320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millegipärast lõpetasin sel nädalal sellise sarja nagu "90210" vaatamise, pidasin kõik 5 hooaega vastu, ise ka ei tea miks ma seda vaatasin, kas meenusid mälestuses keska ajast või lihtsalt noorte neidude pärast aga vaadatud ta sai.
    Arvutist leiab veel Arrested Developmendi ja Kuumad 70ndad, mõlemad on suvest saadik juba olemas ning vaevu 1 hooaja keskel..ei edene kuidagi.
    Pigem tahaks midagi uut ja värsket. On mingeid soovitusi? Päris tulnukad, lendavad autod pole päris minu teema, aga ntks Siberia meeldis vägagi. Või on mingi uus absurdi komöödia väljas?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Millegipärast lõpetasin sel nädalal sellise sarja nagu "90210" vaatamise, pidasin kõik 5 hooaega vastu
      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Arvutist leiab veel Arrested Developmendi ning vaevu 1 hooaja keskel..ei edene kuidagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        ilmselge troll.

        Kommentaar


          hakkasin prantslaste les revenantsi vaatama, kergelt õudsa atmosfääriga väikelinnasari ning soundtrack mogwai poolt - ei saa kurta.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Vaatasin Modern Family esimese osa ära, läheb loosi

              Kommentaar


                Ma ei tea kuidas teile ja kas keegi üldse vaatab , aga Person of Interesti viimane hooaeg on küll kõvasti parem kui eelmised. Tänane osa oli täitsa selline ,peale mida võis öelda WTF just happened. Järgmise osa treileei järgi läheb aina põnevamaks. Ja alles on 9ksas osa kahekümne kolmest.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Lihtsalt mainin ära, et South Parki viimased 2 osa on olnud fking awesome! Parimad osad peale Cooni ja Mysterioni triloogiat, mis näitab, et Parker ja Stone võikski rohkem rõhku panna mitme episoodiliste kestvatele stooridele.

                  Ja üldse on hooaeg 17 väga soliidne olnud, kindlasti parem kui hooajad 15 ja 16

                  Kommentaar


                    Orphan Blacki vaatab keegi? See nädal avastasin selle seriaali, esimeste osade põhjal tundub väga fun ja põnev seriaal.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Vaatasin lõpuni sarja Deadwood, kusjuures nii hea oli et alustasin nüüd uuesti algusest. Kahju et ainult 3 hooaega on. Kas Hell on Wheels on hea sari?

                      Kommentaar


                        Mulle meeldis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Mulle meeldis.
                          Kas see on ilusti lõpetatud sari? Ehk pole lihtsalt käntseldatud, vaid ikka on tervik?

                          Kommentaar


                            Pole ju veel ära lõpetatud. 4. hooaeg tuleb ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Pole ju veel ära lõpetatud. 4. hooaeg tuleb ka.
                              Ma mõtlesin Deadwoodi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma mõtlesin Deadwoodi.
                                Ei ole tervik 4. hooaeg pidi olema viimane muidu...ehk kogu story jääb poolikuks..kurb

                                Canceldamis süü pidavat olema "not enough money for production", kuid see tundub sürr olevat, kuna vähemalt minu silmis sellise sarja tegemine ei saa tohutuid summasi maksta....kõik riided, propsid ja linn mis selle jaoks ehitati on kõik ju esimesest hooajast sama.

                                Kuid siiski need 3 hooaega on väärt vaatamist, mõned dialoogid näitlejate vahel on puhas kuld. Asetan selle sarja samasse patta teiste HBO klassikutega (OZ, The Wire, Sopranos).

                                Inglise keele kasutus on väga huvitav Deadwoodis. Kuna proovitakse võimalikult tõetruu olla tollele ajale (19 sajandi lõpp), siis kuuleb igas osas vähemalt ühte uut väljendit, või tuletatakse mõnda vana ununenud sõna meelde.

                                Haritud inimeste vaheline dialoog on väga intelligentsete sõnadega, isegi lihtlabaseid olukordi kirjeldades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X