320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas 2/10 episoodis 23:40 paneb Ron Jeremy Raudsepp-Bellanovat? Äärmiselt sarnane on küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Selline ka mitte?

      Mul hakkab vaikselt huvi tekkima, mis filmiga on tegemist

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Mul hakkab vaikselt huvi tekkima, mis filmiga on tegemist
        Black Swan on see minu pandud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          (vaikus)
          Naine1 (aknast välja vaadates) "Kevad teeb nii rahulikuks. Vahel on selline tunne, et homsest hakkan õnnelikuks inimeseks."
          (vaikus)
          Naine2 "Mis sinu arvates neid inimesi siin kinni hoiab"
          Naine1 "Sina"
          Naine2 "Meil saadetakse koguaeg motivatsioonikoolitusi, ma ei ole ühtegi võtnud"
          (vaikus)
          Naine1 "Inimesel peab kirg olema"
          Naine2 "Kirg mille vastu?"
          Naine1 (raske ohe) "Elu vastu"
          Naine2 (tõuseb) "Lähme"
          (pilt läheb kontorist randa)
          Naine2 suudleb Naine1, mõlemad on alasti, jooksevad vette
          (tuleb suvaline montaaž, kus Naine3 katsub rindu ja rohelise näoga mees on metsas jne)

          Ja ilma bullshitimata mõtlen "okei, siit sarjast on küll ainult Taavi Eelmaa puudu"
          BOOM, düüd tuleb 5 sekundit hiljem kaadrisse!

          Naeran üksi kodus

          Sesmõttes ilus. Nagu iga teine Eesti film, ainult pikem!
          Noh, seal oli naiste teemal ajahüpe. Ehk haige naine meenutas tomograafi all sama rannaskäiku, selle stseeni alguses oli ta juba haige ja nad läksid lihtsalt välja, millele järgnes stseen, mis nende suhet selgitas. Rohelise näoga mees sai korraga aru, et teda huiati, võeti altkäemaks vastu, aga tema soovitud asi müüdi mujale. Naine3 käis vaatamas purkisittumise näitust, mille toonane tähendus oli see, et inimesed on nii vaesed, et kuradi sitt on ka samasugune, sest söök on sama pask. Ja siis tunneb, et mees hakkab teda üle laskma ja pressib oma tisse, mis on samamoodi mehe tahakeeramise tagajärgede tõttu veidi persses.

          Kommentaar


            Algselt postitas kyps Vaata postitust
            Norsemen verine ja naljakas norrakate poolt tehtud sari, mis keskendub 790 aastal ühe viikingiküla tegemistele. Suur osa huumorist tehakse tänapäeva inimesele tuntud õiguste baasil, kus tegelastel tekivad küsimused töötingimuste, sõnavabaduse ja naiste võrdse kohtlemise baasilt ja loomulikult ka see, kas kõik traditsioonid on ikka põhjendatud.

            Treiler https://www.youtube.com/watch?v=HpMvIZRUPf4
            Vaatasin esimesed. Kaks osa ära. Vaatan kindlasti veel. Päris huumorikas oli. Nalju on igasuguseid. Labaseid ja peeni. Pole päris selline, et hirnud kogu aeg, aga muigasin küll pidevalt.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Kohe peale Mihkli filmi, mis on peast... noh Island, oli Pank kuidagi eriti mõnus vaatamine.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Mis veel on Haunting of Hill House moodi? Hea draama, sisse sutsakas horrorit ka.

                Kommentaar


                  Ma olen nädala ajast maas ja vaatasin Panga teise osa alles ära. Aga damn. Liiga palju kunsti minu jaoks. Vahepeal on selline - miks see stseen või teemaarendus siin sees üldse on? Ilmselt olen liiga kultuuritu ning peaks rohkem teatris käima, et aru saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Godless on must watch kõigile kellele westernid meeldivad.
                    karakterid, storytelling, build-up - jumalik. perfektsusest jäi puudu ainult ikooniline muusika.
                    siuke küsimus on ka märkmetest järgi, aga ei mäletagi, mida selle all mõtlesin (... vist sai sarja ajal vastuse?) - John Doe ja naked lady on (mis) sümbolism?

                    Fargo s03. David Thewlis 👏👏👏

                    Big Mouth. jälle mingi sajaprotsendiline heakskiit rikkumas elamust*, aga üldiselt nice. David Thewlis 👏, Monster ja Monstress ka väga head.

                    * - peab kuidagi ümber hindama need suhtumised.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      karakterid, storytelling, build-up - jumalik. perfektsusest jäi puudu ainult ikooniline muusika.
                      Absoluutselt nõus - kuni viimase osani, mis oli nihuke farss, et ainult yakety sax taustamuusikaks oli puudu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        karakterid
                        Godless. See on vist vähemalt paar a vana postitus. Mulle ei tulnud esimese korraga meeldegi mis sarjaga tegemist. Aga jah, äge western oli. John Doe ja palja naise teemat nii täpselt ei mäleta enam.

                        Kuhu sa Big Mouthi paneksid RicknMorty, Final Space ja BoJacki vahel?

                        Kommentaar


                          ma vaatasin suvel ja ka meelest läinud. nagu ikka, kuskile faili paar märksõna, et hiljem kõik ilusti kokku kirjutada, aga siis jääb asi omaette kopitama (paljas naine oli vist lissalt germaanlane or sth)

                          viimase osa kohta on ka igal pool laitust, aga ehk seekord aitas ette nutmine standardeid just alandada ja ma seda ei vihanud.
                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kuhu sa Big Mouthi paneksid RicknMorty, Final Space ja BoJacki vahel?
                          loodetavasti on sinu nimetatud paremad. (loe: pole veel jõudnud)
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Bojack esimesel kohal, siis Rick ja Morty ning seejärel tükk tühja maad ja tulevad juba teised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Bojack esimesel kohal, siis Rick ja Morty ning seejärel tükk tühja maad ja tulevad juba teised.
                              Kuulge, küsin siin ka (kusagil tegin juba sama teemapüstituse) - kas ma olen aastaga kuidagi ümber kasvanud v mis, aga kuidagi see BoJack ei tundu üldse nagu midagi mõistlikku. Vaatasin esimesed 4 hooaega jutiga ära ja hullult meeldis.

                              Tuli viies välja, vaatasin poolteist esimest osa ära ja .. no krt ei saa aru, miks see seriaal meeldis enam.

                              Kommentaar


                                Bojack on parem kui Rick&Morty? Okei.....maitsed on erinevad vist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X