320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Õige pea on Sopranode maraton läbi.
    Kas Sopranodega on ka nii, et algus on elusitt ja siis mingist hooajast läheb asi käima a la Breaking Bad?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Kas Sopranodega on ka nii, et algus on elusitt ja siis mingist hooajast läheb asi käima a la Breaking Bad?
      Ei.














      Aga muidugi ma oma maitselt ütleks, et BB kaks esimest hooaega on brilliant (kui kogu sarja oled lõpuni vaadanud ja siis nt sony turbost vms vaatad esimest hooaega)
      Sopranode teine hooaeg on üks sarja paremaid imho, esimene on selline...
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Soovitan Itaalia seriaali Gomorrah. Kui teile meeldib maffia-teema, siis see on kindlasti must-see. Olemuselt on sari vast midagi Sopranode ja The Wire'i vahepealset.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Soovitan Itaalia seriaali Gomorrah. Kui teile meeldib maffia-teema, siis see on kindlasti must-see. Olemuselt on sari vast midagi Sopranode ja The Wire'i vahepealset.
          ok. a mitte päris must-see.* eriti arusaamatu/hüplik oli Genny areng. nagu nende asjadega tihtipeale on - raamatu vari paistab kõrgelt peale. ei kujuta ette ka, kuidas seda raamatut edasi anda.

          ise soovitaks pigem Il Capo dei Capi(a'ka Corleone) ehk The Boss of the Bosses filmiseeriat. mis räägib Salvatore Riinast, Corleone küla talupojast ja tema tõusust. uudiseid lugev inimene teab teda, kui Falcone mõrva(pommitamise?) niiditõmbajat.

          * - uttiv, kas kõik (minu) arvutused ongi tänapäeval sellised "kas täitsa oscar? // mitte päris 95/100 // kriitikute hinded on kõrgemal, kui emotsioon" pask?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Genny Hondurases veedetud aeg võis oluliselt pikem olla kui sarjast tundus. Kuigi tuleb nõustuda, et 180-kraadine pööre oli ebaloomulik. Eks sarja põnevamaks tegemiseks kobati teinegi kord usutavuse ja mitteusutavuse piiril, kasvõi kõik need ohvriterohked tulistamised. Itaalia ei ole ju päris Mehhiko, kus sa regulaarselt ridamisi laipu vedelema jätad. Ometigi oli üldine mulje hea. Minu arvates endiselt must-see (nii 7,5 või 8/10). Palju neid kvaliteetseid tänapäeva maffiat kajastavaid tooteid nüüd ikka leidub.

            Kommentaar


              hea? mnjahh, enamjaolt nõus. ma kardan, et kolmandaks hooajaks on asi täiesti lödi. tehakse seda ikka edasi? lõpp sellele vihjas. aga kes teab, ehk saavutataksegi tasa ja targu see raamatu olemus, mis minu ka õnnelikuks teeb.

              ohvriterohked paugutamised - eks televisioon peab ka teatud määral ikkagi enda asja tegema ja selle saab andeks anda. mõrvadest Camorral kindlasti puudust ei ole.

              Your book and your articles have turned a giant spotlight on the Camorra, and you’re still reporting on these issues. What is the situation like today in Naples? What are the latest developments?


              Naples is in a criminal stalemate. There have been numerous arrests in the city’s hinterland, and this has created a power vacuum, but there has also been a sort of regrouping, a new partitioning of the territory. In substance, the criminal organizations are still very strong, and their finances are still widely unknown to investigators. There have been some monetary seizures by the Italian authorities but not enough. Murders have gone down slightly -- there used to be one murder every day; now there’s one every three days -- but their power is still huge. I especially requested that a title card be placed at the end of the [Gomorrah] film with some statistics, including a fact that came out of a recent investigation: that the Camorra was trying to invest in New York to rebuild the Twin Towers. This gives you an idea of the economic power that they have.
              http://www.pbs.org/frontlineworld/st...w/saviano.html
              +

               
              üks asi, millega endale veel tuhka pean pähe raputama on see, et ma ei tabanud ära, kuidas papa Savastano hulluks minek oli kõige pesuehtsam mäng.


              keegi Black Donnellys ja Love/Hate kohta oskab hinnangut anda? neid vist on ka soovitatud.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Eesti keeles peaks olema ka raamat "Camorra-kes räägib peab surema", oli vist miskit sellist? Hea sissejuhatus maffia sünnile Itaalias ja mafioosnikutest läbi aegade.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Eesti keeles peaks olema ka raamat "Camorra-kes räägib peab surema", oli vist miskit sellist? Hea sissejuhatus maffia sünnile Itaalias ja mafioosnikutest läbi aegade.
                  Guugeldamine näitab, et kirjeldatud sari on seotud täpselt hoopis selle raamatuga. Leian selle raamatu endagi raamaturiiulist, seega võtan seriaali plaanidesse.

                  Kommentaar


                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Kas keegi seda Sony peal jooksvat The Bridge ehk Sild on vaadanud? Kas on mõtet alustada selle vaatamist või mitte?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        ETV ekraanil olev Lillehammer on väga mõnus vaatamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kas keegi seda Sony peal jooksvat The Bridge ehk Sild on vaadanud? Kas on mõtet alustada selle vaatamist või mitte?
                          Korralik stoori, väga head näitlejatööd. Soovitaks kindlasti pilk peale heita kui breaking bad tüüpi tumedamad draamat meeltmööda on.
                          Last edited by rahvaspordipäev; 14.12.14, 22:17. Põhjus: PS ei väida et ta sama hea kui BB on

                          Kommentaar


                            Igakord just siis kui ma olen lootuse kaotanud, et ma leian mingi hea sarja koperdan ma meistriteose peale.

                            FARGO

                            Super näitlemine, hea must huumor, mõnusad karakterid.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              No t*ra!

                              'Brickleberry's Comedy Central run has ended as the cable network has opted not to renew the animated comedy series for a fourth season.
                              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                              Kommentaar


                                Juudid mõnitavad eestit. 10:00 alates.
                                Tõlge:
                                "Meil on fun, me teeme asju mis on ponev. Olemme sobrad kasu!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X