320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Homeland on väärt asi vaadata? IMDB 8,5 palli kõlab paljulubavalt. Samuti tänan inimest, kes siin teemas soovitas Shamelessi. Tõesti hea sari!

    Kommentaar


      Loomulikult, Homeland hetkel üks parimatest.

      Hoiatus: Claire Danes on suht annoying.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Samas ise omaltpoolt ütlen, et 'The Newsroom' ja 'House of Cards' on vägagi väärt meelelahutused.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Samas ise omaltpoolt ütlen, et 'The Newsroom' ja 'House of Cards' on vägagi väärt meelelahutused.
          Sekundeerin. Ja lisaks juurde House of Liesi, mis on küll natuke teist tüüpi,aga mulle meeldib.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            huvitav kas ma olen ainus kelle jaoks The Shield oli oluliselt parem kui Breaking Bad (parim sari according to imdb)?
            Hear-hear. Nii Homeland kui BB jäid pooleli, sest huvi lihtsalt kadus mingi hetk. Shieldiga juba sellist nalja ei olnud!

            Praegu ainus sari, mida jälgin, on Boardwalk, aga kahjuks tundub esimese poole põhjal käesolev sesoon senistest kõige nõrgem. Loodetavasti keeratakse teises pooles vunki juurde.

            Muide, nostalgikutele - kui ma nüüd õigesti aru saan, jõuab järgmisel nädalal lõpuks eetrisse Poirot' viimase, 13. hooaja episood 2, kus tuuakse korraks kokku kõik põhitegelased - Hastings, Lemon, Japp. Bon!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Muide, nostalgikutele - kui ma nüüd õigesti aru saan, jõuab järgmisel nädalal lõpuks eetrisse Poirot' viimase, 13. hooaja episood 2, kus tuuakse korraks kokku kõik põhitegelased - Hastings, Lemon, Japp. Bon!
              Vau! See on fantastiliselt vahva.
              Aga sel sügisel pole ma veel leidnud ühtegi uut sarja, mida vaadata. Mõningaid vanu saab inertsist edasi vaadatud, aga ükski uus ei tõmba.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                huvitav kas ma olen ainus kelle jaoks The Shield oli oluliselt parem kui Breaking Bad (parim sari according to imdb)?
                The Shield ongi maailma parim.

                Kommentaar


                  Eastbound&downi uus hooaeg hakkas btw, 3 osa on juba väljas. Üks paremaid komöödiaid üldse.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Homeland - kolmas hooaeg on pettumus. Ja C. Danes muutub aina häirivamaks.

                    Breking Bad - Tõepoolest viimaste aastate parim sari, mida sai ka päris pingsalt jälgitud. Alguses ei saanud nagu aru, miks seda kõik nii ülistavad kuid alates teisest hooajast enam loobuda ei saanud. Positiivne on, et asi lõpetati ära tipus ning ei jäänud lohisema.

                    Vanast harjumusest jälgin aeg-ajalt veel The Big Bang Theory (seitsmes hooaeg) ja How I Met Your Motheri (üheksas hooaeg).

                    TBBT - varasem sära on minetatud. Episoodid ei ole enam nii naljakad. kuid aegajalt võtab muigele küll. Samas ei kujuta ette kuhu neil veel tüürida on teemaarendusega. Tundub, et asi on ummikus.

                    HIMYM - käimasolev hooaeg on juba täielik katastroof.

                    Olen juhtunud nägema ka mõnd uuemat Two and a half meni osa. Peab tunnistama, et Sheeni lahkumise järgsest langusest on mõneti üle saadud ning kui midagi muud vaadata ei ole siis kannatab isegi jälgida. Samas ei ole enam ikkagi tegemist "kahe ja poole mehega" ja pigem võiks siit üle minna mingiks spin-offiks või ikkagi ära lõpetada.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Nõustun nende kolme viimase sarja kohta käiva arvamusega...Harjumusest lihtsalt vaatan, aga reaalselt on kõigil kolmel story juba omadega metsas.

                      Kommentaar


                        Charlie tütre tulek andis palju juurde imo 2&1/2-le.

                        Kommentaar


                          See Charlie tütar näeb sama vana välja kui Charlie ise. Ja miks peaaegu igas uues sarjas peab homoseksuaal nüüd sees olema? Et näidata kui normaalne see on? Mitte et mul lesparite vastu nüüd nii väga midagi oleks...

                          Breaking Badist rääkides siis esimesed 3 hooaega olid ikka väga head, peale seda hakkas nagu ära vajuma, väga hea meel et suudeti veel enam-vähem õigel ajal ära lõpetada ja ei hakatud veel edasi venitama. Muide, Sir Anthony Hopkins mainis kuskil, et Bryan Cranstoni näitlemine olevat olnud parim mis ta kunagi näinud on.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Tegelikult, korra The Shieldi juurde pöördudes. Sari kuulub mu top5 lemmikute hulka, kuid kas kellelegi ei tundunud, et sarja ebaautentne atmosfäär rikkus mõneti üldmuljet? Ma nüüd ei ootagi, et asi päris The Wire oleks, aga kohati jäi mulje, et toimuv põhineb 90ndate gängsta räpil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Tegelikult, korra The Shieldi juurde pöördudes. Sari kuulub mu top5 lemmikute hulka, kuid kas kellelegi ei tundunud, et sarja ebaautentne atmosfäär rikkus mõneti üldmuljet? Ma nüüd ei ootagi, et asi päris The Wire oleks, aga kohati jäi mulje, et toimuv põhineb 90ndate gängsta räpil.
                              Pole LA-s autentset getoõhustikku hingamas käinud, kui lugedes paari korvpalliraamatut, kus on läbi käidud ka getoõhustik, siis suures plaanis üsna sarnane elu seal käib.

                              Kommentaar


                                Mingiaeg otsisin vanemaid sarju mida vaadata ja leidsin sellise nagu M*A*S*H. Soovitan soojalt. Tegevus toimub Korea sõja välihaiglas ning juhtivateks tegelasteks on 2 kirurgi. Hea huumor, vahele draamat. Seni pole veel tunnet tekkinud, et ära tüütaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X