Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 59
    Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane tartu raffas venemaa mängul

niih! l2hen j2rgmise n2dala l6pus pealinna ning papa tundis huvi, et 2kki oleks v6imalik talle teada anda siis kui palju rafast tartust f2nnitribyynile tulemas oleks venemaa-m2nguks... yhes6naga, kui palju oleks seda rafast, kes siit eestimaanurgast tulemas oleks ja kannaksid papa arvele 6. m2rtsiks piletiraha 250 (225) jeeku... vibu juba avaldas soovi ja eks seda rafast ole veel, aga 2kki ei v6taks tykki kyljest 2ra endast m2rku anda tulijatel/maksjatel... kasv6i sellesama teema alla v6i siis minu meiliaadressile aif@ut.ee... ok, t2nud ja pRmt!

aiFo.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma juba jõudsin Papale meili ära saata, kus sai 6 piletit tellitud. Neist 5 inimest on tulemas Nõost.
    Igatahes loodame, et Tartu rahvast koguneb piisavalt. Saaks koos minna ja mingit möllu teha.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Aifo sa uuri bussitellimise värki,et kõik see mees ühe bussiga.Kambapeale tuleb odevam.
    Jalgpallihaigla liige.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

bussitellimine on hea idee.
    Ma ise saaks alles kella 3st sõitma, aga mäng on kell 6. Läheb kiireks.
    Jalgpallihaigla liige

Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

buss... hmmm... kui tartust sobiva hulga rafast kokku saaks siis... hmmm... äkitsi tuleks p6lvast miskit rafast...

ise kaalusin seda varianti, ert vene mängu puhul v6iks isegi rongis6idu ette v6tta, kui vähegi ilm lubab tallinnas möllata... ja kui vene fännidega suhted sisse saaks, siis toimuks enne mängu ju fännide mäng... njaa... rong j6uab tallinna vist kunagi enne kella 11 hommikul...

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

aiFo.... Mina olen küll kindel tulija, kuid praegu ei tea vaid, kas Tartust. Võrus liiguvad mingid jutud, et kavatsetakse mingi bussiga minna (Päikesereisid vist olid ka huvitatud....), annan täpsemalt teada, kui selgub. Kui mingi bussivariant siin Võrus tõesti tekib ja huvilisi ka, siis võiks ju bussid koos sõitma panna... Aga nagu öeldud- praegu pole veel midagi kindlat...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Paneks esialgselt 4 piletit kinni. 1 on kindel, ehk siis mina, loodan et mu 3 sõpra alt ära ei hüppa. Ja see oleks küll ilgelt lahe kui saaks mingi ükise reisi orgunnida. Kas nii ei sobi, et see Võru buss tuleb tartust läbi ja nopib tartu rahva peale kui äkki kaht bussi täis ei tule?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Juks
    Külaline

Algupärane Tõenäoliselt pundis

Siit on üks haigustunnustega vend veel tulemas, ehk bronniks ka ühe pileti mängule ning samas ka koha bussis/rongis/.... Siit Mägi-Eestist tuleb igatahes kõva punt kokku klopsida, nädalavahetusel tshekkan Põlva rahvast.
    Nii, et AiFo pane mulle pilet (fännide ehk haigete sektorisse palun) kinni, teatan hiljemalt järgmine reede tulekust.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

no mis seals ikka, olen ka ise tulemas ja kinni ei saa mind mitte miski hoida.
    ehk õnnestub ka mõnel sõbral veel tagumikust kinni hakata ja ta mängule vedada

vahetusmängija
    Jalgpallihaigla liige

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Selle kohta öeldakse: puhta lihtsameelsus.

Kui just Vibu mingi salanipiga Võrus endal 40 inimest bussi ei topi ja erilist teekonda ette ei võta (nt. läbi Läti), siis iga buss, mis tuleb pooltühjana Võrust peab teoreetiliselt maakaarti uurides läbima ka Tartu ning ehk on loogiline, et siis saab sinna bussi ka Tartu rahva mahutada.

Või mis?

Matemaatikat ka: kaks pooltühja on arvatvasti kallim kui üks täis.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Buss on hüva mõte

See suur, et kui Võrokestega kahe peale bussi saaks oleks muidugist hea. Aga kui asja veidi promoks, saaks ka Tartust vist bussijagu rahvast kokku. Mõte hea, kui keegi leiab jätku ideedele andku julgelt teada!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Aga palun koolimajadesse võib ju ülesse riputada igasuguseid kuulutusi,eeldusega et kellegil on juba väljaarvutatud ühe inimese maksumus.Koolipapad ei peaks spordi suhtes negatiivselt häälestatud olema.
    Jalgpallihaigla liige.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma oleks kah nagu tulemas + veel 2 sõpra(k.a foorumlane Ertai ja veel üks vend). Piletid peaksid nagu kohe-kohe tellitud saama.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Artur

Ma oleks kah nagu tulemas + veel 2 sõpra(k.a foorumlane Ertai ja veel üks vend). Piletid peaksid nagu kohe-kohe tellitud saama.
    homme
    P.S. ehk on ka lisa oodata

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tartu fännid - ühinegem!

Nüüd on tekkinud ka selline variant, et miks mitte koos minna renditud bussiga. Sõitu alustaks kunagi enne lõunat ja tagasi tulek jääks kuhugi öösse. Sel asjal oleks mitu väga suurt plussi liinibusside ees:
    1. Sõit koos teiste fännidega on ju lõbusam, ps saame ka üksteisega tuttavaks! :Уlu:
    2. Bussisõidu ajal vabalt nii õlle- kui ka metsapeatused.
    3. Bussiga staadionile ja staadionilt ära - ei pea Tallinnas seiklema hakkama
    4. Tagasitulek ja möllamine!
    5. Kõigil võimalus saada pilet fännisektorisse!
    jne.
    Hinnavahet ei tohiks tulla.
    Hetkel pole ma veel täpselt otsustanud, millisest firmast bussi tellida, aga see pole veel ju ka probleem. Firmasid on palju ja nagu ma veendusin, erilist hinnavahet ka pole, erinevus seisneb mugavustes(mida suurt pole minu arust vaja) ja suuruses.
    Viimase tõttu olekski hea kui huvitatud hakkaks minuga juba ühendust võtma ja soovi avaldama, loomulikult võiks seda asja reklaamida ka sõprade, tuttavate ja lihtsalt mängust huvitatute seas.
    Üsna pea lisan ka täpse kuupäeva, millal on viimane aeg registreeuda, ja ka täpsema rahasumma.

Eesti surub Venemaa vastu muru!
    :Уlu:

Margus
    lookene@ut.ee
    056615730
    Jalgpallihaigla liige

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by Aff

Tartu fännid - ühinegem!

Nüüd on tekkinud ka selline variant, et miks mitte koos minna renditud bussiga. Sõitu alustaks kunagi enne lõunat ja tagasi tulek jääks kuhugi öösse. Sel asjal oleks mitu väga suurt plussi liinibusside ees:
    1. Sõit koos teiste fännidega on ju lõbusam, ps saame ka üksteisega tuttavaks! :Уlu:
    2. Bussisõidu ajal vabalt nii õlle- kui ka metsapeatused.
    3. Bussiga staadionile ja staadionilt ära - ei pea Tallinnas seiklema hakkama
    4. Tagasitulek ja möllamine!
    5. Kõigil võimalus saada pilet fännisektorisse!
    jne.
    Hinnavahet ei tohiks tulla.
    Hetkel pole ma veel täpselt otsustanud, millisest firmast bussi tellida, aga see pole veel ju ka probleem. Firmasid on palju ja nagu ma veendusin, erilist hinnavahet ka pole, erinevus seisneb mugavustes(mida suurt pole minu arust vaja) ja suuruses.
    Viimase tõttu olekski hea kui huvitatud hakkaks minuga juba ühendust võtma ja soovi avaldama, loomulikult võiks seda asja reklaamida ka sõprade, tuttavate ja lihtsalt mängust huvitatute seas.
    Üsna pea lisan ka täpse kuupäeva, millal on viimane aeg registreeuda, ja ka täpsema rahasumma.

Eesti surub Venemaa vastu muru!

Margus
    lookene@ut.ee
    056615730
    Eriti norm oleks kui keegi foorumlane oleks bussijuhtaga asi läheks k2est 2ra ja kraavis me olekski
    Teine v2rk kui tellida siis uurida ka veits kuidas bussijuht vutti suhtub ja et närvid bussi peal vastu peaks, mitte mingi memmekas kes möllata ei luba..

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Loomulikult, kõike, mis teekonna võimalikult lahedaks teeks, võtan tellimisel arvesse!
    Jalgpallihaigla liige

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aff, ma siin natuke arvutasin omaette. Asi selles, et kui tellida buss, siis buss võtab raha ka seistes, ehk kui Tallinna jõuame ja ära pargime, siis eha taksomeeter ei lõpeta seepeale tiksusmist.

Kui ma ei eksi (viimati, kui ise tellisin millegi jaoks), siis oli bussidel tunni + kilomeetri hinnad.

Küsimus on nüüd selles, et mida kauem Tallinnas pärast mängu oleme, seda kallim on buss kokku, pluss lisakssellele tuleb kogu graafik tvaliselt ikkagi ka firmaga kooskõlastada, et mingit jama poleks.

Kuid eks sa ise tea vast paremini, sest oled vist nendega juba rääkinud, kuid üldiselt võiksid mingid eeldushinnad siia korra välja panna, et siis saaks täpsemaid kalulatsioone teha.

Just my two cents....
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tere Tartu raffas!
    Ma ei taha küll kedagi õpetama hakata aga tuli üks mõte ,et kas ei saaks kusagil Postimehes või Tartu raadios korra seda sõidu värki välja hüüda siis oleks teil byss kuhjaga täis ja vaat ,et kakski. Postimehes on Visnapuu,suht
    vutisõbralik vend. Teeb äkki tasuta teene ,kusagil nurgakeses,paar rida.Raadios oleks muidygi parem.
    FCF Forever

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Aff ära unusta seda A4 mida ma rääkisin?See toimib.
    Jalgpallihaigla liige.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud