Lehekülg 128, kokku 133 EsimeneEsimene ... 2878118124125126127128129130131132 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 541 kuni 2 560, kokku 2644

Teema: TV Sarjad

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Järjekordne hooaeg Boschi - võrratu nagu ikka.
    Ja Netflixist leidsin väga kvaliteetse politsei protseduurika nimega Criminal. 12 osa - kolm saksa, kolm prantsuse, kolm hispaania ja kolm inglise näitlejatega. Kogu tegevus toimub ülekuulamisruumides ja koridoris ning nüüd kui pärast sakslasi jõudsin prantslasteni selgub, et filmitud on samas kohas, olenemata, mis riigi näitlejad. Saksa variant oli sealsete tippnäitlejatega ja vapustavalt hea, nüüd proovin prantslasi.
    Homelandi viimane, see naeratus väärib oma ette juba suurt rahulolu

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsekkasin viimaks Better Call Sauli. Täitsa ok, aga ma ei näe küll, kuidas seda Breaking Badiga samale pügalale saab asetada.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Tsekkasin viimaks Better Call Sauli. Täitsa ok, aga ma ei näe küll, kuidas seda Breaking Badiga samale pügalale saab asendada.
    mitu hooaega vaatasid?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ma tean ühte inimest, kes hakkas Better Call Sauli vaatama, aga loobus sellest ja ütles, et sellised sarjad talle ei meeldi. Küsisin siis põhjust, siis põhjuseks öeldi see, et mustvalged filmid ja seriaalid ei ole tema teema.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Kõik viis hooaega. Ma ei ütle, et see halb sari oleks. Pigem ikka vastupidi. Kõik minu jaoks olulised elemendid on lihtsalt pisut halvemad. Kõik algab muidugi sellest, et BB peategelane oli oluliselt sümpaatsem kurjam.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Minu jaoks ei saa sari kuidagi tempot üles. Kui oleks sitt, siis ma ei vaataks seda, aga mingid hetked on sellised, kus mitu osa käib suvaline kohtukemplus sisuliselt.

Ja Hanki poolt BB 1. osas näidatav saak on ilmselt selle Lalo vms vahelekukkumine.

Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Võib-olla ma nüüd ilustan Breaking Badi, sest sellest sarjast ikkagi päris mitu aastat möödas, aga mulle jäi alati mulje, et peaaegu igal süžeeliinil ja osal oli oma point. Isegi kui kohe aru ei saanud, siis viimaks langesid tükid paika. Better Call Sauli lugu võiks omajagu trimmida ja midagi ei läheks kaduma. Lisaks, ja see võib samuti vägagi subjektiivne olla, Breaking Bad oli põnev. Better Call Saul on huvitav, aga põnev ta teps mitte ei ole.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu jaoks ei saa sari kuidagi tempot üles. Kui oleks sitt, siis ma ei vaataks seda, aga mingid hetked on sellised, kus mitu osa käib suvaline kohtukemplus sisuliselt.
    Just see näiteks mind paelubki. Need kohtukemplused on hästi kirjutatud ja paneb kaasa elama, sest swindlival Jimmyl on nii palju kaalul iga vembu peal. Vaiksem pinge, ütleme. Kogu sari on kuidagi isiklikum.
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Just see näiteks mind paelubki. Need kohtukemplused on hästi kirjutatud ja paneb kaasa elama, sest swindlival Jimmyl on nii palju kaalul iga vembu peal. Vaiksem pinge, ütleme. Kogu sari on kuidagi isiklikum.
    Noh, ma mõtlen enda puhul:
    * BB vaatasin ma ära pärast sarja lõppu. Esimene kaks hooaega ei saanud päris käima, aga siis binge'sin kogu sarja paari päevaga ära
    * pärast seda olen viimase 8? aasta jooksul BB-d umbes viis-kuus korda vähemalt uuesti otsast lõpuni vaadanud

BCSi puhul ei vaata ma tavaliselt ühte osagi otsast lõpuni ära. Rääkimata binge'misest (kuigi vist mingi teine (?) hooaeg äkki sai kõik korraga ära vaadatud), rääkimata, et vaataks enne uut hooaega eelmise üle. Ehk tore, hästi kirjutatud, aga ikkagi aeglane, liiga otsitud ja justkui on tunne, et mõtteid on veidi vähem, kui eetriaega saadud. Kui poleks tegu BB spin-offiga, siis oleks see sari ilmselt kuhugi ootele jäänud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

oot, sa vaatad ühte mingi 7 hooajalist seriaali otsast lõpuni mitu korda?

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    +2x speedi peal äkki isegi kannatab.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    +2x speedi peal äkki isegi kannatab.
    omajagu huumoriväärtust on nendel viidetel olnud, aga seekord nagu ei olnud naljakas.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

kusjuures BBga ma kerisin pea kõik Walti pere teema stseenid edasi, ränk yawn oli ju? BCS kohtukeissid on kõvasti intrigeerivamad.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ma kerin tagasi hoopis aegajalt

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ma kerin tagasi hoopis aegajalt
    My man!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    No ma olen mingi kolme tüdruksõbraga kasvõi selle otsast lõpuni vaadanud. Neile on see esimene kord.

Algupärane

Noh, ma mõtlen enda puhul:
    * BB vaatasin ma ära pärast sarja lõppu. Esimene kaks hooaega ei saanud päris käima, aga siis binge'sin kogu sarja paari päevaga ära
    * pärast seda olen viimase 8? aasta jooksul BB-d umbes viis-kuus korda vähemalt uuesti otsast lõpuni vaadanud.
    Breaking Bad'i viimane osa oli eetris 2013 septembris ehk 6,5 aastat tagasi. see tähendab, et oled vaadanud umbes korra aastas ära kõik 62 osa, mille pikkuseks reeglina 48 minutit ehk kokku umbes 3000 minutit ehk 50 tundi ehk natuke rohkem kui kaks ööpäeva ehk umbes 1/175 su elust viimase kuue aasta jooksul. tekib küsimus, et millal sa kõiki neid muid asju (filme vaadata, foorumisse postitada, tööd teha, naisi rebida) veel teha jõudsid?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    Breaking Bad'i viimane osa oli eetris 2013 septembris ehk 6,5 aastat tagasi. see tähendab, et oled vaadanud umbes korra aastas ära kõik 62 osa, mille pikkuseks reeglina 48 minutit ehk kokku umbes 3000 minutit ehk 50 tundi ehk natuke rohkem kui kaks ööpäeva ehk rohkem kui 1/200 su elust viimase kuue aasta jooksul. tekib küsimus, et millal sa kõiki neid muid asju (filme vaadata, foorumisse postitada, tööd teha, naisi rebida) veel teha jõudsid?
    Nii hakkab päris kurb jah, kui mõelda...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

No ma olen mingi kolme tüdruksõbraga kasvõi selle otsast lõpuni vaadanud. Neile on see esimene kord.
    Kas seda nimetatakse psühholoogiliseks vägivallaks? Nagu Hannes Võrno ja Eesti filmid.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Kas seda nimetatakse psühholoogiliseks vägivallaks? Nagu Hannes Võrno ja Eesti filmid.
    Breaking Bad pole Eesti filmid.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud