320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma ütleks nii:

    1. hooaeg 10/10
    2. hooaeg 10/10
    3. hooaeg 9/10
    4. hooaeg 8/10
    5. hooaeg 8/10
    6. hooaeg 2/10

    Aga olen nõus, et viimase hooaja tegi täiesti kohutavaks just viimane osa.
    Ma oleks 3-6 hooaja suhtes pisut kriitilisem. Eriti 5. minu jaoks oli juba pigem selline 5/10-st.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      5. hooaeg oli minu arust täis pask, seal ju killiti rohkem tegelasi kui GoTis, oleks siis veel teostus kriitikat kannatanud. Pole veel kuuendat käsile võtnud aga sealt vist midagi head tulla ei saanudki.

      Kommentaar


        Mul jäigi vist see sari 3. hooaja peal pooleli.

        Kommentaar


          Cobra Kai 5. osa juures ja LaRusso seiklused on hetkel huvitavamad, kui Lawrence omad - kui Lawrence kiiresti oma shit together ei saa, siis muutub see tüütuks juba

          Kommentaar


            Sattusin vaatama sellist seriaali nagu Sick Note, soovitan kõigile kellele meeldib absurdilähedane ülenäideldud Briti must huumor.

            Kommentaar


              Killing Eve oli võimas, viimased osad olid veidi nõrgemad (sõltub muidugi maitsest, mõnele meeldib veider lõpp), aga suures pildis ikkagi üks aasta parimaid uusi sarju ja kuldgloobuste jagamisel üks favoriitidest.

              Pose kandideerib ka kuldgloobustele, vaatasin esimese osa ära, ma olen elus igast asju teinud, kuid ilmselt ma ei ole ikkagi piisavalt gei ja esimene osa vaatamine oli raske. Kuid ma nägin miks see kriitikutele meeldida võiks ja sellel sarjal on oma ustav vaatajaskond kindlasti olemas. Eks ma jätkan vaatamist,võibolla harjun ära ja siis suudan seda sarja ka veidi paremini hinnata.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Killing Eve oli võimas, viimased osad olid veidi nõrgemad (sõltub muidugi maitsest, mõnele meeldib veider lõpp), aga suures pildis ikkagi üks aasta parimaid uusi sarju ja kuldgloobuste jagamisel üks favoriitidest.
                KE esimesed 5 osa olid megahääd, kuid pärast seda oli sari täielik saast. Pole õrna aimugi mida need sarjakirjutajad üritasid teha. Suur feil oli igaljuhul. Olen tähele pannud, et Netflixis on see suht tavaline, et sari algab hästi ja seda promotakse rämedalt, kuid siis lõpuni ei suudeta kvaliteeti hoida ja 10 palli sarjast saab parimal juhul 6/10.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  KE esimesed 5 osa olid megahääd, kuid pärast seda oli sari täielik saast. Pole õrna aimugi mida need sarjakirjutajad üritasid teha. Suur feil oli igaljuhul. Olen tähele pannud, et Netflixis on see suht tavaline, et sari algab hästi ja seda promotakse rämedalt, kuid siis lõpuni ei suudeta kvaliteeti hoida ja 10 palli sarjast saab parimal juhul 6/10.
                  Metacriticu kriitikute aasta top 2 hooaeg, Atlanta teine hooaeg jääb napilt esimeseks. Seda sarja vist ei tasu liiga tõsiselt võtta, žanr peaks olema draama, aga neljas osa läks juba mõnusalt üle võlli ja peale seda tuleks seda sarja vaadata kui natuke kergemat meelelahutust ja mitte keskenduda nii palju sisule, vaid tugevatele näitlejatele, super heale sarjamuusikale ja lisapreemiaks kõik see hullumeelsus, mida kohati on tõesti liiga palju, aga mulle meeldis. Teistsugune võib ka olla hea.

                  Minu hinne on 8/10

                  Kommentaar


                    Counterpart mulle päris meeldib - olen umbkaudu 5. osani jõudnud, aga tõelist Saksa meeleolu kahjuks pole. Berliinis ometi võiks olla, aga ameeriklased ja britid riisuvad näitlejate seas koore. Igatsen juba Babylon Berlini kolmandat hooaega.
                    The Romanoffsi olen ka paar osa vaadanud, tundub väga "hit and miss" asi: kuigi Matthew Wieneri oma.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Counterpart mulle päris meeldib - olen umbkaudu 5. osani jõudnud, aga tõelist Saksa meeleolu kahjuks pole. Berliinis ometi võiks olla, aga ameeriklased ja britid riisuvad näitlejate seas koore. Igatsen juba Babylon Berlini kolmandat hooaega.
                      The Romanoffsi olen ka paar osa vaadanud, tundub väga "hit and miss" asi: kuigi Matthew Wieneri oma.
                      Jaaaaaa, see Counterpart on hea sari. Nädal-kolm tagasi tuli ka teine hooaeg välja. J.K. Simmons

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Jaaaaaa, see Counterpart on hea sari. Nädal-kolm tagasi tuli ka teine hooaeg välja. J.K. Simmons
                        Okei su love emoticonide kasutamine.. damn brother. Ma googeldasin seda nime, lootmaks leida mõnda särisevalt kuuma näitsikku, son I am dissapoint.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Okei su love emoticonide kasutamine.. damn brother. Ma googeldasin seda nime, lootmaks leida mõnda särisevalt kuuma näitsikku, son I am dissapoint.
                          You got punk'd.



                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Okei su love emoticonide kasutamine.. damn brother. Ma googeldasin seda nime, lootmaks leida mõnda särisevalt kuuma näitsikku, son I am dissapoint.

                            Kommentaar


                              Vaatasin selle Black Mirrori uue interaktiivse osa ära. See on siis see "vali ise, mida peategelane järgmiseks teeb". Algab viisakalt, kus valid muusikat ja hommikusööki, aga siis jõuad mingi hetk narkoni, enesetapuni, isa tapmiseni, suvalisele action-kakluseni psühhiaatriga jne. Päris lõbus oli kohati niimoodi klõpsida, aga kippus veidi kordama, vahel ka uue arenguni venima ja tegelikult sisu mõttes oli tegu ühe nõrgmima BMi osaga.

                              Kommentaar


                                Mis HBO Telia valikus peale Troonide, Westworldi ja Sopranode veel head on? Ma täiesti null viimase 10 aasta seriaalide osas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X