320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olivia Hussey, Charlotte Rampling, Gina Devine, Ravshana Kurkova, Adele Exarchopolous, Anna Kendrick.
     













     
    rohkem ikka modell, aga siiski

    -e- Natalie ka muidugi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Jasperi pildil olev Charlotte Rampling on küll heaven on earth.

      Kommentaar


        oi kui halb, idee veits surnud hobust peksta, okei, mida iganes, a no treiler on full-on ridiculous

        Kommentaar


          Tavaliselt suvel pole eriti midagi vaadata, aga nüüd olen mina küll veits elevil, et sellise asja peale komistasin.

          Kommentaar


            AMC uus sari Preacher: arusaamatu sisutu saast või siis ülimoodne ja ultrakuul lugu preestrist ja vampiirist ja muidu ägedast rahvast kusagil Texase kolkas. Minu meelest selgelt see esimene variant.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              GoT viimane osa oli tõenäoliselt selle sarja üks tugevamaid. Niisama, vahemärkuseks.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                AMC uus sari Preacher: arusaamatu sisutu saast või siis ülimoodne ja ultrakuul lugu preestrist ja vampiirist ja muidu ägedast rahvast kusagil Texase kolkas. Minu meelest selgelt see esimene variant.
                imdb.com-is päris kõrge hinne(9,0), aga ainult 2k inimest hinnanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  GoT viimane osa oli tõenäoliselt selle sarja üks tugevamaid. Niisama, vahemärkuseks.
                  Hold the door

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Hold the door
                    nahh te spoilite

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      nahh te spoilite
                      Pmst see lause ei peaks sulle mitte midagi hetkel ütlema kui sa pole osa näinud või mujalt spoilereid lugenud/vaadelnud.

                      GoT mõistes siis 9.0 on selline harju natuke üle keskmise hinnang GoT suhtes. Õnneks on osal siiski 9.8 hinnang. Isiklikult paneks selle Hardhome ning The Rains of Castamere kõrvale, kui parimad kolm osa mis on olnud.
                      See hooaeg on muidu üldse väga-väga hea olnud, pmst parim (siiamaani).
                      Aga muidu jah,

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Making a murderer.
                        Võimas dokksari, pole midagi öelda. Tegijate pühendumus on fenomenaalne, ligipääsetavus ka erakordne ja lugu lihtsalt nii uskumatu, et tõsi. Äkki on siin teemas isegi mainitud, aga kiirotsingul ei leidnud. Jah, ma saan muidugi aru, et tegijad on teatavas mõttes valinud poole, aga teisiti ei oleks sel lool sellist mõjujõudu. ma meelega enne vaatamist ei googeldanud ja kuni viimase osani arvasin, et tegu on mockumentaryga, kus palgatud näitlejad ja andekas stsenarist, aga.
                        Ma ei tea, selle sarjaga sai igatahes iga sent tagasi, mis NFile kulutatud. Tõsiselt soovitan, eriti hea veel korraga vaadata (10 h).
                        Tõesti väga hea kraam.

                        Sarnaselt rixxerile ei omanud eelnevalt mingit infot ja vaatasin kõik 10 osa ära jaolin täiesti veendunud et tegu peab olema mockumentaryga. Lugu ise on küll fcked up et esmaspilgul ütlks võimalik ainult USA-s, kuid kahjuks on see ka meie riigis pigem tavapärane praktika, kui õõvastav erand. Inimestele kes armastavad kõigest väest mente ja arvavad et nad on siia loodud, et meid kaitsta ja hoida on see kohustuslik hariv materjal.

                        Hindeks tugev kümme! (kahtlen kas sellist dokumentaali on üldse võimalik kuidagi üle teha? saavutati suhteliselt lagi)


                        OJ lugu oli täielik ajaraisk. Kehv näitetöö ja roosamanna hollyvuudy lugu. Oleks saanud palju paremini. Ei suudetud ära otsustada, kas taheti olla tõsine sari või absurdikomöödia.

                        Hindeks kehva 6.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Peaky Blinders - soovitan, hea sari, head näitlejad ja põnev sisu.

                          http://www.imdb.com/title/tt2442560/

                          Kommentaar


                            USA näitleja Michael Jace lasi oma naise maha laste silme all nende Los Angelese kodus, selgus teisipäevasel kohtuprotsessil.


                            Näe, sarjas tundus küll normaalne djüüd...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Peaky Blinders - soovitan, hea sari, head näitlejad ja põnev sisu.

                              http://www.imdb.com/title/tt2442560/
                              Mul on ka hetkel pooleli. Prolly parim seriaali soundtrack ever. https://play.spotify.com/user/117598...M4lW0UMG4l6hiy
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                http://maailm.postimees.ee/3706987/u...maha-laste-ees

                                Näe, sarjas tundus küll normaalne djüüd...
                                Religious fanatic rsk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X