320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tartu raffas venemaa mängul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Olen 100 % tulija ja toon sulle millalgi trenni raha ära. Tubli töö!
    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by greenday

      Paneks esialgselt 4 piletit kinni. 1 on kindel, ehk siis mina, loodan et mu 3 sõpra alt ära ei hüppa. Ja see oleks küll ilgelt lahe kui saaks mingi ükise reisi orgunnida. Kas nii ei sobi, et see Võru buss tuleb tartust läbi ja nopib tartu rahva peale kui äkki kaht bussi täis ei tule?
      Kahjuks pean suure kurvastusega tõdama, et ostan aint 2 piletit, kuna sõpsid ei tule siiski. Homme maksan ära.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #33
        Ja see, et kuidas pileti kätte saab, kas mängul? Mul esimene kord nii osta.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #34
          Tubli töö, AFF !

          Tarbatu raffas kasautage nüüd seda sõiduvõimalust agaralt.
          Muide, kui saab pange ka bussijaamas kuulutus ülesse.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            kahtlused-kõhklused

            delfis seab keegi eest vene vuttikohtumise kahtluse alla????
            kas on midagi karta...
            ja samas räägib yks mees 14märtsil toimuvast sõprusmängust saudiaraabiaga
            ..et siis informeerige kes on targem..
            jimmy.james

            Kommentaar


              #36
              Tänasest ilmuvad ka ilusad kuulutused Tartu vingemate kohtade teadetetabloodele!
              see näeb välja umbes selline:

              Üheskoos
              EESTI - VENEMAA
              Maavõistlusele jalgpallis!
              Kolmapäeval, 27. märtsil 2002.




              Fännibuss väljub Vanemuise alumisest parklast kell 13.00. Bussisõidul Tartust Tallinna saab toimuma üleüldine jalgpallipeo lainele häälestumine käsikäes meeldiva seltskonna, laulu ja maitsva kesvamärjukesega... Pealinnas liitume Eesti Futi Fännide sõbraliku armeega ning juba üheskoos leiab aset mängueelne rongkäik Lillekülla, mis kulmineerub kell 18.00 algava õhtu tippsündmuse – Eesti ja Venemaa rahvuskoondiste vahelise jalgpalli sõprusmatshiga A. Le Coq Arenal. Pärast mängu... tants ja trall!!! Tagasi Tartusse jõuame orienteeruvalt kell 01.00 öösel.

              Tartu-Tallinn-Tartu sõidu maksumus: 75.-
              Soovi korral võimalus osta pilet fännisektorisse. (maksmisega kiire!)

              Registreerimine ja info:
              Margus Lõokene
              lookene@ut.ee
              056 615 730
              Hansapank a/a 221010057220
              selgitus: eesti-vene, nimi & kontaktandmed
              Registreerumise tähtaeg 15. märts.
              Lisainfot leiab ka www.soccernet.ee portaalist ja foorumist.

              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                #37
                nonihh!!! eile oli siis see tore päev, kui jooksime affi ja andyga läbi k6ik tartu edumeelsemad bussi- ja 6llefirmad, yritasime lepinguid s6lmida ja 11 vist ka 6nnestus ahjaa, tänu affi ja andy suurepärastele arvutitele saime hakkama ka hiilgava disainitööga, mis tipnes kuulutustevorpimisega yhes tartu edumeelses koopiakeskuses... seejäral jooksis k6ik see rafas läbi enamuse ty 6ppehoonetest ja yhiselamutest ja oli 6htu l6ppedes väsind-mis-väsind... oehhh....

                niih... hoiatuseks inimestele, kes kunagi millegi sarnasega yritavad hakkama saada, siis v6tku teadmiseks, et 24 tundi tegelemist reklaaminduse, mänedzhmendi ja plakatimajandusega lähheb maksma ei rohkem ega vähem kui...

                6 pdl alekoki j6uluporterit (nb! s6brahind 5 eeku tk. !)
                1 pdl saku pilsnerit
                4 pdl alekoki blackbeeri
                1 pakk makarone
                1 pakk hapukoort
                40 poognat paberit ja paljundustöö
                3 liitrit happy houri 6lut
                1 pakk sivkasid


                vaat nii... lisaks kulub kogu selle krempli jaoks julgaliselt aega ja närvikulu... a l6pptulemus on ysna armas... nyyd jääb aint oodata, kui väga jalgpallis6bralik koht on tartu --- kas leidub 48 raffast, kelleta tallinna s6ita mitte ei saa...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #38
                  väga hea töö
                  mina olen igatahes 100% tulija
                  a ma nats kahtlen kas 48 inimest saab kokku, et äkki oleks kaval ka mingi varu plaan nats väiksema bussi suhtes kokku leppida, a ma muidugi ei tea palju see maksma läheks ja palju selleks orgunnima peab
                  a loodame et tartus ikka 48 jalka fänni on....
                  run out of the city and into the sunshine...

                  Kommentaar


                    #39
                    Kui ma varem juba öelnud ei ole siis nüüüd ütlen, minuga tuleb veel 3inimest ja ehk +1veel(70%täna saan teada)

                    Kommentaar


                      #40

                      tRv!

                      varuplaan hetkel puudub, oleme parandamatud optimistid

                      yks väike soovitus: hakake affi arvele raha kandma... kyll see 48 siis ka tasahilju täis tiksub... eile k6rtsus rafast kokku arvates saime esialgu teadaolevatest miskised 20 nime... eks näis... asjade selgumiseni on aega 10 päeva...

                      cheers!

                      aif.
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #41
                        Praeguse seisuga tuleb Nõos 6 inimest.
                        Mis ajaks raha vaja on?

                        3 hurraad kolmele "A"-le !!!

                        Kommentaar


                          #42
                          Gaskoff!

                          Tore, et said Nõost rohkesti fänne!
                          Raha maksmisega on nii, et mida varem, seda parem.
                          Tähtaeg on 15. märts.
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            #43
                            Hästi tehtud! Poisid !
                            Saate bussi täis uskuge mind. Muidugi tuleb enamus alati viimasel hetkel.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #44
                              Ei, lõbus oli küll, midagi pole öelda. Kui nüüd A. le Coq ka õla alla kindlalt paneks siis oleks veel parem aga ma ei näe samas väga põhjust miks ta ei peaks seda tegema.

                              Ning kui ei siis võtame tõesti Sakust kleepekad ning kleebime A. Le Coqi logod plakatitel üle

                              Igal juhul ürituse promomine on igal juhul igal pool väga teretulnud ning ise ausalt öeldes olen üsna kindel et saame vähemalt bussitäie ikka kokku!
                              http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                              Kommentaar


                                #45
                                Enesestmõistetavalt olen mina tulija. Toon Affile raha täna trenni kui sobib.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X