320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See ongi ju Fäntasi, eriti nõme oleks kui kellegi väljamõeldises oleksid ülekere karvased naised ka veel.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Vaatan Game Of Thronesi ja ma ei saa ühest asjast aru. Noh, et kui tegu on justkui keskajaga, siis miks kõik naised üsna korrektselt raseeritud on?
      Draakonid...
      LoRi sarnane ajaloolise väljanägemisega fantaasia.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Draakonid...
        LoRi sarnane ajaloolise väljanägemisega fantaasia.
        Seda stseeni ma ei mäletagi, kus draakonid naistel bikiine vahatasid.

        Kommentaar


          Üks stseen on, kus daenerys ära põleb veits, raamatus läksid tal kõik karvad põlema, aga ju sarjas ainult kõik muu peale juuste

          Kommentaar


            No mina mäletan, et kui esimest hooaega reklaamiti suure hooga, siis ikka ja jälle rõhuti, et tegemist ei ole mingi konkreetse ajastuga. Ehk nagu juba öeldud - fääntäsi. Ehk mingi moment võivad nurga tagant välja ilmuda kosmosethnoloogiat omavad rahvad.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Mh, ma sain aru, et Game Of Thrones on ka lõpetatud sari. Ma üldiselt ei vaata sarju, mis pole lõpuni tehtud ja enda taset kriitikute silmis hoidnud, sest kõige nõmedam on vaadata mõttetuks muutuvat jama. Aga nüüd korraga sai sari läbi ja vaatan wikist, et on neljas hooaeg ka tulemas. rebel-rebel.

              Kommentaar


                Seal lisandubki sarja jooksul järjest rohkem üleloomulikke momente, aga need jäävad enamasti ikka küllalt maitsekaks ja tahaplaanile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mh, ma sain aru, et Game Of Thrones on ka lõpetatud sari. Ma üldiselt ei vaata sarju, mis pole lõpuni tehtud ja enda taset kriitikute silmis hoidnud, sest kõige nõmedam on vaadata mõttetuks muutuvat jama. Aga nüüd korraga sai sari läbi ja vaatan wikist, et on neljas hooaeg ka tulemas. rebel-rebel.
                  Hooaegu on tulemas mingi kaheksa. Vähemalt. Raamatud ilgelt paksud ja viimane pole veel ilmunudki. Ehk sari lõppeb mingi 2024. Palju õnne kõigile.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Hooaegu on tulemas mingi kaheksa. Vähemalt. Raamatud ilgelt paksud ja viimane pole veel ilmunudki. Ehk sari lõppeb mingi 2024. Palju õnne kõigile.
                    Või. Põhinäitlejad saavad aru, et ilma nendeta sari ei toimiks ja hakkavad nõudma
                    miljon dollarit osa eest. Sarja keemia läheb perse, telekanal läheb paanikasse ja otsustavad teha ruttu viimaste raamatute põhjal ruttu viimase säästuhooaja, mille peale kõik sarja fännid fännid lähevad närvi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Või. Põhinäitlejad saavad aru, et ilma nendeta sari ei toimiks ja hakkavad nõudma
                      miljon dollarit osa eest. Sarja keemia läheb perse, telekanal läheb paanikasse ja otsustavad teha ruttu viimaste raamatute põhjal ruttu viimase säästuhooaja, mille peale kõik sarja fännid fännid lähevad närvi.
                      Või huvi kaob ja kulud jäävad, kirstu või koomasse. Nagu nt Boss ja palju teisi sarju.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Või. Põhinäitlejad saavad aru, et ilma nendeta sari ei toimiks ja hakkavad nõudma
                        miljon dollarit osa eest. Sarja keemia läheb perse, telekanal läheb paanikasse ja otsustavad teha ruttu viimaste raamatute põhjal ruttu viimase säästuhooaja, mille peale kõik sarja fännid fännid lähevad närvi.
                        on ükski karakter piisavalt kaua elus, et seda teha? (retooriline küsimus, ei vaja raamatulugejate spoilereid)

                         
                        Every single death in the Game of Thrones series is marked here
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Hetke top 10. sarjad, Troondie mäng alles käib seega, seda sinna ei saa paigutada veel

                          1. The Wire 9,5
                          2. Breaking bad 9
                          3. Twin Peaks - 9 kuigi teise hooaja teine pool läks veitsa käest ära kohati, siis essa hooaeg on geniaalne,või noh võibolla lausa parim hooaeg mida kunagi kõikide sarjade peale kokku näinud olen.
                          4- Arrested Development 9
                          5. Dexter - tänu esimesele neljale hooajale, viimased kannatas kuidagi ära vaadata, aga jah kahju, et persse keerati.
                          6. Sõbrad
                          7.Spartacus - palju verd ja muud pulli, korralikud näitlejad ja sisu.
                          8. Lost - minu arust polnud isegi see viimane hooaeg nii hull.
                          9. How i met .... Ee esimesed paar hooaeg olid super coolid, edasi jah nagu eriti ei keri, aga siiski kohati kannatab vaadata.
                          10. Hetkel on mingi zombisari, mis lahutab päris hästi meelt ja kui täitsa persse ei keerata siis on tegu täitsa viisaka sarjaga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Hetke top 10. sarjad, Troondie mäng alles käib seega, seda sinna ei saa paigutada veel

                            1. The Wire 9,5
                            2. Breaking bad 9
                            3. Twin Peaks - 9 kuigi teise hooaja teine pool läks veitsa käest ära kohati, siis essa hooaeg on geniaalne,või noh võibolla lausa parim hooaeg mida kunagi kõikide sarjade peale kokku näinud olen.
                            4- Arrested Development 9
                            5. Dexter - tänu esimesele neljale hooajale, viimased kannatas kuidagi ära vaadata, aga jah kahju, et persse keerati.
                            6. Sõbrad
                            7.Spartacus - palju verd ja muud pulli, korralikud näitlejad ja sisu.
                            8. Lost - minu arust polnud isegi see viimane hooaeg nii hull.
                            9. How i met .... Ee esimesed paar hooaeg olid super coolid, edasi jah nagu eriti ei keri, aga siiski kohati kannatab vaadata.
                            10. Hetkel on mingi zombisari, mis lahutab päris hästi meelt ja kui täitsa persse ei keerata siis on tegu täitsa viisaka sarjaga.
                            Pmst esimesed neli on väga lahedad, aga siis oleksid sa pidanud lõpetama. Viiendat pole näinud, aga sealt edasi. No kämoon.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Pmst esimesed neli on väga lahedad, aga siis oleksid sa pidanud lõpetama. Viiendat pole näinud, aga sealt edasi. No kämoon.
                              Esimese neljaga ei saa mööda panna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Pmst esimesed neli on väga lahedad, aga siis oleksid sa pidanud lõpetama. Viiendat pole näinud, aga sealt edasi. No kämoon.
                                No ma olen liiga vähe vaadanud sarju ilmselgelt , aga lost ja esimesed hooajad olid väga viisakad kui sa just väga rumal pole ja sõbard on maitse asi - minu jaoks ikkagi suht klassika, see sajand mingeid paremaid sarnaseid teemasid pole igasathes tehtud see zombisari ja spartacus on selles tabelis ilmselgelt, sest palju normaalset on vaatamata veel, aga muidugi on mõlemad kõvasti üle keskmise saasta mida tehakse, ainuke viga oli muidugi neid kõiki esimese neljaga ühte tabelisse panna, mis on ikkagi meistriteosed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X