320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BoJack on muidugi parem. Viimane hooaeg samas venis mul ka.

    Kommentaar


      Deadwoodi fännidele hea uudis. Filmivõtted on alanud! 12 aastat pärast sarja viimast hooaega. 12 vana karakteri ja ühe uuega.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Deadwoodi fännidele hea uudis. Filmivõtted on alanud! 12 aastat pärast sarja viimast hooaega. 12 vana karakteri ja ühe uuega.

        https://deadline.com/2018/11/deadwoo...ch-1202496154/
        Ülimalt äge. See oli liiga hea asi, et nii vara lõpetada.

        Kommentaar


          Kas https://www.imdb.com/title/tt8714904/ on tolle "õige" Narcose järg või mingi uus projekt?

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Kas https://www.imdb.com/title/tt8714904/ on tolle "õige" Narcose järg või mingi uus projekt?
            Algselt pidi see olema Narcose neljas hooaeg, aga siis otsustati, et "õige" Narcos jääb Kolumbiasse ja Narcos:Mexico ajab uute näitlejatega Mehhiko liini.

            Kommentaar


              Ulfsak sai Panga kätte ja keeras kohe kõik vittu.

              Kommentaar


                Nn peategelase Toomase käekäigust veitsa pohhui juba, Kodupanga gäng näiteks palju ägedam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                  Nn peategelase Toomase käekäigust veitsa pohhui juba, Kodupanga gäng näiteks palju ägedam.
                  No kogu see seeria oli mingi suvaline ilutsemine ja venimine. Ilma mingi loogikata.

                  Kommentaar


                    Äkki meenutab loogika puudumine miskit?

                    Kodupanga kaks asukat meenutavad Meie Venemaa tegelasi.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ega seal Pangas peale Erki Lauri midagi vaadata polnud viimane kord.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Bojack on parem kui Rick&Morty? Okei.....maitsed on erinevad vist
                        BoJack on NII palju rohkem ühedimensiooniline ja ühes koplis ringe tegev sari kui R&M.
                        Need ei kuulu isegi samasse kategooriasse päriselt mo meelest. Muidugi ei saa kellelegi dikteerida kuidas nemad seda näevad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          BoJack on NII palju rohkem ühedimensiooniline ja ühes koplis ringe tegev sari kui R&M.
                          Need ei kuulu isegi samasse kategooriasse päriselt mo meelest. Muidugi ei saa kellelegi dikteerida kuidas nemad seda näevad.
                          Neli hooaega BoJacki küll päris ühes koplis ringe tegev sari pole. R&M oli ka lõbus, aga minu jaoks jäigi ta pigem selliseks toredaks jaurusarjaks a'la Archer, mis on hea ajaviide, aga mingit väga suurt mälestust ei jäta. Ehk siis nagu Breaking Bad esimesel kolmel hooajal. BoJackil oli neid totaal-wow osasid vähemalt minu jaoks palju-palju rohkem.

                          Kommentaar


                            Eeldatatavasti on siit läbi käinud, aga siiki. Inimesed kellele meeldib Bojack võiks ka F is for Family meeldida. See joonissari on küll mõnevõrra sitem ja märgatavalt lihtsakoelisem, aga laveerib ka täiskasvanuteemadel segatuna lolli huumoriga ja krutib hooaeg-hooajalt aina tumedamaks ära. Paar esimese osaga peaks muidugi aru saama, et kas sobib stiililt või mitte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Neli hooaega BoJacki küll päris ühes koplis ringe tegev sari pole. R&M oli ka lõbus, aga minu jaoks jäigi ta pigem selliseks toredaks jaurusarjaks a'la Archer, mis on hea ajaviide, aga mingit väga suurt mälestust ei jäta. Ehk siis nagu Breaking Bad esimesel kolmel hooajal. BoJackil oli neid totaal-wow osasid vähemalt minu jaoks palju-palju rohkem.
                              Neli mitte.
                              Aga see on alati mingis mõttes nii, et esimese kõva hooja suudab ikka välja rebida. Ütleks, et teises oli ka kiire andmine ja asi liikus. Aga näiteks neljandas oli küll neid hetki oluliselt rohkem, et "jaa, buufucking hoo, oled depressioonis äraaetud hobune kes käitub kõigiga mölakalikult, räägi mulle midagi mida ma ei tea juba". Viiendat pole seni lõpuni vaadanudki.

                              Okei, see nüüd selles mõttes kõlab liialt karmilt, et mulle tegelikult tõsiselt meeldib (või vähemalt meeldisid esimesed 4 hooaega, vb pean lihtsalt 5. hooajaga korra rahulikumalt maha istuma ja aega võtma) ka BoJack sarjana. Lihtsalt Rick ja Morty on sarjana veel suurem fenomen, kuna on VEEL värskem kogu oma olekult ja settingult. See lahkab minu jaoks rohkemaid (ja laiemas spektris) sügavamaid teemasid. Eks mingil määral selline ülimalt laia kaliibriga sci-fy sättumusega raamistikus saab palju erinevaid temaatikaid ka lahata. Hüppad portal gun'iga uude universiumisse ja võid sellega läbi käia täiesti uue temaatika. Uuesti sama trikki kasutades jõuad niiöelda põhiraamistikku ja viid edasi seda kogu sarja koos hoidvad plot'i...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Neli mitte.
                                Aga see on alati mingis mõttes nii, et esimese kõva hooja suudab ikka välja rebida. Ütleks, et teises oli ka kiire andmine ja asi liikus. Aga näiteks neljandas oli küll neid hetki oluliselt rohkem, et "jaa, buufucking hoo, oled depressioonis äraaetud hobune kes käitub kõigiga mölakalikult, räägi mulle midagi mida ma ei tea juba". Viiendat pole seni lõpuni vaadanudki.

                                Okei, see nüüd selles mõttes kõlab liialt karmilt, et mulle tegelikult tõsiselt meeldib (või vähemalt meeldisid esimesed 4 hooaega, vb pean lihtsalt 5. hooajaga korra rahulikumalt maha istuma ja aega võtma) ka BoJack sarjana. Lihtsalt Rick ja Morty on sarjana veel suurem fenomen, kuna on VEEL värskem kogu oma olekult ja settingult. See lahkab minu jaoks rohkemaid (ja laiemas spektris) sügavamaid teemasid. Eks mingil määral selline ülimalt laia kaliibriga sci-fy sättumusega raamistikus saab palju erinevaid temaatikaid ka lahata. Hüppad portal gun'iga uude universiumisse ja võid sellega läbi käia täiesti uue temaatika. Uuesti sama trikki kasutades jõuad niiöelda põhiraamistikku ja viid edasi seda kogu sarja koos hoidvad plot'i...
                                No neljandas hooajas see osa, kus Princess Caroline'i lapselapsed temast ettekannet teevad, see oli mega. Aga, tõsi, kolmanda hooaja lõppu üle ei mängi ja viiendas oli näha suhtelist väsimust. Sellest hoolimata, võib-olla ka veidi äratundmisrõõmust lähtudes, on BoJacki esimesed kolm hooaega, osati ka neljas, minu sarjade triumviraadis BB ja The Shieldiga. Ehk tegelikult on seal äkki väike South Parki fenomen, et sari on super, aga lõpus üsna jama.

                                Rick ja Morty jäi mul vist kuskil kolmanda hooaja poolel seisma. Ei suutnud vist sellist story arci leida enda jaoks. Aga enam ei mäleta ka, kuna see jäi pooleli vist paari aasta eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X