320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, mina paneks hindeks 8/10. Ikka selline sari, kus ootad järgmist osa juba, aga nagu natukene jääb midagi puudu. Mulle ei meeldi ka üks peategelastest - Carrie, võib olla sellest paar miinuspunkti. Minu maitse juures on games of thrones, dexter, Californication, House 10/10
    Kui arvad enam vähem sama, siis tasub vaadata.

    Kommentaar


      Mida vaadata, kui meeldivad labased komöödiad.
      (HIMYM; TAAHM, Inbetweeners, TBBT jne). Muidugi aasta paar tagasi soovitatud panga röövi seriaal oli ka vinge.
      Dr House, Kollanokad on ka üsna vaadatavad. Küll aga Breaking Bad tundus minu jaoks igav.

      Kommentaar


        Ma otsustasin ka Homelandi proovida ja vaadatud hetkel 7 episoodi. Üldiselt hea, igav ei ole. Aga nii hea, kui enamik inimesi jutuga promob ta ka pole. Ikka tunned kuidas ebavajalikult rumalaid situatsioone või dialoogi on sisse pandud aeg ajalt. Ja kogu Brody kodus toimuv draama ja eriti ülistereotüüpsed lapsed käivad närvidele.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Homelandi 2 hooaeg on minu silmis põnevam kui esimene, nii et soovitan lõpuni vaadata ikka lõpuni marv.
          Millest ma tahtsin kirjutada on: Revolution. Kuidas saab aastal 2012 nii halva sarja teha? See ei tundu olevat ka eriline low-budget, kuna on toodud sisse paar keskklassi näitlejat. Kogu elektri kadumise mõte on isegi poolkõva, aga teostus.. Vaataks nagu mingit 80ndate western sarja, jube lihtsalt.
          Ning teine sari mille pihta tahaks paar kriitika noolt visata on Walking Dead. Tegevus ei arene mitte kuhugile, ja liiga palju mõttetut suhte pläma. Kahju lihtsalt, sarja mõte on liiga hea, et seda raisku lasta.
          See pilt iseloomustab seda minu arvates kõige paremini:

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Mida vaadata, kui meeldivad labased komöödiad.
            (HIMYM; TAAHM, Inbetweeners, TBBT jne). Muidugi aasta paar tagasi soovitatud panga röövi seriaal oli ka vinge.
            Dr House, Kollanokad on ka üsna vaadatavad. Küll aga Breaking Bad tundus minu jaoks igav.
            Community ?
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              30 Rock, The League, Workaholics, Happy endings kõik head komöödiad mõni labasem mõni vähem.

              Kommentaar


                Minu jaoks parimad TV-sarjad hetkel.

                Kusjuures need on ka hetkel parima keskmise hindega IMDB.com-is.


                1. Planet Earth - Väga huvitav loodusfilmide seriaal, mis näitab uskumatuid paiku meie maailmas mida kaameraga varem filmitud ei ole. Väga hariv seriaal + David Attenborough on väga hea jutustaja.
                2. The Wire - Seriaal siis USA linnakesest nimega Baltimore, kus on praeguseni USA-s kõige suurem võimalus surma saada. Seriaal näitab kriminaalide ja seadusekaitsjate igapäevaelu. Kui keegi on näinud tv-sarja OZ, siis näete palju samu näitlejaid. Esimene hooaeg on natukene igav ja liiga neegri ghetto teema, kuid kui selle ära kannatate olete väga heaks sarjaelamuseks valmis. Üks parimaid sarju mida kunagi olen näinud.
                3. Game of Thrones - Lahe raamat, lahe sari.
                4. Breaking Bad - Keskkooli keemiaõpetajal diagnoositakse vähk, ning ta hakkab meeleheitlikult ravi, ning oma pere tuleviku jaoks raha koguma. PARIM JOOKSEV TV SARI HETKEL


                Veel häid sarju:
                1. Suits: http://www.imdb.com/title/tt1632701/
                Must watch advokaadi seriaal, väga põnev storyline ja head tugevad näitlejad.
                2. The Big Bang Theory: http://www.imdb.com/title/tt0898266/
                Kõige parem jooksev komöödiasari hetkel.

                Veel meelelahutus väärtust on sarjadel: True Blood, Entourage, Californication(Parim sari kui elus väga hästi ei lähe) ja Walking Dead.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  2. The Big Bang Theory: http://www.imdb.com/title/tt0898266/
                  Kõige parem jooksev komöödiasari hetkel.
                  irw, TBBT ja hea sari?
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    irw, TBBT ja hea sari?
                    Väga hea sari, kuid pole kõigile mõeldud. Iga inimene ei pruugi sellest aru saada lihtsalt. Sheldon Cooper on komöödias üks parimaid karaktereid ever.

                    Kommentaar


                      Mulle tavaliselt ei meeldi teiste inimeste maitseid väga üleliia kritiseerida (kellele ema, kellele tütar), aga TBBT on vist üks kõige enim tühja rapsivamaid sit-come mida ma ever näinud olen. "This show tries too hard" - üks tabav ütlus. Absoluutselt kõik "nohiklikud" asjad mida nad seal teevad (gaming, role playing jne.) on sinna sisse kirjutatud inimeste poolt kes pole ise vist kunagi ühtki neist asjadest teinud.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Mulle tavaliselt ei meeldi teiste inimeste maitseid väga üleliia kritiseerida (kellele ema, kellele tütar), aga TBBT on vist üks kõige enim tühja rapsivamaid sit-come mida ma ever näinud olen. "This show tries too hard" - üks tabav ütlus. Absoluutselt kõik "nohiklikud" asjad mida nad seal teevad (gaming, role playing jne.) on sinna sisse kirjutatud inimeste poolt kes pole ise vist kunagi ühtki neist asjadest teinud.
                        Ma ei tea mitut osa sa sellest sarjast näinud oled, kuid selle sarja võlu on pigem nende karakterite isikupäras, kui sinupoolt eelpool nimetatud tegevustes. Isiklikult ma ei võta kellegi arvamust tõsiselt, kes pole kõiki sarja episoode algusest lõpuni näinud, sest juhul kui oled näinud vaid mõnda osa, ei saa sa ühtegi põhjapanevat järeldust sarja kohta teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Isiklikult ma ei võta kellegi arvamust tõsiselt, kes pole kõiki sarja episoode algusest lõpuni näinud, sest juhul kui oled näinud vaid mõnda osa, ei saa sa ühtegi põhjapanevat järeldust sarja kohta teha.
                          Et siis ma pean vaatama kõik "Vaprate ja Ilusate" ning "Kodus ja Võõrsil" episoodid ära, et anda antud seriaalile hinnang? Mine sütti.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ma olen näinud kõiki hooaegasid. Hetkel käimasolevat pole veel alustanud. Mina isiklikult ei leia nendes karakterites küll midagi nii erilist mis selle sarja teistest ettepoole peaks tõstma. Ning need tegevused mida ma mainisin - koomiksid, sci-fi fännamine, role-playing, gaming jne. üritab ju olla üks põhielemente (peale töö) nende "nohikute" elus ja kui ma näen, et 50% nende olemusest on kokku kirjutatud inimeste poolt kes nendest asjadest palju ei tea siis pole temas minu jaoks mingit võlu vaid ta tundub lihtsalt labane.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Et siis ma pean vaatama kõik "Vaprate ja Ilusate" ning "Kodus ja Võõrsil" episoodid ära, et anda antud seriaalile hinnang? Mine sütti.
                              Okei, põhjapanevaid subjektiivseid järeldusi võid teha küll, isegi ilma sarja vaatamata, kasvõi lihtsalt pealkirja lugedes. Kuid adekvaatset arvustust või ülevaadet sarja kohta anda ei saa...that was my point.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Community ?
                                Tänud, vaatasin traileri ära ja ilmselt hakkan vaatama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X