320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Limitlessi esimene osa väljas. Peaks nagu filmile järg olema aga "pilli saamis lugu oli üks ühele sama". Vara veel midagi otsustada, aga vaatan paar osa veel ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      Kiidan. Kindlasti mitte Breaking Bad/Sopranos/The Wire jms klassiga sari, aga põnev vaatamine sellegipoolest.

      Kommentaar


        Ma just ütleks, et tase on sama. Lihtsalt teise kallakuga kool. Ehtne kraam.

        Ma koguaeg mõtlesin, et kuidagi tuttav nägu mängib Escobari. Mõistagi alles peale hooaja vaatamist sukeldusin universumi avarusse infot koguma ning selgus, et ta ju see va Tropa de Elite'i nägu.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ma koguaeg mõtlesin, et kuidagi tuttav nägu mängib Escobari. Mõistagi alles peale hooaja vaatamist sukeldusin universumi avarusse infot koguma ning selgus, et ta ju see va Tropa de Elite'i nägu.
          Ma ilmselt noorem mees, tabasin selle esimese osa lõpus ise ära.

          Kommentaar


            See veits häirib, et ta räägib hispaania keelt aktsendiga. Võtab veits credibilityt ära. Muidu hea

            Kommentaar


              tra, vaatasin treilat(sest ootasin dokumentaali ) ja nüüd hyped. ehk 99% kindel, et pettun.


              Muidu Boss või Narcos? mõlemat näinud?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                The Good Wife on väga erandlik sari. Stsenarist suudab iga hooajaga aina paremat teksti kirjutada. Uus Homeland meeldis mulle ka. Saksalikult külm hingus sobib väga hästi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  tra, vaatasin treilat(sest ootasin dokumentaali ) ja nüüd hyped. ehk 99% kindel, et pettun.


                  Muidu Boss või Narcos? mõlemat näinud?
                  Pole narkodraamat veel vaadanud. Bossi julgen soovitada, vaja on ka esimeste osade suhtes pisut kannatust. Jälgides on muidugi teatud paralleelid ka eesti munitsipaalpoliitikaga kerged tekkima, küll muidugi skaalad on erinevad ja üks on siiski draamasari. küll aga tuleb arvestada, et sari võti kahe hooaja järel maha e asi jääb poolikuks, kusjuures veel intrigeerival hetkel. tra.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Sattusin ka lõpuks millegi väga hea otsa. Komöödia valdkonnast soovitaks Silicon Valleyt!
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Jessica Jones, uusim Marveli ja Netflixi üllitis, ootan juba ärevil Novembrit

                      Kommentaar


                        Double post, aga teema oli ära vajunud. Sai siis vaadatud ära SuperGirli piloot osa - ütleme nii, et ilmselgelt on see suunatud veidi nooremale polvkonnale vist. Natukene liiga bright & colourful minu jaoks, sellised süngemad superkangelaste plotid on veidi lihtsamad jälgida.

                        Kommentaar


                          Catastrophe on seriaal, kus naise ja mehe lühisuhtest kasvab laps ning armastus. Õnneliku vaatamist!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            See on hea vaatamine.

                            Kommentaar


                              The Leftovers on üks parimaid sarju mis viimasel ajal tehtud.




                              Võibolla olen juba korra reklaaminud aga kuna teine hooaeg sain nüüd läbi siis saab 2 hooaega järjest vaadata.

                              Kommentaar


                                London Spy on parimate BBC traditsioonide järgi tehtud põnevik. Ootan huviga õhtut, et saaksin eilse viimase osa ära näha.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X