Lehekülg 2, kokku 121 EsimeneEsimene 1234561252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2418

Teema: TV Sarjad

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Simpsonid - Jura
    Family Guy - Absurdselt hea
    South Park - Parim!

Muidu House M.D. omab.

Üldiselt on asi aga nii, et Britid > Jürvi lemmik riik
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Sergei Ussoltsev Kasutaja Shermann avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

That 70's Show. Ammu pole vaadanud. See nädal planeerin endale mõne vaba tunni.

kidakeelne Kasutaja ZhiT avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Wink

Dollhouse
    Fringe
    V
    The Wire
    Babylon 5
    24
    The Reward is Cheese.

que Kasutaja cocoon avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

South Park, The Boondocks, The Wire, Miami Vice, Seinfeld.

Pikaaegne lemmik...

...kindlasti Curb Your Enthusiasm.
    the absence of evidence is not the evidence of absence

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Simpsonid ei ole enam väga pikka aega midagi uut ja huvitavat teinud ... pole lihtsalt naljakas enam. Kunagi oli parim.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Simpsonid ei ole enam väga pikka aega midagi uut ja huvitavat teinud ... pole lihtsalt naljakas enam. Kunagi oli parim.
    inimesed kasvavad ja saavad vanemaks, you know.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Ei kasva nad midagi. Vanad osad on endiselt naljakad. Paar viimast hooaega Simpsoneid on aga sama humoorikad kui aktuaalne kaamera.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Professionaal Kasutaja siimsorokin avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Hetkel jooksvatest siis Dexter, Heroes, Housewives ja ka Nip/Tuck, mis on küll väga alla käinud omadega. Järgmine aasta jätkub 24 ja Lost ning Breaking Bad - võibolla mitte nii tuntud, aga tegu on väga hea asjaga.

What the what? Kasutaja tkkt avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.
    a no see blond viiide liidri tütar on väga nitševo. mul ei tule nimed meelde praegu. puhkusele läks vist sellepärast, et iga osaga vaatajate protsent langes kõvasti. a mulle täitsa meeldis, või meeldis see piff!?! vahet ei ole, sarja olen ikka sunnitud vaatama.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Svenniid Vaata postitust

10X Prison Breaki ja Heroe'st palun mitte postitada.
    Mis neil siis viga on, et postitada ei tohi?

CSI, Dr.House, Bones ja isegi "Kodu keset linna" tuleb ette
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Tottenham till I die Kasutaja präänik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    a no see blond viiide liidri tütar on väga nitševo. mul ei tule nimed meelde praegu. puhkusele läks vist sellepärast, et iga osaga vaatajate protsent langes kõvasti. a mulle täitsa meeldis, või meeldis see piff!?! vahet ei ole, sarja olen ikka sunnitud vaatama.
    Kas mitte kohe algselt ei pidanudki seda välja laskma neljaste blokkidena?

A, muide, küsin teilt ka. Kunagi räägiti mulle mingisugusest alles ilmunud telesarjast, kus jälllegi tulnukad ründavad maad ja siis jääb aeg seisma mingiks ajaks jaa nii edasi. Pärast kõik taastub ja toimunust ei mäletata mitte midagi. Siis hakatakse seda asja uurima ja ilmneb tõsiasi, et igal inimesel on kusagil mingi kaaslane, kes mäletab sama seika juhtunust. + leitakse mingi video, kus tundmatu objekt üle staadioni läheb ja sellest hakatakse juhtnööre kokku panema ning keissi lahendama.
    Vabandan suht crappy kirjelduse eest, ma enam ei mäleta, kuidas lugu läks... Aga ikkagi on kõik viited sellele telesarjale vägagi teretulnud!

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ei kasva nad midagi. Vanad osad on endiselt naljakad. Paar viimast hooaega Simpsoneid on aga sama humoorikad kui aktuaalne kaamera.
    TV 6 näitas siin veel nädal tagasi 2007 aasta hooaega ja mina küll ei kurdaks, et jamad olid.

palliahistaja Kasutaja Yaman avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Parimad on Band of Brothers ja Andy Richter controls the universe. Veel leian meelelahutusliku kvaliteeti Family Gui´s ja House nimelises doktoris. A-rühm on on ka üks aegumatu sari. Mäletan, et Losti esimesel hooajal sai isegi trennist enne lõppu ülelastud(ükski teine sari ega film pole veel sellist au teeninud), aga kahjuks raha>>>>>>>igasugune loogiline tsenaarium. Ülejäänud 173 hooaega+ esimese lõpp on sellin sitt, mida oma vaenlasele ka ei soovitaks.
    Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

Asjahuviline Kasutaja fiorentina avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Little Britain ftw!!!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas präänik Vaata postitust
    A, muide, küsin teilt ka. Kunagi räägiti mulle mingisugusest alles ilmunud telesarjast, kus jälllegi tulnukad ründavad maad ja siis jääb aeg seisma mingiks ajaks jaa nii edasi. Pärast kõik taastub ja toimunust ei mäletata mitte midagi. Siis hakatakse seda asja uurima ja ilmneb tõsiasi, et igal inimesel on kusagil mingi kaaslane, kes mäletab sama seika juhtunust. + leitakse mingi video, kus tundmatu objekt üle staadioni läheb ja sellest hakatakse juhtnööre kokku panema ning keissi lahendama.
    Vabandan suht crappy kirjelduse eest, ma enam ei mäleta, kuidas lugu läks... Aga ikkagi on kõik viited sellele telesarjale vägagi teretulnud!
    FlashForward ?

U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Vot tubli töö, ammu mõelnud, et peaks selle teema ikka ära tegema.

hehehehehe

+1

hiljem kirjutan.
    Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.
    Production on the remaining nine episodes will resume in January 2010 and will air on ABC starting March 30, 2010

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Prison Breaki esimesed 2 hooaega olid päris sõltuvust tekitavad ja kindlasti tasub vaadata. Lõpp läks juba väga läilaks ära.

Ise olen praegu Dexteri neljandat hooaega vaatamas ja peab ütlema, et kuradi hea kraam. Sinna sisse poogitud must huumor on ülimõnus. Eestis vist seda kusagilt ei näita aga kindlasti must watch material!!

Criminal Mindsi ja CSI'd võib vast ühe osa kuu kohta vaadata, et ei paneks poole osa pealt teisele kanalile. Kõige hullem on vast Criminal Mindsist see geek laborirott või kes iganes see seal on, jube näitleja ja tegelaskuju. "Killud" on nendes seriaalides ka muidugi übersitad.
    Üldiselt katsuge rohkem Law & Orderit vaadata!

The Shieldi tahaks ka kunagi ette võtta aga aeg paneb lihtsalt käe ette. Häid seriaale on väga palju tehtud ja uusi tuleb aina peale. Eks kunagi pensioni eas jõuan ehk need läbi vaadata.
    Joga Bonito!!!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    the Wire jne...
    Hea maitse...

Ise olen nüüd poole peal Battlestar Galactica neljanda hooajaga.

Eesti koondislane Kasutaja szandor avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    24, 30 rock, american dad, arrested development, band of brothers, better off ted, big bang theory, breaking bad, californication, cougar town, dexter, dollhouse, drawn together, extras, family guy, heroes, house, how i met your mother, lie to me, modern family, my name is earl, oz, parks and recreation, rome, scrubs, sons of anarchy, south park, stargate universe, terminator: sarah connor's chronicles, the office, the tudors, true blood, weeds

on sarjad mis mul on kas vaadatud, vaatamisel või ootavad veel oma järge ... mõned paremad, mõned halvemad
    Kas sa vaatasid neid sarju ka tähestikujärjekorras?

Endale meeldib Office, Californication ja Weedsile ka minu poolt kindel jaa.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Criminal Minds (vaatan võimalusel) Üks huvitavamaid krimisarju ilmselt mida olen näinud. Eelkõige meeldib psühholoogiline pool. Mängib osalt ka intelligentsil. Ilmselt seepärast ka vaatan, kuna palju on ehk liialt ainult faktidele keskenduvad (a'la CSI)
    Kindlalt vaata Law and Orderit ja The Wire´it.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud