320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks ta üks paras Doyle'i mõrv ole. Täpselt samasugune nagu kinodes jooksev Hollywoodi versioon.
    Aga iseenesest mulle see pika nimega näitleja Sherlocki osas meeldib. Ta on suutnud algse karakteri kenasti tabada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Nojah, siin ongi ilmselt see küsimus, et mida keegi ootab. Mina ootasin karakterite tabamist ja väljajoonistamist. See on tipptasemel mitte ainult peategelaste, vaid ka Irene Adleri ja Moriarty puhul. Et kaasaega toomisega kaasneb rohkem kaasaegset temaatikat (vaid 10 minutit originaalmaterjali, "kamaluga" jms on küll ilmselged liialdused), ei häiri. Aga kui muidugi lootus on näha võimalikult palju algset Doyle'i, siis on arusaadav, miks kratsib.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Hoidsin Suitsu pühade ajaks ja nüüd vaatasin hooaja lõpuni. Taandus ajapikku õige tavaliseks juuradraamaks, põnevast algideest hoolimata. Viimase osa alguses polnud juba raske täpselt ette öelda, mis lõpus juhtub.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Olen täitsa üllatunud, et ma Shamelessi siiani vaadanud polnud. Nüüd nägin Conanis peaosalist tüdrukut promo tegemas uuele hooajale ja hakkasin vaatama. Lots of fun.

          Kommentaar


            Justified on tagasi, Californication on tagasi, Archer on tagasi. House of Lies on päris hea.
            Person of Interest tekitab jätkuvalt vastakaid tundeid.

            Alcatraz, peale esimest osa - wtf is this shit. Rohkem ei suutnud vaadata.

            Kommentaar


              Justified tagasi on mõnus. Person of Interestist loobusin peale 4-5 osa ja Alcatraz tekitab samu küsimusi. Et wtf???

              Kommentaar


                Mis sel Person of interestil nüüd viga on? Muhe film ju. Nujah, maitse asi.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Eks ta natuke kahtlane ole. Ma ei ole ka veel otsustanud kas lõpetan vaatamise v mitte. Californication sama hea nagu alati. House of lies ma vist ei viitsi vaatama hakata. Head näitlejad, aga liiga cheesy muidu. 30 Rock hakkas ka uuesti. Selles ei saa pettuda ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                    Mis sel Person of interestil nüüd viga on? Muhe film ju. Nujah, maitse asi.
                    Mulle kui näitleja on peaosatäitja alati meeldinud. Aga see plot selles filmis tundub minu jaoks kuidagi ebausutav...or something. Ei oskagi seletada...ma ei arva, et ta oleks reality show, aga midagi on puudu. Vaatasin esimesi osasi huviga ja kuidagi käis maha see asi minu jaoks.

                    Kommentaar


                      Eile oli pilot sarjale Touch ... Just lõpetasin vaatamise - muljetavaldav, aga vähetõenäoline, et nad seda taset hoida suudavad.

                      Kommentaar


                        Ma otsustasin seda mitte vaadata osa haaval. Peab korraga vaatama kunagi.

                        Kommentaar


                          Shameless - vaatasin esimese hooaja ära. Showtime'i sari ehk vabameelne narko/alko/seks/huumor aga päris Californicationi või Weedsi taset välja ei vedanud minuarust.

                          Asjad mis häirisid - kogu elu-olu Gallagheride majas on kuidagi liiga ebarealistlikult ja ilmselt meelega tehtult kiire/rutakas/pohhuistlik (a la mingi hommikune sebimine köögis), mulle jättis natukene punnitatud mulje. Absurdihuumori või musta huumori imelikult kasutamine - Weedsis ja Calis on minuarust väga kindel ja läbiv joon huumoril/draamal ehk mismoodi seda kasutatakse ning stiile ei segata. Shamelessis on kõike läbisegi mis jällegi tekitab natuke punnitatud mulje, nagu ei teataks millist stiili tahetaks valida ja jätab ebaühtlase mulje lõpuks.

                          Aga teist hooaega vaatan ikka, kuna stooriline'id on tegelikult päris hästi ja intrigeerivalt üles ehitatud ja on tegelasi kelle tegemistele tahaks edaspidi ka kaasa elada. Homopoisi ja pisikese tüdruku tegemistest suuremat ei hooli, aga Steve+Fiona ja Lip on huvitavad ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Olen vaadanud seda nüüd pidevalt ja mulle istub väga. Eriti, kui ma Califonricationisse kunagi pole suutnud süveneda. Et kärab päris hästi...

                            Kommentaar




                              Esimesed 2 osa väljas

                              Kommentaar


                                Vaatasin ära sarja nimega How to Make It in America. Hetkel on väljas 2 hooaeg ning 8 osa hooaja kohta. Osa kestvus kuskil 30 minutit. Kui meeldib Entourage, siis peaks see ka meeldima. Räägib meestest, kes üritavad USA-s äri püsti panna.

                                IMDB 8,2 .
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X