320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Minu lemmik sarjad siis

    Prison Break - parim sari ainult, et neljas hooaeg oleks võinud poole lühem olla
    Two and a Half Men
    Las Vegas - kahju, et see sari korraliku lõppu ei saand ja kõik otsad lahtiseks jäeti (kes teab see teab)
    South Park
    Simpsons
    That 70s Show
    Futurama
    American Dad
    Family Guy
    Top Gear
    Dr House
    Friends
    24- väga hea sari, aga siiamaani pole ükski hooaeg korralikult algusest lõpuni ära vaadatud. Etv võiks seda nädala sees mitte laupäeval näidata.

    Kommentaar


      #92
      Minu klasifikatsioon:

      Uskumatult ülehaibitud, aga kui siiski vaatad saad aru, et see on parim mida sa kunagi oled näinud - Curb Your Enthusiasm http://www.youtube.com/watch?v=IqGN6...eature=related, Arrested Development http://www.youtube.com/watch?v=Yknjh...eature=related

      Uskumatult haibitud, aga tegelikult väga head - House, Wire, Dexter

      Haibitud, paar esimest hooaega väga head, siis meh... - Prison Break, Galactica, Entourage

      Mida ei pea kommenteerima - Simpsonid (ca 9-10 hooaega), South Park, Futurama, Tuvikesed...

      Minge vittu pange ennast põlema, milline canned laughteriga pask - 2,5 meest, 2 meest ja pitsakoht, 4kivi päikesest
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Minu klasifikatsioon
        Kirjutan alla ja pange teema lukku.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Minu klasifikatsioon:

          Uskumatult ülehaibitud, aga kui siiski vaatad saad aru, et see on parim mida sa kunagi oled näinud - Curb Your Enthusiasm http://www.youtube.com/watch?v=IqGN6...eature=related,
          Alguses üsnagi lõbus aga pika peale muutub tüütavaks. Tegelikult lihtsalt jänkide variant pensjonile jäänud mr Beanist.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Minu klasifikatsioon:

            Uskumatult ülehaibitud, aga kui siiski vaatad saad aru, et see on parim mida sa kunagi oled näinud - Curb Your Enthusiasm http://www.youtube.com/watch?v=IqGN6...eature=related, Arrested Development http://www.youtube.com/watch?v=Yknjh...eature=related

            Uskumatult haibitud, aga tegelikult väga head - House, Wire, Dexter

            Haibitud, paar esimest hooaega väga head, siis meh... - Prison Break, Galactica, Entourage

            Mida ei pea kommenteerima - Simpsonid (ca 9-10 hooaega), South Park, Futurama, Tuvikesed...

            Minge vittu pange ennast põlema, milline canned laughteriga pask - 2,5 meest, 2 meest ja pitsakoht, 4kivi päikesest
            Paremini vist polekski saanud öelda, eriti veel need viimased kolm.

            Kommentaar


              #96
              Curb Your Enthusiasm - ma pean tunnistama, et mina ei suutnud esimese paari osa jooksul isegi mitte muiata, nii et sinna see jäi. Embakumba, kas mul on midagi viga või ma olen tõeline rebel ja hakkan haibile vastu.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Uskumatult ülehaibitud, aga kui siiski vaatad saad aru, et see on parim mida sa kunagi oled näinud - Curb Your Enthusiasm
                MARTY FUNKHOUSER!!!



                P.S. BS Reportid with Marty:
                Esimene: http://a.espnradio.com/podcenter/spo...ons091117a.mp3
                Teine: http://a.espnradio.com/podcenter/spo...ons091208a.mp3 (viimane neljandik)

                Hindamatu kraam teisest saatest: "I feel going door to door would be better. I got such feedback of doing this. I do not understand it. This show is a big hit in Ipod land. (paus ja naer) Isn't it?"
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Fox Crime hakkas eelmisel nädalal kordama Sopranosid, täna kell 21:40 esimese hooaja 3. osa. Hea-hea.

                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    FlashForward, IT Crowd, Lost, Sanctuary, South Park ja Stargate Universe on praegu vaatamisel.
                    Hmm. Meil vaadatakse ka arvutialaste meetmete toel seda Sanctuary't ja Universe'i kah. Esimene on minu maitsele ikka kaunis lapsik, aga need uuemad Stargate'i sarjad päris meeldivad. Atlantis oli muidugi Universe'ist lõbusam, ei proovinud nii neetult trendikas välja paista.
                    Aga viimati muidugi avastati sealt arvutist need neetud koduperenaised...
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Aga viimati muidugi avastati sealt arvutist need neetud koduperenaised...
                      M.I.L.F Hunter vä? Väärt kraam.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Hmm. Meil vaadatakse ka arvutialaste meetmete toel seda Sanctuary't ja Universe'i kah. Esimene on minu maitsele ikka kaunis lapsik, aga need uuemad Stargate'i sarjad päris meeldivad. Atlantis oli muidugi Universe'ist lõbusam, ei proovinud nii neetult trendikas välja paista.
                        Aga viimati muidugi avastati sealt arvutist need neetud koduperenaised...
                        Noh, Universe reklaamitigi välja kui younger, darker, edgier Stargate. Siiamaani ma olen siiski väga rahul olnud, kui välja jätta kohatine liigne seebiooper. Muidugi, Robert Carlyle peaosas - midagi rohkemat vist pole vaja mainida, et leida põhjus vaatamiseks.
                        Sanctuary ja lapsik - nõustun. Vaatan ainult A. Tappingu pärast, aga kui varsti tulev hooaja lõpp minus suuremat vaimustust ei tekita, siis vist jääbki katki.
                        Praegu vaatan, et eelnevalt jäi mainimata ka Eureka, mis teatud elementide poolest meenutab Sanctuaryt, aga ta teeb seda paremini ja ma näen teda rohkem komöödiana, mistõttu jälgin hea meelega.

                        Üldiselt tundub, et pärast sessi oleks viimane aeg mõni uus sari kavva võtta. Fringe tundub mõistlik.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Natuke sai seda klassifikatsiooni üle põlve tehtud. Reno 911 oleks CYE ja Arrested Developmentiga ühte patta pandud.

                          + vanurid veel ehk mäletavad Wiseguy'd (esimesed kaks hooaega oli ikka puhas kuld). Sonny Steelgrave, Profittid, mmmmm... nostalgia...

                          Sopranod jäid kindlasti teenimata välja.

                          Ja Briti sarjad on täiega kuidagi tähelepanuta jäänud. Fawlty Tower kindlasti kõige kõrgemasse kategooriasse, Yes, Minister, Father Ted, Men Behaving Badly, The Young Ones (LOL. http://www.youtube.com/watch?v=nxA0a...eature=related), Couplingu esimesed paar hooaega ("Man with two legs" on tõenäoliselt üks naljakamaid sitcomi osasid, mida ma kunagi näinud ole. Ever. Juutuubis mingi osa sellest on, mujalt ei viitsinud otsida. http://www.youtube.com/watch?v=8ZJzf0NOM8M)
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            "Man with two legs"
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              House
                              Two and a Half Men
                              Prison Break - 1,2 hooaeg parimad
                              Big Bang Theory
                              Lost - algusest peale fänn olnud, ei jõua kuuendat hooaega ära oodata
                              Futurama
                              Family guy
                              The Simpsons - (viimased paar hooaega välja arvatud)
                              X-Files - No. 1 tv-show ever

                              Mythbusters - niisama ajaviiteks käib kahh
                              Flashforward

                              Kõik head sarjad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Natuke sai seda klassifikatsiooni üle põlve tehtud. Reno 911 oleks CYE ja Arrested Developmentiga ühte patta pandud.

                                + vanurid veel ehk mäletavad Wiseguy'd (esimesed kaks hooaega oli ikka puhas kuld). Sonny Steelgrave, Profittid, mmmmm... nostalgia...

                                Sopranod jäid kindlasti teenimata välja.

                                Ja Briti sarjad on täiega kuidagi tähelepanuta jäänud. Fawlty Tower kindlasti kõige kõrgemasse kategooriasse, Yes, Minister, Father Ted, Men Behaving Badly, The Young Ones (LOL. http://www.youtube.com/watch?v=nxA0a...eature=related), Couplingu esimesed paar hooaega ("Man with two legs" on tõenäoliselt üks naljakamaid sitcomi osasid, mida ma kunagi näinud ole. Ever. Juutuubis mingi osa sellest on, mujalt ei viitsinud otsida. http://www.youtube.com/watch?v=8ZJzf0NOM8M)
                                Vot krt Profit oli küll üle mõistuse hea sari. Jim Profit on kõigi nende houside, mackeyde, dexterite ja nip-tuckide eelkäija. 10 aastat ajast ees ja jäi seeõttu lubamatult lühikeseks. Aga võibolla just sellepärast tundubki veel nüüdki nii erilisena. Hallile massile olevat selline negatiivne kangelane liigset ebamugavust tekitanud.

                                Bobbi (Jimi kasuema) kolm tingimust uuele autole - kiire, punane ja kallis!
                                Siit peaks isegi näha saama: http://www.sidereel.com/Profit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X