320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    USA Shameless on ka tagasi. Kolmas hooaeg juba, nii et liialdused, liialdused. Mulle meeldib märksa enam vaesusega seotud igapäevaste väikeste murede lustakas kujutamine, aga noh - hooaja esimene osa peab ju vaatajad tagasi meelitama.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Dexter returns for its eighth season on June 30 at 9pm.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Miks Kerry Washington nii eriline valik on?
        mcn, sa ei ole vist eriti sotsiaalne tegelane?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Sa oled ta ignore listis nagunii.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Sa oled ta ignore listis nagunii.
            Tabasid naelapea pihta. See kasutaja võib uhkust tunda, ta on mul seal listis ihuüksi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Jim Jeffries on hakkama saanud sellise tükiga nagu Legit. Esimese osa tuli see nv välja, esmamulje on täitsa hea.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Minumeelest suht pask ikka. Lootsin palju rohkemat, aga eks vaatan ära ikka kõik ja äkki teeb midagi originaalset ka. Stand up naljad on tal ikka teisel tasemel.

                Kommentaar


                  Treme algab homme YLE1 pealt kell 22. Kes tõmmata pole viitsinud, elu võimalus. Üks viimaste aastate paremaid sarju.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Treme algab homme YLE1 pealt kell 22. Kes tõmmata pole viitsinud, elu võimalus. Üks viimaste aastate paremaid sarju.
                    Lugesin selle kohta ja tõmbasin esimese osa, vaatasin umbes pool ja olin nii pettunud, et panin kinni ja kustutasin ära. vb oli asi lihtsalt kellaajas ja tegin suure vea. Peaksin sellele uue võimaluse andma?
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Vaatasin Fox'i pealt Dexteri kuuendat hooaega ning kuradima huvitav oli. Kui varem olin seda kõike ainult episoodiliselt näinud, siis nüüd otsustasin tõmmata kõik hooajad. Positiivne, et subclubis ka supakad olemas. Igaljuhul olen jõudnud kaks hooaega ära vaadata ning päris kaasakiskuv on. Soovitan soojalt, kes näinud pole veel.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Lugesin selle kohta ja tõmbasin esimese osa, vaatasin umbes pool ja olin nii pettunud, et panin kinni ja kustutasin ära. vb oli asi lihtsalt kellaajas ja tegin suure vea. Peaksin sellele uue võimaluse andma?
                        Mõningane huvi New Orleansi ja sealse muusika vastu tuleb muidugi kasuks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Dexteriga on nõnda, et mõned vahepealsed hooajad on kohutavad. Paar esimest hooaega on aga TV sarjade tipp.

                          Kommentaar


                            Avastasin sõbra soovitusel The League'i. Esimene hooaeg vaadatud ja kuidagi isiklikult minu jaoks väga kümpi sari. Loodan et hoiavad lippu kõrgel.
                            Mes que un club!

                            Kommentaar


                              No The League on väga kümppi. Ma avastasin ta siis kui ta tuli ja vahepeal on ta ka Eesti jooksnud paar hooaega.

                              Kommentaar


                                How I Met Your Mother lõpeb järgmise hooajaga
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X