320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    No siis on aeg asja kallale asuda! Ma tõsiselt arvan, et sa ei kahetse.
    Kas seda sarja ei saaks vaadata ilma vinguva vanamutita, kelle ma ise ära kägistada tahaks?

    Kommentaar


      Soovitaks Tanelile siis sel hooajal alustanud Homelandi. Pole peale Prison Breaki veel nii hea sarja otsa sattunud. Homelandi neli osa on olnud küll väga head siiani.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        James May's Man Lab alustas teist hooaega.
        Hiljuti olen vaadanud ka sellist nn. dokumentaal/ulme sarja nimega Ancient Aliens. Huvitav selle poolest, et paneb mõtlema osade asjade üle päris tõsiselt nu ja vahepeal räägivad päris palju paska ka. Soovitan just pigem neid ehitusega seotud asju vaadata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          Soovitaks Tanelile siis sel hooajal alustanud Homelandi. Pole peale Prison Breaki veel nii hea sarja otsa sattunud. Homelandi neli osa on olnud küll väga head siiani.

          Ka minu lemmik uutest sarjadest!

          Kommentaar


            Algselt postitas varix Vaata postitust
            James May's Man Lab alustas teist hooaega.
            Hiljuti olen vaadanud ka sellist nn. dokumentaal/ulme sarja nimega Ancient Aliens. Huvitav selle poolest, et paneb mõtlema osade asjade üle päris tõsiselt nu ja vahepeal räägivad päris palju paska ka. Soovitan just pigem neid ehitusega seotud asju vaadata.
            Olen ka ise seda juba aasta aega ajaviiteks vaadanud. See teooria alus on isegi mingil määral vastuvõetav kui võimalik tõde, aga mingil määral lähevad saate esitajad ja tulnukateoreetikud üle piiri. Esiteks, olles seda juba kolm hooaega näinud, hakkavad teatud teemad/objektid/legendid korduvalt esinema ning jutt on tihtivastuolus sellega, mis varem räägitud. Ebaloogilist jama on seal ka väga palju, mis on ilmselgelt mingite raamatulehekülgede täitmiseks välja mõeldud kas tahtlikult või tahtmatult, kõige ideaalsem näide muidugi see, kuidas suudetakse tulla x-number valgusaastate kauguselt maale, aga maal õhuühenduse rajamiseks on vaja luua mingid hiiglaslikud 2 km pikad lennurajad nagu nad Nazca puhul spekuleerivad....

            ---

            Homelandi koha pealt on mul tegelikult see juba tõmmatud eelmisest nädalavahetusest, aga pole veel vaadata jõudnud.

            Edit: Muide, kindlasti on juba palju, kes seda teevad, aga Briti quiz-tüüpi sarjad on ilmselt minu lemmik asi TV-s praegu. Mingi aasta aega juba vaadanud pärast seda, kui poolkogemata BBC pealt Have I got News for You-d vaatama juhtusin, pärast seda olen ka QI-d, Mock The Weeki, Would I Lie To You'd teiste seas vaatama hakkanud. Kui nalja soovite, siis saab ikka sittakanti, eriti QI-ga, mis on küll viimastel hooaegadel veidi igavamaks muutunud miskipärast.
            sigpic

            Kommentaar


              QI oleneb nii palju sellest, kes külalised on. Jimmy Carr, Clarkson, Bill bayley ja Jonathan Ross on mul lemmikud ... neid veel aga ei tule meelde...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas seda sarja ei saaks vaadata ilma vinguva vanamutita, kelle ma ise ära kägistada tahaks?
                Saab.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ameerikas on üks tõsisem vestern käima läinud. Hell on Wheels AMC-lt. Esimese osa põhjal võiks öelda, et vast vaatan teise osa ka ära.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Teine osa oli ka okei.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Teine osa oli ka okei.
                      Keegi Lutherit ka kommenteerida/karvustada võtaks?
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Vaatasin treilerit, tundus paljulubav. Läks list. Kui vaadatud võin kommenteerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Keegi Lutherit ka kommenteerida/karvustada võtaks?
                          Mõned osad vaatasin. Ok seriaal, aga sõltuvust ei tekitanud. Stringer oli täitsa vaatamist väärt(sai just auhinna ka selle rolli eest, kui ma ei eksi), aga nagu ikka pidi vahepeal teleka peale karjuma 'YO STRING, WHERE THE F_CK IS WALLACE, EH?' #kasulikarvustus
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Sul on see effekt Lutheriga. Ma ei suutnud Office'it vaadata üle 10 minuti ilma sama reaktsioonita.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ameerikas on üks tõsisem vestern käima läinud. Hell on Wheels AMC-lt. Esimese osa põhjal võiks öelda, et vast vaatan teise osa ka ära.
                              -Individually we're freaks.
                              -But together we're whole.


                              Tundub hea - neile kellele deadwood meeldis.

                              Kommentaar


                                Leidsin tna sellise sarja nagu The League. No kurat on ikka väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X