Lehekülg 3, kokku 119 EsimeneEsimene 12345671353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2375

Teema: TV Sarjad

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Kindlalt vaata Law and Orderit ja The Wire´it.
    Law and Orderit olen vist kunagi ammu ammu näinud ja mälu järgi oli vist täitsa hea. aga see oli tõesti väga ammu. wire'it pole näinud, aga eks peab järgi zekkama
    Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

huvilik asi
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Ühed parimad sarjad ..

Dr House , Väga hea huumoriga, samas ka hariv.
    Dexter , Lihtsalt supper.
    Flashforward , Seriaali "storyline" on suht asjalik.
    Criminal Minds , Meeldib, et enamus rõhku pannakse kurjategijatele, mitte mõrvade lahendamisele. 4 hooaja viimane osa siiani lemmik.
    TopGear , muu chit chat itsitamine polegi nii lõbus ja tore, vaatan enamasti väljakutsete ( nt. paagi kütusega sõita ühest kohast teisse ilma tankimata ) pärast. Kuigi peaks mainima, et ka britid oskavad head huumorit teha.

ning multikad mis klass omaette. Simpsonid ja Perepea. ( ja rahvas eespool mainis, et simpsonid sama huvitavaks läind nagu AK, siis vaidleks vastu, Simpsonid on koguaeg olnud natuke teise huumoriga, ja peaks mainima et natukene südamlikum. ja tihtipeale on simpsonite osadel natuke rohkem seda tagamõttet, mitte lihtsalt lällutamist. Ja üksteist nad ka ei peksa nii julmalt,( mitte nagu Stewie Brianit. xD Aga stewie on ikka parim)
    HA! That's so funny I forgot to laugh... excluding that first Ha.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Kas sa vaatasid neid sarju ka tähestikujärjekorras?

Endale meeldib Office, Californication ja Weedsile ka minu poolt kindel jaa.
    ei, aga ma vaatasin oma tv showde folderisse sel hetkel kui neid kirja viskasin

Office on viimased hooajad täiesti ära kukkunud kahjuks, samas how i met your mother on peale eelmist väga nõrka hooaega praegu jälle parimas vormis. californication ja weeds on ka minu ühed lemmikud üldse kuna nendes sarjades ei ole miski tabu ja eriti tagasi ei hoita

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    [Top Gear] Tegemist on sarisaatega. Seega peaks ka tv sarjade alla klassifitseeruma.
    Right. Siis ma soovitan veel selliseid absurdihuumorisarju nagu Osoon, Võsareporter ja Kuidas Alasti Hea Välja Näha.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sadistik Vaata postitust
    Ühed parimad sarjad ..
    Dr House , Väga hea huumoriga, samas ka hariv.
    Jah, eriti see et doktorihärra arust tuleks kõigile broad-spectrum antibiootikume süstida. Huvitav, mis selliste inimeste immuunsüsteemist siis järgi jääb?

The cake is a lie. Kasutaja Maekas avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Algupärane

FlashForward, IT Crowd, Lost, Sanctuary, South Park ja Stargate Universe on praegu vaatamisel.

Vanad suured lemmikud on Battlestar Galactica (uus variant), Farscape, Firefly, SG1 ja SGA.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

RocknRolla (2008)

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

IT-Crowd, Black Books, Briti Office ja Family Guy esimesed kolm hooaega on sellised sarjad, mida ma vaatan taas ja taas. Ülinaljakad sarjad. Kusjuures IT-Crowdi näeb teisipäeval Soome pealt peale Meistrite Liigat. Noh, äkki keegi pole näinud või nii.

Harjumusest olen jäänud vaatama Family Guy`d, How I met you motherit ja Big Bang Theoryt, kuigi nende sarjade tase kukub aasta-aastalt kolinal alla. South Parki vaatan ka ja tõele au andes peab möönma, et South Park on ehk ainus Ameerika sari, mis on peale mitut-mitut hooaega veel värske ja naljakas.

Mingeid kriminaalsarju ja muud tõsist andmist ma ei viitsi vaadata. Shieldsi vaatamine jäi pooleli, House`i enam ei viitsi vaadata ja nii edasi.

Matt Groeningu fenomenist ei saa ma seniajani aru.

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    The Wire
    HAHAHAA, selle klipiga tuli kohe see meelde:"They speak English in what? English, motherfucker, do you speak it?"

Peaks Pulp Fictioni vist jälle ette võtma.

Reservmängija Kasutaja guillermo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

30 Rock, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, It's Always Sunny in Philadelphia, CSI-d, NCIS, Castle, Bones näituseks.

Californicationi kolmanda hooaja peaks millaski plaanidesse mahutama, niikaua kui Rescue Me uut hooaega ootan.

Eesti koondislane Kasutaja Kaspy avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sarjad mille kõik hooajad olen pidanud vajalikuks arvutisse tõmmata on Black Books, Complete Savages, IT Crowd. Lisaks tunduvad üsna šeffid veel King of Queens ja 2,5 men. AHJAA ja muidugi 3. kivi päikesest, mis kahjuks TV6 pealt nüüdseks läbi on saanud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

"Tuvikesed" on hea sari.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ma vaatan nii häbiväärselt vähe televiisorit, et jääksin sarjade vaatamisega hätta - kohe kuidagi ei jõuaks iga nädal teatud kellaajaks televiisori ette. Seetõttu langevad minu valikust kohe välja seriaalid, kus peab eelmiste osade sündmuseid teadma.
    Ainuke asi, mida püüan hetkel vaadata (eriti veel seetõttu, et kellaaeg on paras) on eelpool mainitud Top Gear, kui see siia teema alla ikka läheb. IT Crowd nimelise sarja kolm hooaega vaatasin puhtalt seetõttu ära, et "sattus kätte" ja kindlasti ei kahetse - väga kõva.
    Muidu piraati panna ja midgi netist tõmmata ei viitsi - niikuinii ei leia seda momenti, kus seda kraami vaadata. Telest vaatan aga peamiselt ainult sporti, dokumentaali ja populaarteaduslikke saateid.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Lost, Põgenemine, heroes, meelehetel koduperenaised, üksus, jericho esimene hooaeg, 24, A-rühm, Las Vegas, Simpsonid, Nip/Tuck, CSI-d, Kelgukoerad - on päris mõistlikud sarjad, Inetu Betty ka kohati vaadatav.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Right. Siis ma soovitan veel selliseid absurdihuumorisarju nagu Osoon, Võsareporter ja Kuidas Alasti Hea Välja Näha.
    Fitti, tahad vaielda?

Tegemist on sarisaadetega ja eeltoodud printsiipidele nad vastavad. Samas on muidugi selge, et antud teemas on silmas peetud ikkagi eelkõige lavastatud telesarju.
    Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Mis veel ära märkimata või siis ei pannud tähele - Bottom, Fawlty Towers, The Persuaders.

ja Miami Vice'i on küll juba korduvalt mainitud, aga kolmas hooaeg, mis hetkel tv3-st jookseb, on tõesti ülim.

aa, ja võmmisarjadest rääkides oli kunagi üks selline Michael Manni produtseeritud jube hea asi nagu Robbery: Homicide Division, Tom Sizemore'i ja veel terve hulga suurepäraste näitlejatega, mis küll kahjuks ühe hooaja järel ära killiti, sest keegi loll pani selle Law&Orderiga samale ajale jooksma vms.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Keegi Everybody loves Raymondist ka lugu peab? Minu arust päris asjalik.
    Seinfeld oli ka muidugi tase. Neid uuemaid komöödiaid polegi väga vaadanud aga katsun midagi siin teemas mainitust ette võtta.
    Joga Bonito!!!

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Jah, eriti see et doktorihärra arust tuleks kõigile broad-spectrum antibiootikume süstida. Huvitav, mis selliste inimeste immuunsüsteemist siis järgi jääb?
    No Housi põhi diagnoos on ju surm ja ega ta tavaliselt kellegile lootust ei anna
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

House'i olen ka ise viimased poolteist hooaega üritanud vaadata. Algul oli selline eelarvamus, et järjekordne lääge arstisari, aga kui ühte osa juhuslikult vaatama sattusin, siis hakkas meeldima.

Metropool nr. 10
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Scrubs 1-8 seasons

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

top gear, the simpsons, kelgukoerad, A-rühm,

Eesti koondislane Kasutaja Kaspy avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No Housi põhi diagnoos on ju surm ja ega ta tavaliselt kellegile lootust ei anna
    House diagnooside puhul meenub see asjaolu et mees on ise ka kuskil välja öelnud et ta ei saa ka tihtipeale aru mis mula ta sarja tarbeks suust välja ajab. Nii et liialt ebarealistlik minu jaoks. Näitlejad on muidugi head ja humoorikaid seiku mahub ka sisse.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud