320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    How I Met Your Motheri Facebooki lehekülg spoilis täna tuhandete inimeste (kaasa arvatud minu) jaoks hetke, mida kaheksa aastat oodatud on. Ausalt, minge p***i.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      tõmba alla ja ära vaata viivitusega asju äkki või ära käi feissis kasututel lehtedel edaspidi.

      Kommentaar


        Ise vaatasin küll enne osa ära ja hiljem nägin twitteri/fb pilti. Fesaris pole vaja teisele lehele minnagi, kui see pilt juba news feed´is ette kuvatud on (eeldades,et oled HIMYM like´nud) ehk siis suht rauoolul polnud väga midagi teha.

        Kommentaar


          Milleks üldse likeda telesaateid fb-s?

          Kommentaar


            et oma (halba) maitset reklaamida

            Kommentaar


              Sattusin selle video peale

              Ja tundub üsna huvitav olevat, varasemalt on 8 hooaega tehtud ja panen endale järjekord. Hetkel vaatan Sõpru uuesti, kuid ei taha eriti edeneda, sest töö, uurimistöö ja ilusad ilmad võtavad enamus aja ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Milleks üldse likeda telesaateid fb-s?

                aga kas filme või raamatuid või lemmikklubi tohib?

                mille järgi sa seal vahe sisse teed?

                milleks?
                aa, eksistentsialism..
                milleks üldse midagi teha? miks nt FB-s keegi sõbraks märkida?
                noh, on lihtsalt selline sotsiaalvõrgustik

                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Mina isiklikult seda infot ei soovi
                spoilerite otsa võid tegelikult igal pool sattuda

                et oma (halba) maitset reklaamida
                nii see on paratamatult,
                selle järgi, mis kellelegi meeldib, kasvõi jalgpalli vaadata, teevad inimesed paratamatult järeldusi selle kohta, mis inimene oled
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  aga kas filme või raamatuid või lemmikklubi tohib?

                  mille järgi sa seal vahe sisse teed?
                  Pole kordagi öelnud,et ei tohi/tohib. Küsisin, milleks?

                  Kommentaar


                    Et näha uue osa/hooaja treilerit, saada teada millal uus osa/hooaeg tuleb. Veel mingit infot teada saada. Oleks loogiline.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Et näha uue osa/hooaja treilerit, saada teada millal uus osa/hooaeg tuleb. Veel minhit infot teada saada. Oleks loogiline.
                      Novot. Üks mõistlik vastus. Mina isiklikult seda infot ei soovi, aga see on täiesti maitse asi. Küll aga jäävad arusaamatuks sellised postid, kui ise on liketud ja likemise põhjused on ülal toodud...
                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      How I Met Your Motheri Facebooki lehekülg spoilis täna tuhandete inimeste (kaasa arvatud minu) jaoks hetke, mida kaheksa aastat oodatud on. Ausalt, minge p***i.

                      Kommentaar


                        Arrested Developmendi 4. hooaja 6 osa on liikunud netisügavustesse. Leiate kindlasti ise ülesse.

                        Kommentaar


                          Ma läksin suurest igavusest juba ühe hooaja jooksnud asjade kallale. Ja mõlemad, nii Wyomingi šerifist rääkiv Longmire kui KGB sliiperite lugu The Americans paistavad esimese osa põhjal päris vahvad. Eriti mulle meeldis ameeriklaste algusstseen - oskuslikult on kasutatud Fleetwood Maci omaaegset hitti "Tusk".
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kuna enamus sarjad suvepuhkusel ja suvehooaja sarjad pole veel alanud, siis kas keegi oskab midagi head soovitada aja peletamiseks? Eelistaks mingit põnevikku stiilis Breaking Bad/ The Shield / Walking Dead või mingi True Bloodi sarnast supernaturali.

                            Kommentaar


                              Proovi Vampire Diaries, see on True Bloodi sarnane vampiiride, libahuntide ja nõidadega. Treiler tundus väga naistekas, ja polnud mul väga usku sellesse sarja, aga ükskord juhtusin telekast ühte osa nägema ja hakkasin vaatama. Praegu väga rahul, et leidsin selle sarja ikkagi.

                              + Nina Dobrev

                              Kommentaar


                                Ma ise pole veel vaadanud, aga võtsin soojade soovituste saatel kavasse sellise sarja nagu 'The Fall'
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X