320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
    Soovitan tugevalt, väga hea sari on.
    keskmine. HIMYM ja IT crowdile jääb ikka kõvasti alla. ok kui välja arvata HIMYM viimased paar hooaega. a see mu arvamus.

    Kommentaar


      Smallville'is lõppes paus ja pärast reedest uut osa on jäänud veel neli osa. 13. mail saab lõpuks 10 aastat kestnud saaga läbi...jee

      Kommentaar


        Vaatasin teema pealiskaudselt läbi ja märkasin, et Peep Show'd polegi keegi maininud. Samas, kuigi vana sari, jõudsin ma isegi selleni alles hiljuti (tänu Trashi blogile). Igatahes inglise huumorist lugu pidavatele meesterahvastele peaks see küll sobima nagu kinnas.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas Noonik Vaata postitust
          Smallville'is lõppes paus ja pärast reedest uut osa on jäänud veel neli osa. 13. mail saab lõpuks 10 aastat kestnud saaga läbi...jee
          Jah! Siin varem olen ka kirjutanud veidi Smallville`ist, et viimane hooaeg ja paljud vanad näod on tagasi. Kõige rohkem oodatud Michael Rosenbaum on samuti tagasi Lex Luthorit kehastamas sarja viimases kahetunnises osas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Jah! Siin varem olen ka kirjutanud veidi Smallville`ist, et viimane hooaeg ja paljud vanad näod on tagasi. Kõige rohkem oodatud Michael Rosenbaum on samuti tagasi Lex Luthorit kehastamas sarja viimases kahetunnises osas.
            Ega kui see läbi saab, siis ei teagi mida edasi vaadata. Kostüümis kangelaste teema meeldib aga näiteks vanemad Supermani osad on tänapäeval üsnagi imalaks muutunud. Mingi Justice League'i sari võiks tulla...unistused, unistused....

            Kommentaar


              $h*! My Dad Says





              Paari osa olen vaadanud ning paar korda olen naerma hakanud (minu puhul seriaali kohta päris hea näitaja).
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                http://www.imdb.com/title/tt0944947/ ehk Game of Thrones raamatu baasil tehtud seriaal hakkas paar nädalat tagasi ameerikamaal jooksma. Vaatasin esimese osa ära ja viga eriti suurt ei old. Samas raamatu huvitavates dialoogidest on tehtud julmad shortcutid. Nendele kes raamatuid lugenud ei ole võib rohkem kui mõni asi arusaamatuks jääda.

                Kommentaar


                  27.04 algab South Parki uus hooaeg.
                  Senised hooajad on praktiliselt täies mahus vaatamiseks üleval siin.
                  Tasuta asjad ilma tõmbamata on tänuväärsed asjad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    http://www.imdb.com/title/tt0944947/ ehk Game of Thrones raamatu baasil tehtud seriaal hakkas paar nädalat tagasi ameerikamaal jooksma. Vaatasin esimese osa ära ja viga eriti suurt ei old. Samas raamatu huvitavates dialoogidest on tehtud julmad shortcutid. Nendele kes raamatuid lugenud ei ole võib rohkem kui mõni asi arusaamatuks jääda.
                    Tegemist on permanentse süngusega. Aga esimesi raamatuid lugesin hea meelega ja ilmselt vaatan ka sarja edasi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      On küll jah üks kuradima hea sari, mõlemad osad vaadatud, ning ootan juba uut nädalat, et teada saada mis edasi juhtub. (Game of Thrones'i kohta)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        On küll jah üks kuradima hea sari, mõlemad osad vaadatud, ning ootan juba uut nädalat, et teada saada mis edasi juhtub. (Game of Thrones'i kohta)
                        thumbs up krt! tea kas peaks raamatu ka kätte võtma...?

                        Kommentaar


                          Seriaal on vähemalt 2 esimese osa põhjal suhtleiselt raamtute lähedaselt tehtud. Ise olen kõik ilmunud raamatud läbi lugenud ja ootan põnevusega uut raamatut, mis suvel ilmub. Kui raamtud läbi lugeda, siis tead, mis seriaalis toimuma hakkab aga muidu üldiselt soovitaks igal juhul lugeda Eriti soovitaks originaalkeeles lugeda, kuna eesti keelsed on eriliselt kalliks tehtud oma köitega ja raamatute tükeldamisega.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            nonii sai vaadatud läbi selline sari nagu Breaking Bad ja peab ütlema, et tegemist on ühe parima sarjaga mida ma kunagi näinud olen.
                            Soovitan seda sarja kindlasti nendele, kellele meeldib Dexter. Sarnaselt Dexterile peab sarja peategelane elama topeltelu, milles ühes on raskekoelise kopsuvähiga diagnoositud pereisa ja keemiaõpetaja kohalikus koolis ja teises elus tegeleb crystal methi "küpsetamise" ja müümisega koos oma endise õpilase Jesse'iga.
                            Sari on väga hästi kirjutatud, karakterid on intrigeerivad ja hästi välja näideldud ja mida panused suurenevad seda põnevamaks muutub ka stoori. Lisaks on kõigele sellele lisatud ka omapärast ja huvitavat huumorit.
                            Kui keegi otsustab selle sarja käsile võtta siis kindlasti ärge loobuge kui koheselt meeldima ei hakka. Esimesed 5 episoodi ongi sellised karakterite ja backgroundi tutvustus, aga viimased 2 hooaega vaatasin ma sisuliselt 3 päevaga ära.

                            Kommentaar


                              Matthew Perry fännidele soovitaksin Mr Sunshine'i. Auhindu vist võitma ei hakka, aga päris mõnus meelelahutus.

                              Kommentaar


                                POMMUUDIS : Ashton Kutcher liitub seriaaliga "Kaks ja pool meest", mille uue hooaja võtted algavad suvel ja näitama hakkab CBS sügisel. Väga viis !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X