320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Mis HBO valikus peale Troonide js Sopranode veel head on? Ma täiesti null viimase 10 aasta seriaalide osas.
    Vaata Curb Your Enthusiasmi otsast peale, varsti peaks uut ka saama. Veep pidavat ka kõlbama.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      The wire ja curb your enthusiasm peaksid prioriteedid olema (parim draamasari ja top 3 komöödiasari ever made).

      Kommentaar


        Grazie

        Kommentaar


          Prego

          Kommentaar


            Tra ma unustasin The Wire’i mainida. Pange mingeid facepalm meeme.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Mis HBO Telia valikus peale Troonide, Westworldi ja Sopranode veel head on? Ma täiesti null viimase 10 aasta seriaalide osas.
              True Detective peaks ka seal olema, esimene hooaeg vähemalt, mis on väga väga hea.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Tra ma unustasin The Wire’i mainida. Pange mingeid facepalm meeme.

                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                just avastasin, et teine hooaeg peaagu välja lastud. dis gon b good!
                jaaaa järgnes suuresti pettumus. et mitte öelda pask. paar head asja oli, aga üldiselt meenutas rohkem VH1 ajaloosaateid. relvi peaaegu polnudki. kas tõesti Country >>> Funk? Aga Bette Davis meeldis ja Levi Ruffin oli kõige parem jutustaja.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Animal Kingdom - Kriminaalsest perekonnast kes California rannikul oma värvikat elu elavad. Üks parimaid sarju mida viimasel ajal näinud olen. Samanimelise Ozzie filmi järgi tehtud. On keegi näinud seda?



                  Kommentaar


                    Ozzie filmi olen näinud, ülehaibitud.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kas siin keegi seda "Das Boot" sarja on sattunud juba vaatama?

                      Kommentaar


                        Nägin kah selle interaktiivse Black Mirrori ära ja nagu arvasin, oli pettumus võrreldes selle sarja üldiselt kõrge tasemega. Nagu ikka kui uus gimmick lisatakse, läheb liialt tähelepanu sellele, mitte sisule. Ei väida, et see ei ole huvitav kontseptsioon, aga ootasin, et tuleb rohkem sellist sinu moraalsust küsima panevat valikutegemist nagu see sari on ennistki vihjanud, aga oli rohkem selliseid mida-söön-valikuid ja mitmeid valikuid mis on pmtst sama ja viivad samasse kohta.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Narcos: Mexico 1. hooaeg oli väga sarnaselt üles ehitatud nagu Narcose esimene hooaeg. Sellest hoolimata meeldiv vaatamine.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Snowfall - 80ndate cocaine craze meerikas. CIA agentide ja kommunismi vastaste rebelite yhteistyö. 80ndate r&b ja glam. Mehhiklaste ja neegrite huudid. Alfa male bullshit. Kräkk kokaiini inception. Mõnus vaatamine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Snowfall - 80ndate cocaine craze meerikas. CIA agentide ja kommunismi vastaste rebelite yhteistyö. 80ndate r&b ja glam. Mehhiklaste ja neegrite huudid. Alfa male bullshit. Kräkk kokaiini inception. Mõnus vaatamine!
                              Oho, tänks, rsk! Peab poolvinnas Narcos Mexico maitse suust saama!
                              Ühtlasi soovitan lugeda Hotel Scarface nimelist raamatut, mis kâsitleb Miami Hotel Mutiny elulugu - põhipleiss 70ndate lõpus ja 80ndate alguses. 2000ndate lõpus rääkisin telefonis hotelli omanikuga ka, kui researchi tegin - kirjeldas täpselt seda excessi, mis toimus.

                              Kommentaar


                                2000 lõpus on mingi uus trend. Eelmine aasta oli sama juhus.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X