320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk tasub anda võimalus Suits nimelisele sarjale. Ise olin algul suhteliselt ebalev selle sarja suhtes aga pärast vaatasin 2 hooaega mingi kahe nädalaga läbi. Minule igatahes meeldis
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Ei vaata kahjuks loojerite või loofirmade tegevust käsitlevaid asju...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Suits on kindlalt väärt kraam. Ma ei vaata kunagi mingeid arste/mente/tõrjujaid või advokaate aga see sari sai erandiks minu puhul.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          a Shameless?
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            a Shameless?
            Hmm. Seda võib isegi v-o proovida, Macy'i olen iseenesest alati positiivseks näitekunstnikuks pidanud.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Justifyed, Sherlock, Elementary tulid pähe. Hetkel/viimasel ajal mitte/mitte enam käivatest sarjadest: deadwood, strike back, lie to me, generation kill.

              Komöödiatest: The League, The Mighty Boosh

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Sherlock
                väga tore vaatamine, saab kaasa elada (Scotti näol kõva tegija leitud Moriarty rolli, pluss Sherlocki ning Watsoni kombo klikib ka tugevalt) ja hüdrotürbleid vist väga ei olegi. Kokku tehtud kahe hooaja peale kuus osa, see suvi/sügis/talv tuleb juurde tho.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Tuleb ka tänapäeval mingeid seriaale mida vaadata kuniks Breaking Bad või Troonid või Mad Men tagasi tuleb? Sest seda Girlsi mina enam ei jaksa vaadata.

                  Justified
                  Sherlock (UK oma ja kindlasti mitte USA)

                  Kui võib ka komöödia, siis: Parks and Rec ja Louie
                  Kui võib ka muud, siis: uued Espn 30 for 30 (kui vanemad vaadatud)
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Sellisel asjal leidsin et on 4 osa väljas juba:



                    Peale esimest - lootustandev. Võib veel väga põnevaks minna. Hästi kirjutatud ja kõik aga näitlemine on vähe kahtlane. Eks näeb.

                    Kommentaar


                      Mina avastasin enda jaoks salaagendi multika Archer! Hea huumor ja tegevusrohke seriaal.
                      Ma ei mäleta, et keegi oleks seda siin kirjeldanud, nii et võtan selle ette ka.
                      Tegu on siis luureorganisatsiooniga ISIS ning nimitegelane on enesekeskne, maailma kõige ohtlikum salaagent, kes armastab alkoholi ja naisi. Tema ema on organisatsiooni ülem ja tema ex-pruut on kolleeg. Musta huumorit, verd ja paljast ihu on palju.
                      Kes tahab rohkem näha võib googeldada. Aga ma usun, et paljudele foorumi kasutajatele see sari meeldiks.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Kui võib ka muud, siis: uued Espn 30 for 30 (kui vanemad vaadatud)
                        krt kui igavad esimesed kolm ikka olid... broke enam vähem veel aga u 30min liiga pikk.

                        ja Archer mul ammu 1 lemmikuid ka.

                        e. Neljas 30 for 30 ehk siis Benji oli jälle väga väga hea.

                        Kommentaar


                          Uues Family Guy osas sai isegi eesti keelt kuulata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Mina avastasin enda jaoks salaagendi multika Archer! Hea huumor ja tegevusrohke seriaal.
                            Ma ei mäleta, et keegi oleks seda siin kirjeldanud, nii et võtan selle ette ka.
                            Tegu on siis luureorganisatsiooniga ISIS ning nimitegelane on enesekeskne, maailma kõige ohtlikum salaagent, kes armastab alkoholi ja naisi. Tema ema on organisatsiooni ülem ja tema ex-pruut on kolleeg. Musta huumorit, verd ja paljast ihu on palju.
                            Kes tahab rohkem näha võib googeldada. Aga ma usun, et paljudele foorumi kasutajatele see sari meeldiks.
                            ülevõlli hea kraam. Vaatasin korraga ära kõik mingi kuu aega tagasi

                            Kommentaar


                              Mõtsin, et hakkan vaatama House´i. Olles ära vaadanud mingi 8 osa, tekkis küsimus. Kas ka järgnev on sama imal, et ravin 2 tava kondaniku ning ühe raske sümptoniga kodaniku, viskan paar nalja per osa, läbi ning vaata järgmist!?

                              PS: Homme Troonide mängu kolmanda hooaja esimene osa!
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                                Mõtsin, et hakkan vaatama House´i. Olles ära vaadanud mingi 8 osa, tekkis küsimus. Kas ka järgnev on sama imal, et ravin 2 tava kondaniku ning ühe raske sümptoniga kodaniku, viskan paar nalja per osa, läbi ning vaata järgmist!?
                                Mulle on selline mulje sellest sarjast jäänud küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X