320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sarja nimi on juba nii pask, et ei vaataks seda kunagi. #eelaimdus

    Kommentaar


      kes ei saa v ei viitsi torrentitega sehkendada- siis SIIN on mõned ok asjad k striimimiseks. (pahaks keeramine, hannibal, house of cards)
      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

      Kommentaar


        Vaatasin just Fullmetal Alchemist: Brotherhoodi ära. Ma olen kunagi seda manga vormis lugenud, aga kurat, tegu on ühe parema stooriga üldse. Pakub emotsiooni veel mõnda aega pärast vaatamist.

        Kommentaar


          Vanad autod, targad idioodid ja kohvi ehk Comedians In Cars Getting Coffee. Seinfeldi poolt organiseeritud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
            kes ei saa v ei viitsi torrentitega sehkendada- siis SIIN on mõned ok asjad k striimimiseks. (pahaks keeramine, hannibal, house of cards)
            Cannumanile ka seal saidil ilus maasikas
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Kas keegi oskab soovitada pädevaid usa või briti komöödiasarju, mille mingi seltskond on ise loonud, kirjutanud ja kus nad ise näitlevad? Ehk midagi stiilis nagu It`s always sunny in Philadelphia või Workaholics, mis mulle väga istuvad (eriti esimene).

              Kommentaar


                black books (uk)

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kas keegi oskab soovitada pädevaid usa või briti komöödiasarju, mille mingi seltskond on ise loonud, kirjutanud ja kus nad ise näitlevad? Ehk midagi stiilis nagu It`s always sunny in Philadelphia või Workaholics, mis mulle väga istuvad (eriti esimene).
                  jack whitehalli kirjutatud, loodud ja näideldud bad education on üsna hea





                  tuubas full episoded üleval ka
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Keegi siit Netflixi kasutajates on huvitatud ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                      Vaatasin just Fullmetal Alchemist: Brotherhoodi ära. Ma olen kunagi seda manga vormis lugenud, aga kurat, tegu on ühe parema stooriga üldse. Pakub emotsiooni veel mõnda aega pärast vaatamist.
                      Väga hea oli tõesti. Soovtian Death Note'i vaadata kui pole veel näinud.
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                        Keegi siit Netflixi kasutajates on huvitatud ?
                        räägi lähemalt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                          räägi lähemalt
                          Eestis kasutamis õpetus on siin : http://www.kahvel.ee/21536/kuidas-ka...tflixi-eestis/

                          Muidugi võimalik ka läbi netflixi endale kasutaja teha aga see suht kallis.

                          Tuttav müüb järgnevalt:

                          1 konto - 4€
                          3 kontot - 10€
                          5 kontot - 15€
                          10 kontot - 20€
                          50 kontot - 50€ (ideaalne kasumiga edasimüügi eesmärgil)
                          50+ kontot - kokkuleppel

                          lisaks annab ka 3 kuud garantiid ehk juhul kui kasutaja saab banni võib subscription lõpetatakse annab uue kasutaja.

                          Ühe kontoga võib saada hakkama isegi kuni aasta.

                          huvi korral saab õpetused ka Smart TV, Wii, Xboxi ja PS3 jaoks.


                          Ise kasutan sellist varianti praegu. Ja no tõsiselt hea koht on.

                          Kommentaar


                            Leidsin netiavarustest sellise sarja nagu Under the Dome treileri ning proovin õhtul esimesed osad ära vaadata, ning siis muljetada, aga treileri põhjal tundub huvitav. Kes on näinud Simpsonite filmi, siis seal oli sarnane asi

                            Check out the preview for the TV series adaptation of the Stephen King novel, from executive producer Brian K. Vaughan (Y the Last Man).Subscribe to IGN's ch...

                            Kommentaar


                              Ma olen siiani need osad ära vaadanud, mis väljas on. Suht normaalne, vahepeal on veits imelik , aga no muidu meeldib ja eks teatud salapära on ka olemas. Ja no lehm läks ka normaalselt pooleks .
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Lehm oli jah nagu hakklihast lihtsalt tehtud
                                Nõustun,et mõni koht on imelik aga pigistab silma kinni ja jätkan vaatamist. Just lõppes TV6 pealt Wilfred, jäin juhuslikult vaatama ja tundus üsna koomiline. Üritan homme ka samal ajal telku ette end istutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X