Lehekülg 82, kokku 133 EsimeneEsimene ... 327278798081828384858692132 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 621 kuni 1 640, kokku 2651

Teema: TV Sarjad

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Komöödiatega on muidugi seis märgatavalt nurkam. It`s always sunny in Philadelphia muutub iga hooajaga oma tasemelt aina ebaühtlasemaks, aga 12. hooaja puhul on see arusaadav ja siiski on tegu vist parima komöödiaga ajaloos, mis saab arusaamatult vähe respekti. Olen üritanud ka muid kiitust saanud komöödiaid vaadata (Fleabag, Atlanta nt), aga no mitte ükski ei kliki. Kui kellelgi on mõnda head soovitust, siis kuulaks huviga
    Siin ka mainitud Silicon Valley ja Brooklyn Nine-Nine. Esimene nendest on minu jaoks langustrendis ja teine tõusuteel. Siis veel Catastrophe olen ühe hooaja vaadanud ning linnuke on kirjas, et pagendusse minnes edasi vaadata - sama kehtib ja You're the Worst kohta, ent seda olen kaks hooaega läbi küpsetanud...peaks pakku pugema.

Taboo jättis juba esimeses osas mulle Black Sailsi mulje - meistriteose materjal, tasub olla kannatlik.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Reede õhtul vaatasin siis Leegioni esimese osa ära, suht freaki Värk peaks mainima, seega raske veel öelda kui heaks see lugu kujuneb.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

American Crime Story: OJ simpson vs The people
    Siin sarjas oli vastupidi. Osatäitjate valik oli megatüütu. Travolta häiris, Gooding häiris, see põhitsikk häiris nii siin kui ka igas Horror Storys kus ta on jne. Aga samas tuleb muidugi kõvasti respekti anda- sisuliselt teadsin OJ Simpsoni keissi üsna üksikasjalikult ja ikka oli kaasahaarav. Saavutus omaette.
    sama. põhimõtteliselt. mu meelest OJ oli kirjutatud pasaks rolliks, Darden maksis ka dramatiseeringu eest makse, Travolta oli ise full retard (Shapiro rääkis päriselt kuskil kunagi sarnaselt tema esitusega?). Paulsoni Marciale jagan ise kiitust. aga jah, ootamatult hea oli. kiitused režiile ja kaameratööle.
    Sherlock (misiganes see viimane hooaeg on)
    See sari saab ka igaltpoolt sisse, aga pean möönma, et ma veel ei väsi. Kogu see pildiline pool on sarjal äge ja kui teise(?) osa tüütu "oh no, Sherlock flippis ära ja kõik on halvasti"" soigumine kõrvale jätta, siis läks sari üsna ludinal.
    sama. esimene osa oli meh.

Taboo (I hooaeg)
    Päris omapärane sari sesmõttes, et näitlejad ägedad (Hardy on Hardy ja see põhitsikk on suht seks), pildi süngus kickäss, lugu ise tundub meeldivalt müstiline ja pidevalt on tunne, et kui see sari käima läheb, siis tuleb sealt midagi suurt. Aga millal, kurat, siin sarjas midagi juhtuma hakkab? Või õigemine kas üleüldse hakkab. Suht kettasse ajab juba.
    more or less sama. voodoo on eemaletõukav. ei usu midagi suurt ... pigem jätan pooleli.
    Olen üritanud ka muid kiitust saanud komöödiaid vaadata (Fleabag, Atlanta nt), aga no mitte ükski ei kliki. Kui kellelgi on mõnda head soovitust, siis kuulaks huviga
    sama. Vice Principalsi esimese osa vaatasin ka ära ... läheb hiljem heaks?

Edit: hakkas klikkima. ootan järgmist hooaega.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Goliath ja Billy Bob Thorton. Saibiss.
    Meeldis, et mõnus lühike ja midagi väga õhku ei jätnud. Näitlejatöö hea. Sarja lõpp jäi ainult kuidagi lahjaks.
    7/10 vms.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mad Men sai lõpuks vaadatud, kui lemmik sarjad on The Sopranos ja The Wire siis kohati on ka Mad Men tõeline nauding, aga kuidagi pikaks venis see asi ja vahepeal oli lausa tunne, et vaataks mingit seebikat. Sellegipoolest väga hea sari, palju häid näitljaid ja karakterid oli ka cuulid ja muidugi oli ka palju huvitavaid teemasid, aga top sarjade hulka päris ei mahu, top 20 sarjaga on tegu kindlasti.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Marvel Agents of SHIELD eilne osa, mind = blown. IMDB reiting on hetkel 9.8

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Netfilxi/Marveli uus seriaal Iron Fist on lühidalt öeldes pask. Pikemalt täis pask.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Big Little Lies
    Lähedased inimsuhted on nii mürgised, et olen püüdnud alati neid miinimumis hoida. Mõnikord muidugi kahetsed seda kibedalt.
    Aga see sari rikaste ja ilusate kurjusest ja kurbusest on võrratult kirjutatud ja tehtud. Elegantne vaadata ning tunned, et dialoogil on tõepoolest sisu.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mulle ka Big Little Lies meeldis, aga eile armusin uude netflixi sarja, 13 Reasons Why, alguses mõtlesin, et liiga noortekas, aga see oli väga stiilne, muusika oli super, enamus peanäitlejad on ägedad ja tundub sellinne tõepärasem kui tavalised noorte draamad. Ja teema on muidugi super ja tegelikult ka väga tähtis. See on raamatu järgi tehtud, kahjuks ei tednud sellest, muidu oleks ehk ka omal ajal nooremana seda lugenud.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Ma ei oska väga mingeid asju kasutada siin, aga KUI SIIN ON MÕNI PÕGENEMISE-PRISON BREAK FÄNN SIIS ÄRGE LUGEGE ALTPOOLT.

Kas tõesti inimesed vaatavad sellist sarja ajal kui kvaliteetseid asju tehakse niipalju. Mäletan, et lapsena essad kaks hooaega meeldisid ja viimased kaks olid jamad, tundub, et otsustati veel üks jama teha.

Lisaks araablastele peksa andmisele meeldis väga see autostseen, kus mingi vend sõitis sellele vanemale vennale kõrvale ja siis vajutas mingeid nuppe ja siis Lincolnil läks vist pidur katki ja gaas läks põhja ja siis ta sõitis mingi sajaga vette ja lendas esiklaasist välja ja mitte midagi ei juhtunud ja sai kohe edasi lammutada. Päriselt ka? See sari siis ongi suunatud 15 aastastele? Või see Lincoln superkangelane? Olen pettunud, et isegi natuke pole viitsitud. Kurb, samas mingi nostalgia pärast isegi mingi põnevus tekkis ja võibolla vaatan teise osa ka ära, aga nt kes imdb fännid on, siis ärge ennast sellel 9,7 hindel eksitada laske, mingi 6-7 pigem.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Homeland suutis mind lõpuga ikkagi üllatada, väga hea. Aga vist hakkab vaikselt aitama ka - best before saab läbi. Ometi loen, et veel kaks hooaega ees. Viimastest nädalatest on mulle meeldinud The Good Fight: täiesti oma eelkäijaga võrdne kirjatöö.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Homeland suutis mind lõpuga ikkagi üllatada, väga hea. Aga vist hakkab vaikselt aitama ka - best before saab läbi. Ometi loen, et veel kaks hooaega ees. Viimastest nädalatest on mulle meeldinud The Good Fight: täiesti oma eelkäijaga võrdne kirjatöö.
    Palju seda üldse tehtud on ja kas on mõtet vaatama hakata?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Palju seda üldse tehtud on ja kas on mõtet vaatama hakata?
    Good Fighti? 9 osa, esimesel hooajal tuleb veel üks. Teine hooaeg ka kindel.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Good Fighti? 9 osa, esimesel hooajal tuleb veel üks. Teine hooaeg ka kindel.
    Homelandi mõtlen.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Homelandi mõtlen.
    Seda on lausa kuus hooaega.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Seda on lausa kuus hooaega.
    Aga on hea või venib?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Aga on hea või venib?
    Mulle on ta meeldinud. Aga mulle üldiselt meeldivad poliitilised põnevikud. Venimises küll süüdistada ei saa, iga hooaeg on veidi erinevat nägu.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Aga on hea või venib?
    Esimesed kaks ja kolmanda hooaja pool. Siis läks kolinal allamäge. Üks hooaeg ka alles hiljuti oli täitsa vaadatav, kuna tegevus viidi Pakistani. Ülejäänud on noh...nagu 24 omal ajal.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Esimesed kaks ja kolmanda hooaja pool. Siis läks kolinal allamäge. Üks hooaeg ka alles hiljuti oli täitsa vaadatav, kuna tegevus viidi Pakistani. Ülejäänud on noh...nagu 24 omal ajal.
    Ma ei tea, mis see 24 on, aga mulle meeldis väga näiteks Homelandi Saksamaa hooaeg. Saksalikult jahe ja ütlemata põnev.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ma ei tea, mis see 24 on, aga mulle meeldis väga näiteks Homelandi Saksamaa hooaeg. Saksalikult jahe ja ütlemata põnev.
    Maitsed on erinevad. Minu meelest nõrgim hooaeg ja seejärel jätsin asja katki. Seal oli ikka isegi Homelandi enda kohta viis-kuus jämedat loogikaviga.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud