320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Better Call Saul 5 hooaeg tuleb välja alles 2020. Kurb nägu.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Prooviks kuidagi nii teha, et enne teisipäeva GOT ei lahka. Päris öösel ei viitsi vaadata.

      Kommentaar


        Ma olen 7 hooaega gotti üksinda vaadanud, aga nüüd mingid inimesed tahavad grupivaatamist teha. Hea või halb idee?

        Kommentaar


          Kui ise oled sihuke suhtleja tüüp siis on hea. Lisaks, minu jaoks on seal krdi palju neid nimesid ja tegelasi ja liine ja.. päris hea on vahepeal piffi käest küsida, et oota, kes see kutt nüüd oligi...

          Kommentaar


            Pole siiani ühtegi osa seda näinud, absoluutselt ei tõmba kuidagi. Kuigi fantasy lore värgid on varem ilusti peale läinud.

            Kommentaar


              Tisse näeb ju.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Ma olen 7 hooaega gotti üksinda vaadanud, aga nüüd mingid inimesed tahavad grupivaatamist teha. Hea või halb idee?
                Ma ütlen, et halb, koos vaatamine on max jube asi.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Sellega seoses - mingitel inimestel on haige vajadus live kommentaari teha sarjale Twitteris, nagu spordivõistlus oleks. No regards, et on inimesi kes ei saa samaaegselt vaadata ja võivad spoili saada. Täiesti ajuvaba.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Pole siiani ühtegi osa seda näinud, absoluutselt ei tõmba kuidagi. Kuigi fantasy lore värgid on varem ilusti peale läinud.
                    Ma arvan, et sa oled lihtsalt täiskasvanuks saanud vahepeal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Ma arvan, et sa oled lihtsalt täiskasvanuks saanud vahepeal
                      Oh ei, sellepärast ei tasu küll muretseda.

                      Kommentaar


                        Line of Duty uus hooaeg. Kindlasti parem kui GoT.

                        Kommentaar


                          Kes näinud ei ole, ärge klõpsake!

                           
                          Ahh, minge perse. 8 hooaega kruttimist ja Night King saab kõige sitasema Hollywoodi stseeniga surma. Tüüp tajub ja tunneb kõike ja siis ei saa aru, et selja tagant hüpatakse kohe kraesse. Vana oleks Brani 3 korda jõudnud ära tappa, kui mingit staring contesti tegema poleks hakanud. Ja kõige tipuks see aegluubis mõõga haaramine, kukkuv nuga ja ennastsalgav sirutus ffs. See sari on ikka totaalselt alla käinud. Aga äkki kogub oma jupid kokku ja istub ikka troonile?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kes näinud ei ole, ärge klõpsake!

                             
                            Ahh, minge perse. 8 hooaega kruttimist ja Night King saab kõige sitasema Hollywoodi stseeniga surma. Tüüp tajub ja tunneb kõike ja siis ei saa aru, et selja tagant hüpatakse kohe kraesse. Vana oleks Brani 3 korda jõudnud ära tappa, kui mingit staring contesti tegema poleks hakanud. Ja kõige tipuks see aegluubis mõõga haaramine, kukkuv nuga ja ennastsalgav sirutus ffs. See sari on ikka totaalselt alla käinud. Aga äkki kogub oma jupid kokku ja istub ikka troonile?
                            Terve see osa oli selliseid brainfarte täis, totaalne pettumus on kogu see hooaeg olnud...kahju, potensiaali oli.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Line of Duty uus hooaeg

                              Kommentaar


                                The blacklisti topelt episood, holy fuck. Secrets inside secrets.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X