Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2007
    Postitusi
    33

    Algupärane Aastalõputurniir 2009

    Kolmapäev, 30. dets
    MyFitnessi turniir naistele

    A
    FC Levadia
    FC Kuressaare
    FC Flora II
    Sillamäe JK

    B
    FC Flora
    Nõmme JK Kalju
    Pärnu JK II
    Lasnamäe FC Ajax

    C
    Pärnu JK
    JK Tallinna Kalev
    Pärnu JK Vaprus
    Saku Sporting

    D
    Põlva FC Lootos
    Tartu JK Tammeka
    Kohtla-Järve FC Lootus
    Valga FC Warrior

    08:00 Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax
    08:15 Nõmme JK Kalju - Pärnu JK II
    08:30 JK Tallinna Kalev - Saku Sporting
    08:45 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK
    09:00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II
    09:15 Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju
    09:30 Saku Sporting - Pärnu JK Vaprus
    09:45 Pärnu JK - JK Tallinna Kalev
    10:00 Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax
    10:15 Pärnu JK II -Tallinna FC Flora
    10:30 Pärnu JK - Saku Sporting
    10:45 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus
    11:00 Tallinna FC Levadia - Sillamäe JK
    11:15 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora II
    11:30 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior
    11:45 Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus
    12:00 Sillamäe JK - Tallinna FC Flora II
    12:15 Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare
    12:30 Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus
    12:45 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka
    13:00 FC Kuressaare - Sillamäe JK
    13:15 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Levadia
    13:30 Tartu JK Tammeka - Valga FC Warrior
    13:45 Kohtla-Järve FC Lootus - Põlva FC Lootos
    14:00 A1 - C1
    14:15 B1 - D1
    14:30 III koht - IV koht
    14:45 FINAAL

  2. #2
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2007
    Postitusi
    33

    Algupärane

    Laupäev 19. detsember
    Experti A-klassi tüdrukute turniir
    Mänguaeg 1 x 10 min

    A
    Pärnu JK
    Viru-Nigula SK
    FC Levadia

    B
    FC Lootos
    JK Tallinna Kalev
    SK 10 Premium


    Experti B-klassi tüdrukute turniir
    Mänguaeg 1 x 10 min

    A
    Tallinna FC Flora
    FC Lootos
    TJK Legion

    B
    Põltsamaa Tervis
    Lõuna-Läänemaa
    JK Viljandi Tulevik


    Experti C-klassi tüdrukute turniir
    Mänguaeg 1 x 10 min

    A
    FC Ajax Lasnamäe
    JK Tammeka
    Tallinna FC Flora

    B
    Pärnu JK
    SK 10 Premium
    SC Bercy

    Ajakava ei tea

  3. #3
    Professionaal Kasutaja PSK Alexela avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009
    Postitusi
    533

    Algupärane

    Turniir
    08:00 FC Ajax Lasnamäe Tallinna FC Flora C
    08:13 Tallinna FC Flora TJK Legion B
    08:26 Pärnu JK FC Levadia A
    08:39 Pärnu JK SC Bercy C
    08:52 Põltsamaa Tervis Lõuna-Läänemaa B
    09:05 JK Tallinna Kalev SK 10 Premium A
    09:18 JK Tammeka FC Ajax Lasnamäe C
    09:31 FC Lootos Tallinna FC Flora B
    09:44 Viru-Nigula SK Pärnu JK A
    09:57 SK 10 Premium Pärnu JK C
    10:10 JK Viljandi Tulevik Põltsamaa Tervis B
    10:23 FC Lootos JK Tallinna Kalev A
    10:36 Tallinna FC Flora JK Tammeka C
    10:49 TJK Legion FC Lootos B
    10:52 FC Levadia Viru-Nigula SK A
    11:05 SC Bercy SK 10 Premium C
    11:18 Lõuna-Läänemaa JK Viljandi Tulevik B
    11:31 SK 10 Premium FC Lootos A
    11:44 A1 B2 C
    11:57 A1 B2 B
    12:10 A1 B2 A
    12:23 B1 A2 C
    12:36 B1 A2 B
    12:49 B1 A2 A
    13:02 III-IV koha mäng C
    13:15 III-IV koha mäng B
    13:28 III-IV koha mäng A
    13:41 FINAAL C
    13:54 FINAAL B
    14:07 FINAAL A

    Ajakava selline
    nr 12

  4. #4

    Algupärane

    Väike meenutus lõppenud Aastalõputurniirilt
    http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9131
    299195

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud