320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MEESKONNA REGISTREERIMINE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

    FC Nimeta kulutas see hooaeg järgmiselt

    Liigamaks 3x 2160=6480 EEKi
    Vormid(ilma sokkideta) u 8000 EEKi
    kodustaadion 7x 500= 3500 EEKi
    sõprusmängud u 3500 EEKi
    talvised treeningud 12 000 EEKi
    mänguaja muutmine u 1100 EEKi
    turniirid u 3000 EEKi

    Kokku teeb see u 37 580 EEKi
    lisaks ei ole ma siia sisse arvestanud suviseid treeninguid,mida viime läbi 3x nädalas

    Sponsoreid paraku Eestis on väga raske leida,eriti Õlleliiga klubidel....seega kasutage ära kõik võimalikud tutvused
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

      Sponsori leidmine V liigas .. võimalik ainult juhul, kui kellegil on kusagil tutvused sees. Niisama kirjade saatmine ja uste kulutamine .. suht tulutu.

      Mõned soojad soovitused meeskonna moodustamisel.
      * korja kokku nii palju rahvast kui vähegi võimalik. Ideaalne 30-40 inimest. Omad, tuttavad, võõrad täiesti ükskõik.
      * Algatuseks kasseeri kõigi käest sisse mingi summa klubimaksuks 400-500 krooni.
      (See näitab kohe ära, kes on asjast tõeliselt huvitatud ja kes on muidu mehed)
      * Edaspidi võib igaks kuuks mingi kindla klubimaksu paika panna
      * Vormid .. üks mõttetumaid asju mida annab teha on see, et alguses kõik ostavad oma vormi välja .. asi lõppeb sellega, et I hooaja lõpuks on enamik mehi klubist kadunud, sama palju uusi juurde siginenud ja II hooajaks tuleb jälle uued vormid muretseda. Rahad kokku ja selle eest osta meeskonna peale 17 mänguvormi (särgid) - rohkem pole vaja. Protokolli saad panna kuni 18 mängijat (üks võiks väravavaht olla

      Natuke seletuseks ka juurde. Elu on näidanud, et umbes pooled suure hurraa ja õhinaga alustanud jalgpalluritest langevad aasta jooksul välja. Seega kui meeskonnas algselt 40 nime siis hooaja lõpuks on 20 alles. 20 mehe korral 10 alles ... ja 10 mehega jalgpalli eriti ei õnnestu mängida. Kui veel arvestada seda ka, et igakord kõik ei saa tulla + vigastused ...

      Alguses võivad trennid vähe rahvarohked olla, kuid see möödub kiirelt.
      www.jkpiraaja.ee

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

        olen ka ise mõlgutanud mõtteid satsi loomiseks, siit ka küss, kas esineb mingeid piiranguid mängijate suhtes ?

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

          Originally posted by dreyd
          kas esineb mingeid piiranguid mängijate suhtes ?
          põhimõtteliselt mitte, aga nt onu ertsile ja onu Janekile ei meeldi purjus oponendid.

          vt ka IV liiga põhjapiirkonna teemat
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

            ilmsi juttu toetan kahel käel välja arvatud vormide teemal. Las ta siis läheb peale klubist lahkumist selle vormiga kasvõi hollivuudi. Iga uus, kes tuleb, maksab jälle. Aga metoodikaid, kuidas klubis rahaasju ajada, on mitmeid.

            Hea sõel on oma taskust maksmine, kaotused, talv, loomulikut ka oma oskuste võrdlus teiste mängijatega. Kuid voolavus on iseenest halb, mis avaldub otseselt mängutulemustes. Hiljemalt kolmandal tegutsemisaastal peaks vähemalt väljakutäis mehi olema pärit klubi loomisest saadik.

            Vanuselised alampiirid meeste MV mängimiseks on seadnud EJL, ülempiiri minu teada seatud pole. Arstitõendit ei küsi keegi. Alates II liigast on mängijate kindlustamise kohustus.

            Loomulikult on tegemist ühe maailma sitema amatöörliigaga aga sport ja kärakas ühes toas ei sobi (onu Janeki arvamus)

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

              Originally posted by Janek

              Loomulikult on tegemist ühe maailma sitema amatöörliigaga..
              ja jälle lendas üks pärl meile sigadele... ma loodan, et sa LOOMULIKULT tead millest räägid (siinkohal ootame võrdlusi teiste maade amatöörliigadega), ega niisama ju igast asju välja ei pritsita!
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

                Originally posted by dreyd


                olen ka ise mõlgutanud mõtteid satsi loomiseks, siit ka küss, kas esineb mingeid piiranguid mängijate suhtes ?
                Nuh ma loodan et ma ei ole niipurjus ja ei märganud et keegio oleks sulle juba seda asja teavitanud... Liiga mängukõlbuliste inimeste suhtes on vaid massi piirang, ehk siis 30 inimest meeskonna tarvis ...rohkem ei saa :P nuh vähemalt see on ainuke reegel ...

                aga õlu, purjus mina ja jalkaplats ... me oleme kokku loodud, aga jah sport ja alkohol kokku ei käi va õlleliiga

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

                  Originally posted by Raix


                  Originally posted by Janek

                  Loomulikult on tegemist ühe maailma sitema amatöörliigaga..
                  ja jälle lendas üks pärl meile sigadele... ma loodan, et sa LOOMULIKULT tead millest räägid (siinkohal ootame võrdlusi teiste maade amatöörliigadega), ega niisama ju igast asju välja ei pritsita!
                  Trust me! Kui just hullemaid pole, siis vähemalt samalaadseid küll...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

                    Originally posted by Devil

                    Nuh ma loodan et ma ei ole niipurjus ja ei märganud et keegio oleks sulle juba seda asja teavitanud...
                    Aga õlu, purjus mina ja jalkaplats ... me oleme kokku loodud
                    Teiega rääkis FC Soccerneti KAPTEN! :P Impressive!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

                      kas/kui palju maksab mittetulundusyhingux registreerimine?

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'MEESKONNA REGISTREERIMINE\'

                        juba leidsin https://info.eer.ee/ari/ariweb_package.avaleht
                        vabandust yleliigsete postituste eest

                        Kommentaar

                        Working...
                        X