lõpus.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X