320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siin mõtisklesin. Et sellega olen ma nõus, et sisu järgi ja dramaatilisuse huvides oleks olnud kindlasti raputavam, kui keegi põhitegelastest oleks lambist surma saanud. Ja et 7 hooaega ootamist ja et siis öökunn nii muna on, oli veidi nõrk. Aga mulle meeldis kuidas see osa oli kokku pandud ja kuidas see töötas. Et pinge ja tempo oli koguaeg täisgaasi peal ja esimese veerand tunni järel pidin ma tegema väikse pausi, kuna see oli nii freaking intensiivne. Ja see Arya põgenemine koridorides oli umbes sama vinge, kui omal ajal Alien3 lõpujooks. Ehk episoodina eraldi oli tegu täiesti megaosaga. Sarja üldkokkuvõttes tõmbas väikese antikliimaksi liiga vara sisse, aga sama tunne oli mul ka BB neljanda osa lõpus ja oi, kus ma eksisin.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99
      kordan veelkord, et kõikidele oleks selge - täiseas meestele ei kõlba draakoneid vaadata, aga Phoenix Marie on semi-ok!
      No aga pane pihensit edasi oma fööniksiga ja luba mul draakoneid vaadata. Paps.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        pask oli jah. väga üllatav on sellele mingit kiitust lugeda.

         
        kõige intensiivsem GoT osa ja põhimõtteliselt kõik jäid ellu? (!) ainuke tõsine casualty on Visserion? (off screen death?) vähemalt pooled põhikarakterid oleks pidanud ära koristama, et mingigi pinge tekiks.

        ka mulle oli liiga sogane/tume. ootasin mingit magic spelli lõkke võistkonnalt. noh paremat, kui see Melisandre kaevikutega. miks ta üldse siis ellu jäi, et pärast lissalt kõngema minna? Arakhide süttimine oligi vist ainuke hea koht selles osas.

        ja nagu mainitud see 7 hooaega eelmängu ja selline lõpp oli täielik pask. kui üldiselt sai ikka andeks antud, et rahaliselt raske seda surnute armeed rohkem näidata, kui iga hooaja viimases osas, siis nüüd tuli küll asi liiga lihtsalt. osaliselt häirib muidugi teadmine, et kolm osa on veel - ehk ilma selleta oleks võinud pinge tekkida. näidata Aryat viskamas terariistu kolmest kolm oravale silma ja siis kõige otsustavamal momendil muuta ta Carl Lewiseks(?!). kes Sand Snakes Writers Guild'ist sellega lagedale tuli?

        Jorah on nüüd ametlikult seeria kõige retsim mõõgavend? ainuke ellujääja esimesest lainest ja siis teise ülestõusu ajal endiselt väljakul efektiivselt vehkimas? see oli mildly interesting.
        Arthur Dayne, Barristan Selmy, Jaime Lannister (2 käega) ja Jorah Mormont peaksidki kõige retsimad mõõgavennad olema.
        Jorah ju kuulus ka Golden Company ridadesse kunagi. Raamatus on ta isegi osavam, kui ekraanil näidatu.

        Kommentaar


          Line of Duty s5e4 oli parem kui GoT s8e3!

          Kommentaar


            mulle ka meeldis.
            aga mida see bran terve selle aja tegi kui teised teda kaitstes surid? mis tema eesmärk oli? käis ja situs raven olles night kingi draakoni peale?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              hahaha, ma arvan, et siin kutid oleks vähem närvi läinud kui ma nende ema või tütart oleks sõimanud vms. Ju siis ikka endal ka kuklas kuskil mõistus ikka kodus, et ega see draakonivärk õige värk ple! selle üle ainult hea meel, lootust veel on!

              smail ka:
              Siin peaks juba sotsiaaltöötaja sekkuma.

              Kommentaar


                Plastic, sa ka ikka üks õige mees pole. Vaatad mingit laste pallimängu. Õiged täiskasvanud mehed vaatavad ainult börsitulemusi ja koka tonnihinda.

                Kommentaar


                  Olen ka veidi fännama hakanud seda GOT seriaali. Kindlasti tänu sellele, et mul tekkisid omad lemmikud, nagu Jon Snow, Arya jne.
                  Tegelt seriaali viimase osa kohta ütlen küll, et äge. Kui kolmas osa lõppes, siis istusin liikumatult oma 10 minutit ja olin täiesti WOW olekus. Isegi võiks öelda, et ma olin väga meeldivalt üllatunud kuna tundus, et seriaali loojad lasevad kõik head ja paremad lihtsalt mättase lüüa ja Öökunn läheb viimast Lannisteri maha nottima raudseltroonil.
                  Igatahes äge ja täiega üllatusi täis.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jermor Vaata postitust
                    mulle ka meeldis.
                    aga mida see bran terve selle aja tegi kui teised teda kaitstes surid? mis tema eesmärk oli? käis ja situs raven olles night kingi draakoni peale?
                    Kolas Mature Allure lehel. Noh, vaatas ikka üle, kas kõik vajalik on tulevaste põlvede jaoks talletatud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Plastic, sa ka ikka üks õige mees pole. Vaatad mingit laste pallimängu. Õiged täiskasvanud mehed vaatavad ainult börsitulemusi ja koka tonnihinda.

                      Kommentaar


                        see tüüp paneb ikka nii hästi puid alla ja jutt täiesti õige, väga ebaloogiline osa oli kui järele mõelda

                        Kommentaar


                          Noh, viimases osas on kõige ootamatum WTF-stseen üleüldse. Kogu osa on justkui jura ja siis korraga lendab nool.

                          Kommentaar


                            Keerati vaikselt radadele tagasi jah.

                            Kommentaar


                              Ma arvasin esiti, et tegu on unenäoga, aga ei.... tundus kuidagi laisalt kirjutatud värk.

                              Kommentaar


                                See oli ülekaalukalt kõige halvem troonide mängu osa, täielik pask. Mida kuradit nad kaks aastat tegid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X