320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ei ole tervik 4. hooaeg pidi olema viimane muidu...ehk kogu story jääb poolikuks..kurb

    Canceldamis süü pidavat olema "not enough money for production", kuid see tundub sürr olevat, kuna vähemalt minu silmis sellise sarja tegemine ei saa tohutuid summasi maksta....kõik riided, propsid ja linn mis selle jaoks ehitati on kõik ju esimesest hooajast sama.

    Kuid siiski need 3 hooaega on väärt vaatamist, mõned dialoogid näitlejate vahel on puhas kuld. Asetan selle sarja samasse patta teiste HBO klassikutega (OZ, The Wire, Sopranos).

    Inglise keele kasutus on väga huvitav Deadwoodis. Kuna proovitakse võimalikult tõetruu olla tollele ajale (19 sajandi lõpp), siis kuuleb igas osas vähemalt ühte uut väljendit, või tuletatakse mõnda vana ununenud sõna meelde.

    Haritud inimeste vaheline dialoog on väga intelligentsete sõnadega, isegi lihtlabaseid olukordi kirjeldades.
    Okei, siis ei hakka vaatama.

    Ja kuna sa märgid, siis ikka ütlen, et Oz oli alates teisest hooajast ikka kohutav

    Kommentaar


      Kommentaar


        Vaatasin Homelandi kolm hooaega ära. Täitsa vaadatav asi, pöördeid oli omajagu. Vist on neljas hooaeg ka tulemas. Samas lõpp oli selline, et kui rohkem ei tule, siis poolikuks ei jäänud.

        Nüüd järgmine asi vaja ette võtta. Kas Elementary on vaadatav? Traileri järgi ei osanud nagu seisukohta võtta.
        http://www.youtube.com/watch?v=6YvuZ4Msh50

        Kommentaar


          Pühade aegu on traditsiooniks saanud vaadata ära üks tublim ajaloodraama. Seekord The White Queen. Kes kaugemat ajalugu seedib, soovitan. Kvaliteetne ja heade näitlejatega.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Olen viimasel ajal avastanud enda jaoks sellise sarja nagu Kaks ja pool meest. Kuigi ei ole komöödiasarjade väga suur austaja.
            Vali pahtel Floyd.ee-st

            Kommentaar


              :I ahahh

              Kommentaar


                Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                :I ahahh
                Ma lugesin esimese hooga, et "Kaka ja pool meest". Sisuliselt nagu AC Milani tänavuse hooaja kokkuvõte. Ma pole ka muidugi komöödiasarjade väga suur austaja.

                Kommentaar


                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Ma võtsin paar nädalat tagasi The Shield-i siis ka ette. Tõesti hea oli ja ei olnud üldse aegunud nagu ma kuulnud olin. Üks parimaid sarja viimaseid osi üldse ja tegijad ikka oskasid pinget kerida ja üllatada.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Ma võtsin paar nädalat tagasi The Shield-i siis ka ette. Tõesti hea oli ja ei olnud üldse aegunud nagu ma kuulnud olin. Üks parimaid sarja viimaseid osi üldse ja tegijad ikka oskasid pinget kerida ja üllatada.
                        Sorry, aga see aegunud argument oli juba esimese esitamise ajal täielik anomaalia.

                        Kommentaar


                          Viimase kuu positiivsed kohtumised:

                          Top of the Lake. Lühidalt. "Uus-Meremaa kolkalinnas üritab 12a tüdruk enesetappu ja peagi selgub, et vaikiv noor näitsik on rase. Peagi kaob tüdruk jäljetult. Sureva ema juures külas olev Austraalia naisuurija palutakse appi olukorda uurima ja sukeldub väikelinna räpastesse saladusse." Ja neid räpaseid saladusi ja draamasid minevikust on kõigil tegelaskujudel. Pedofiilid, narkomüümine, vägistamised, mõrvad. Ängi ja masendust (mitte küll pildiliselt) tuleb hooti sellises tempos, et selle vastuvõtmisega tekib probleeme.

                          Igati võimas miniseriaal, mis tuletab meelde, et filmindus justkui hakkab surema ja sarjad võtavad vaikselt suunanäitamise üle- sisuliselt võinuks tegu olla ka 1,5 tunnise indiefilmiga, aga 6 tunnise minisarjana poevad tegelaskujud ja nende traagika palju rohkem hinge. Visuaalselt on pilt nii suur ja ilus, et tekib tunne, et seda sarja peaks vaatama kinosaalis. Rollisooritused on pea eranditult suurepärased ja lugu ise on ka mõnusate pööretega üles ehitatud. Väheke muidugi mõned sisulised vead, arusaamatud tegevusliinid ja üsna ettearvatavad "üllatused" häirisid, aga üldpildis väga korralik sari. Alutasin õhtul 11 vaatamist ja lõpetasin sarja vaatamise ühes jutis paar tundi enne tööpäeva algust. Ei mäletagi, millal mõni sari nii endasse imas (ja kummaline, et tal imbdis üsna madal hinne on).

                          The Americans. Miskipärast meenutab oma olemuselt Walking Deadi esimesi hooaegu (ps. kuidas saab üks sari nii perse minna nagu Walkind Dead?). Ei, mitte, et sisu oleks kuidagigi samalaadne. The Americansi peategelasteks on kaheksakümnendate aasta alguses elav ontlik Ameerika perekond- isa, ema ja kaks last- kes elavad viisakas äärelinnarajooni eramajas ja väliselt on kõik ilus. Kuid reaalsuses on tegu KGB agentidega, kes viisaka päevatöö varjus hilisööl nuhivad suure kodumaa auks ja tapavad kõike, mis neile ohtlik. Tempo sarjas on üsna peadpööritav ehk actionit saab igas osas ning sarjal on omadus kerget sõltuvust tekitada. Kuigi sari oma olemuselt äge- kus sa justkui elad kaasa vaenlastele/pahadele (noh, nagu BB)- siis mingi sisuline sügavus jääb sarjast puudu ja on mindud liiga popcorn teed. Aga potentsiaali on sarjal massiivselt.

                          Archer. Ka siit teemast mõned korrad läbi käinud, et lahe joonissari. On. Reaalsuses vist üks väheseid joonissarju, mis mind valjuhäälselt on naerma saanud (Simpsonid oma 20 hooaja jooksul pole seda nt veel suutnud) ehk ka selles plaanis sügav kummardus. Kahjuks on alates kolmandast hooajast tempo üsna raugenud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Viimase kuu positiivsed kohtumised:

                            Top of the Lake. Lühidalt. "Uus-Meremaa kolkalinnas üritab 12a tüdruk enesetappu ja peagi selgub, et vaikiv noor näitsik on rase. Peagi kaob tüdruk jäljetult. Sureva ema juures külas olev Austraalia naisuurija palutakse appi olukorda uurima ja sukeldub väikelinna räpastesse saladusse." Ja neid räpaseid saladusi ja draamasid minevikust on kõigil tegelaskujudel. Pedofiilid, narkomüümine, vägistamised, mõrvad. Ängi ja masendust (mitte küll pildiliselt) tuleb hooti sellises tempos, et selle vastuvõtmisega tekib probleeme.

                            Igati võimas miniseriaal, mis tuletab meelde, et filmindus justkui hakkab surema ja sarjad võtavad vaikselt suunanäitamise üle- sisuliselt võinuks tegu olla ka 1,5 tunnise indiefilmiga, aga 6 tunnise minisarjana poevad tegelaskujud ja nende traagika palju rohkem hinge. Visuaalselt on pilt nii suur ja ilus, et tekib tunne, et seda sarja peaks vaatama kinosaalis. Rollisooritused on pea eranditult suurepärased ja lugu ise on ka mõnusate pööretega üles ehitatud. Väheke muidugi mõned sisulised vead, arusaamatud tegevusliinid ja üsna ettearvatavad "üllatused" häirisid, aga üldpildis väga korralik sari. Alutasin õhtul 11 vaatamist ja lõpetasin sarja vaatamise ühes jutis paar tundi enne tööpäeva algust. Ei mäletagi, millal mõni sari nii endasse imas (ja kummaline, et tal imbdis üsna madal hinne on).
                            Eika turns Koit ehk kuidas öelda "oli hea" eika moodi.

                            Kommentaar


                              Avastasin, et Treme'i viimane ja lühendatud 5. hooaeg näidati Ameerikas juba detsembris ära. Viimane võimalus kohtuda vanade armsate karakteritega ning kuulata maailma parimat muusikat.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kuna keegi pole maininud, et Sherlockist on saanud pehme huumoriga vürtsitatud ja ülearu pikaks venitatud kostüümidraama (osa pikkus ligi 1,5h), millele tuttava maitse andmiseks lisatakse viimase 10 minuti jooksul ka sip-sip-sip pisut kriminalistikat, siis ma eeldan, et te olete sama jahmunud kui mina.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X