320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tabivere cup 2010 vol1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Peaks soovitama korraldajatele järgmine kord ettemaksuga teha turniir.. Muidu on nagu täna et algsed alagrupid ja ajakava on sassis.. Jõudsime kohale ja kohe oli mäng, tegelt pidi pool tundi veel aega olema... Ja veel, et peaksite kutsuma kohtuniku(d) kuskilt mujalt , mitte et oleks halb kohtunik olnud, aga lihtsalt, enamus mänge vilistas üks mees ja lõpuks ka väsis, pani ühe otsusega puusse, mille tagajärjel läks päris löömaks lahti.. üldiselt võib öelda et päris hea trenni eest oli see turniir, kuigi tulemused olid häbiväärsed meie puhul, a mis sa ilma väravavahita ja ühe varumehega loodad muud :P
    FC Otepää II

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
      Peaks soovitama korraldajatele järgmine kord ettemaksuga teha turniir.. Muidu on nagu täna et algsed alagrupid ja ajakava on sassis.. Jõudsime kohale ja kohe oli mäng, tegelt pidi pool tundi veel aega olema... Ja veel, et peaksite kutsuma kohtuniku(d) kuskilt mujalt , mitte et oleks halb kohtunik olnud, aga lihtsalt, enamus mänge vilistas üks mees ja lõpuks ka väsis, pani ühe otsusega puusse, mille tagajärjel läks päris löömaks lahti.. üldiselt võib öelda et päris hea trenni eest oli see turniir, kuigi tulemused olid häbiväärsed meie puhul, a mis sa ilma väravavahita ja ühe varumehega loodad muud :P
      Ettemaksuga turniir ei toimi ära kuna eelmine turniir oli näha et maksti ära siiis loobuti ja kanna koguage kõigile tagasi! alagrupd alagruppideks, Kas korraldaja on süüdi et reaalnevilla ja jk kvadral loobusid ja kõik turniiri süsteemi persse keerasid! Ja ei pannud puuse, kuna tal oli pall käes ja tõmbas oma kätega palli väravasse! ja löömaks läks sellepärast et tahtsid punase kaarti tagasi teha aga tegid nii õnnetult et kotkaste väravavaht hyppas sihilikult jalgadega vastu tabivere väravavahi jalgu ja murdis sellega jalaluu tal!Ja pärast veel riideruumis rääkisid et (Kui keegi midagi ütlema tuleb, siis panen kohe molli!), Kas need on need jalgpallurid keda ma etahame siia!.Tõesti mina kui tänane kohtunik eksisin palju ja tõesti väsisin ära!, aga nii palju mäda ma ikka ei pannud kui osad seal paugutasid! Aga ainuke mitte möliseja võistkond oligi fc otepää! kes oli väga sümpaatne sats!

      1 koht: Oü Rantipol
      2 koht: Jk Löök
      3 koht: Tartu Zeniit
      Parim mängija: Läägi number 66 maksim!
      Parim väravavaht: Rantipoli väravahat kristo lind..... midagi taolist!

      Aga üldiselt oli ju enamvähem adekvaatne turniir! va see insident Kotka väravavahi ja tabivere vä'ravavahiga.
      Kohtumiseni järgmistel turniiridel!

      Kristo Päkko

      Kommentaar


        #63
        Siis panna reglementi selline punkt, kus on kirjas, et osavõtumaksude tagasimaksmist ei toimu.. Ehk loob see olukorra kus registreerivad vaid kindlad tulijad, kuna teavad et muidu on niisama maksnud või kui tõesti tulla ei saa siis otsivad enda asemele mingi teise võimaluse.. A mida ma ka tean, pole ma ühtegi turniiri korraldanud ja ega see nii lihtne olegi kui kõrval tundub.
        Selle jalaluu kohapealt jamh, kole tegu, aga ma imestan, et see nii rahuliku lõpplahenduse sai. Edu paranemisel ka mehele
        FC Otepää II

        Kommentaar


          #64
          viimased mängud olid ikka pingelised
          üks poolfinaal lõppes pennudega ja finaal ka

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust

            Parim mängija: Läägi number 66 maksim!
            Parim väravavaht: Rantipoli väravahat kristo lind..... midagi taolist!
            Kristo Lindsalu

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              Ettemaksuga turniir ei toimi ära kuna eelmine turniir oli näha et maksti ära siiis loobuti ja kanna koguage kõigile tagasi! alagrupd alagruppideks, Kas korraldaja on süüdi et reaalnevilla ja jk kvadral loobusid ja kõik turniiri süsteemi persse keerasid! Ja ei pannud puuse, kuna tal oli pall käes ja tõmbas oma kätega palli väravasse! ja löömaks läks sellepärast et tahtsid punase kaarti tagasi teha aga tegid nii õnnetult et kotkaste väravavaht hyppas sihilikult jalgadega vastu tabivere väravavahi jalgu ja murdis sellega jalaluu tal!Ja pärast veel riideruumis rääkisid et (Kui keegi midagi ütlema tuleb, siis panen kohe molli!), Kas need on need jalgpallurid keda ma etahame siia!.Tõesti mina kui tänane kohtunik eksisin palju ja tõesti väsisin ära!, aga nii palju mäda ma ikka ei pannud kui osad seal paugutasid! Aga ainuke mitte möliseja võistkond oligi fc otepää! kes oli väga sümpaatne sats!

              1 koht: Oü Rantipol
              2 koht: Jk Löök
              3 koht: Tartu Zeniit
              Parim mängija: Läägi number 66 maksim!
              Parim väravavaht: Rantipoli väravahat kristo lind..... midagi taolist!

              Aga üldiselt oli ju enamvähem adekvaatne turniir! va see insident Kotka väravavahi ja tabivere vä'ravavahiga.
              Kohtumiseni järgmistel turniiridel!

              Kristo Päkko
              Selle riietusruumi jutu kohta nii palju, et see põhineb mõttel : naised saunas rääkisid. Kohtuniku töö on kohtuniku töö. Selles mõttes, et okei, kõik eksivad jne. Aga ei maksa siin tulla rääkima oma õigetest ja valedest otsustest. Hakkame vaidlema, et ma olin poole lähemal ja nägin valesti? Ma kardan ka seda, et mina võin neid asju näha objektiivsemalt kui sina. Spekulatsioon.
              Kotka väravavaht ei teinud seda meelega ja mingid lõugaandmist ei olnud kellelgi mõtteski. Tehti natukene lolli nalja lihtsalt sellega, et äkki Tabivere poisid kambaga õues ootavad.
              Ma ei viitsi siin alustada mingit vaidlust sellel teemal , kas kohtunikud eksivad ja kas mängijad näevad asja valesti jne, sest sellel ei ole enam lihtsalt mõtet. Paukpadrunitega ei tee midagi muud, kui pauku.

              Aga seda ma ütlen küll sulle, kui kohtunikule ja ka vist korraldajale - see jalaluu murdmine oli õnnetus ja mitte keegi ei läinud kellegile tahtlikku vigastust tekitama. Ja see ei ole ainult minu arvamus, vaid seda ütlesid ka teised, kes nägid asja ja nägin väga täpselt, kuidas see juhtus.

              Ja seda kõike ütlen ma ainult selleks, et kui sa siin niimoodi sõna võtad ja tahad, et sind võetakse kui adekvaatse ja objektiivse korraldajana, siis mõtle mida ja keda sa siin süüdistad.

              Turniir oli muidu tore ja sellised õnnetused kahjuks käivad jalgpalli juurde.

              Edu ka edaspidi.

              Kommentaar


                #67
                aga pilte?

                Kommentaar


                  #68
                  jeshh kus pildid on klõpsutati küllaga

                  Kommentaar


                    #69
                    See väravavaht lendas ikka väga toorelt peale lööki mehele sisse ja imelik inimene on to tüüp, teab, et murdis just jalaluu tüübil ja ei saa isegi tulla korraks ütlema sorry. Tabivere vennad on hullud küll, aga lampi molli ei hakka ka laduma, nii argpüks ei pea ka olema, et 15 sekundiga saba jalgevahel jooksu pista, ainult 2 Kotkaste kutti jäid vist mehe kõrvale ja seletasid, et se polnud meelega.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      See väravavaht lendas ikka väga toorelt peale lööki mehele sisse ja imelik inimene on to tüüp, teab, et murdis just jalaluu tüübil ja ei saa isegi tulla korraks ütlema sorry. Tabivere vennad on hullud küll, aga lampi molli ei hakka ka laduma, nii argpüks ei pea ka olema, et 15 sekundiga saba jalgevahel jooksu pista, ainult 2 Kotkaste kutti jäid vist mehe kõrvale ja seletasid, et se polnud meelega.
                      Okei, las see teema jääb. See ei vii enam nagunii kusagile edasi.
                      Õnnetus juhtus ja oleks ilus küll muidugi vabandust paluda.
                      Mina olin see, kes sinna jäi ja ega seal ausaltöeldes midagi hetkel vabandust polnud paluda kannataja käest, sest ta oli ikkagi shokis ja valudes. Mis muidugi ei tähenda, et muret ei või tunda jne.
                      Loodan, et paraneb kiiresti ja saab varsti jälle jalgpalli mängida.

                      Kommentaar


                        #71
                        See on sport!
                        Mitte midagi ei tehtud meelega!
                        Vabandust paluti ! Muret tunti !
                        Nii , et lõpetage see hädaldamine ja katsuge üle saada!
                        Kohtunikul olid ju silmad igalpool ja tema ei näinud seal midagi ning kohtuniku vastu ple mõtet vaielda lõpetame punastega
                        Edu paranemise puhul!

                        Kommentaar


                          #72
                          niipalju peaks mehehakatist ikka jalgpallisärgis olema, et minna ja vabandada kannatanud mängija käest vabandust! eriti imelik on lugeda mingi sellist umbidiootset lauset, et "ega seal ausaltöeldes midagi hetkel vabandust polnud paluda kannataja käest, sest ta oli ikkagi shokis ja valudes"! Asi on põhimõttes, jalkamehed! kui tegid liiga ja murdsid jala, isegi kui kogemata, siis mine ka palu vabandust, isiklikult! see on elementaarne viisakusreegel ja mõjub kannatajale! lihtsalt: teed, vabanda. kõik. mõjub!
                          //

                          Kommentaar


                            #73
                            Piltidega saan ma kahjuks tegeleda alles 29.01. Panen aadressi siia kirja hiljemalt 30.01, kuhu need üles panen. Autasustamisest ja meeskondadest pilte ei saanud teha, kuna finaali pennust saadud löögi tagajärjel ei ole fotokas enam töökorras!!
                            Kes soovib saada enda meilile aadressit, andku märku mulle: liisfeiman@hotmail.com

                            Päikest teile!

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Roman10
                              ah ärge lälisege.sport on sport.ja ütlen veel,ütlesin ka seal ühele kohalikule tabivere elanikule.et tulgu thaiboxi ja seal juhtub ainuüksi trennis selliseid koledaid asju,nii et sry tõesti aga midagi pole teha.ja see kuradi kohtunik ehehehe ahh las jääb
                              "thaiboxi" ära küll tule jalgpalliga võrdlema!

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Roman10
                                ah ärge lälisege.sport on sport.ja ütlen veel,ütlesin ka seal ühele kohalikule tabivere elanikule.et tulgu thaiboxi ja seal juhtub ainuüksi trennis selliseid koledaid asju,nii et sry tõesti aga midagi pole teha.ja see kuradi kohtunik ehehehe ahh las jääb

                                Lahe soeng, tont

                                Kommentaar

                                Working...
                                X