Lehekülg 1, kokku 16 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 306

Teema: Dokfilm

linna elu on keeruline Kasutaja Aadu&co avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane Dokfilm

..........
    Nja.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Zeitgeist + Zeitgeist: Addendum

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

just oli ETV2 pealt A. Q. Khanist suht hea film.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

kaevur Kasutaja smörgåsbord avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

kas dokfilm ei olegi film?

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    kas dokfilm ei olegi film?
    Spetsiifilisem teema ei tule kahjuks.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Zeitgeist + Zeitgeist: Addendum
    Suures osas bullshit, kuid seal on mõned head mõtted sees.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aadu&co Vaata postitust
    Kui küsida võib millest see film?
    Dok. film müütidest nagu näiteks 9/11 sündmused ja pangandus jms. USAs keelati see film ära.

Muidugi, kui jutt on Zeitgeistist nüüd ...
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    No mis seal siis nii väga bullshit oli? Enamus oli kenasti põhjendatud ja lahtisi otsi oli väga vähe. Kas sinu aju ei suutnud lihtsalt omaks võtta?

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tundub jah, et sa poiss ei jaga lihtsalt matsu välja ja usud kõike muud paska, mis sulle aetakse.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Ja keda veel see Zeitgeisti teema huvitab, vaadake ka - Endgame: Blueprint for Global Enslavement.

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Soovitan vaadata Earthlings
    video.google.com/videoplay?docid=6361872964130308142
    Saad reaalse pildi ja võib-olla ka šoki!

Film "Maalased" ("Earthlings") on täispikk dokumentaalfilm inimese täielikust loomadest sõltumisest (lemmikute, toidu, riietuse, meelelahutuse ja teaduslike uuringute osadena) mis samuti illustreerib ilmekalt meie täielikku lugupidamatust nende "mitte-inimestest varustajate" suhtes. Filmile loeb teksti peale Oscari võitnud Joaquin Phoenix ja muusika on loonud kriitikute poolt paljukiidetud Moby.
    AILTON

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

No mis seal siis nii väga bullshit oli? Enamus oli kenasti põhjendatud ja lahtisi otsi oli väga vähe. Kas sinu aju ei suutnud lihtsalt omaks võtta?
    Ma homme kirjutan siia, ära lahmi.

panen tihasele pekki Kasutaja varix avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Cocaine Cowboys on nummi dok oma aja Floridast

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Ma homme kirjutan siia, ära lahmi.
    Ma ei lahmi. Tegelikult on see täiesti tavaline, et inimese aju lükkab tagasi väited ja maailmapildid, mis erinevad kardinaalselt talle seni teadaolevast. Selles ei ole midagi imelikku, aga üritaks siiski avatud mõtlemisega olla...

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

ma ei ole küll Zeitgeisti näinud, kuid usun et tegemist on mingisuguse intrigantide pundiga, kes võtnud vaevaks igasugu asjade kahtlaseid külgei rõhutada vms...
    Kui keegi hea inimene mulle võimaluse välja käib, kust ma näha seda teost saaks, siis võtaksin käsile küll.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    ma ei ole küll Zeitgeisti näinud, kuid usun et tegemist on mingisuguse intrigantide pundiga, kes võtnud vaevaks igasugu asjade kahtlaseid külgei rõhutada vms...
    Kui keegi hea inimene mulle võimaluse välja käib, kust ma näha seda teost saaks, siis võtaksin käsile küll.
    Aga palun: http://video.google.com/videoplay?do...83847743189197
    ja kes inglise keelt väga hästi ei oska, siis on ka eestikeelsete subtiitritega saadaval:http://www.overstream.net/view.php?oid=n8axucl8txuz

Teine osa ka:
    http://video.google.com/videoplay?do...05277695921912
    http://www.overstream.net/view.php?oid=mgmfs3uvsjek

Algupärane

Sõbrad. Zeitgeist on hea film. Aga seda filmi TULEB vaadata äärmiselt kriitilise pilguga. Sisuliselt see propagandafilm ja ka selle nõkse kasutatud, kuigi ma ei eita et seal oli ka häid mõtteid.

Nii. Aga mis stiilis dokid huvitavad? Ei tahaks niisama lahmima oma soovituste nimekirjaga hakata

Soojenduseks võib ära vaadata näiteks
    PBS Frontline'i doki Merchants of Cool - seda peaks nägema iga noor, et aru saada mida ja kuidas talle pähe määritakse.
    film olemas näiteks siin - http://video.google.com/videoplay?do...15725027567998

ja Zeitgeisti sõbrad peaksid kindlasti ära vaatama ka The Corporationi, mis ehk ei ole nii propaganda ja annab asjadele huvitava vaatenurga.
    http://www.imdb.com/title/tt0379225/
    http://video.google.com/videoplay?do...ient=firefox-a
    Tsitaat Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kahjuks ma ei saa rohkem kommenteerida teatud põhjustel igaks-juhuks.
    Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Sõbrad. Zeitgeist on hea film. Aga seda filmi TULEB vaadata äärmiselt kriitilise pilguga.
    Mitte ainult. KÕIKI dokfilme tuleb vaadata äärmiselt kriitilise pilguga.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

The Corporation
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Sõbrad. Zeitgeist on hea film. Aga seda filmi TULEB vaadata äärmiselt kriitilise pilguga. Sisuliselt see propagandafilm ja ka selle nõkse kasutatud, kuigi ma ei eita et seal oli ka häid mõtteid.
    Jajah. Mingi imeliku fenomenina usuvad paljud, et dokfilm=absoluutne tõde. Erilise arengupeetusega vennikesed isegi, et based on true events on üks-ühele tehtud.

Nii. Aga mis stiilis dokid huvitavad? Ei tahaks niisama lahmima oma soovituste nimekirjaga hakata

Soojenduseks võib ära vaadata näiteks
    PBS Frontline'i doki Merchants of Cool - seda peaks nägema iga noor, et aru saada mida ja kuidas talle pähe määritakse.
    film olemas näiteks siin - http://video.google.com/videoplay?do...15725027567998
    See oli jah hea. Mäletan isegi, kuidas ma vaidlesin oma sõpradega, et Chocolate, Starfish etc on hea. Sõbrad raiusid vastu, et see pole enam cool, et igas laulus on f-limp-bizkit-in-da-house ja ma küsisin, et kas Significant otheris ei olnud siis. Nad vastasid mulle, et ei olnud, kuigi tegelikult teadsid, et oli. minu võit. ja khuulid inimesed jõid/jovad Pepsit.

Joogi ja marketingi ning sõna cool hääldusega edasi minnes ei saa ma aru, kuidas selline bränd nagu Kool-Aid siiamaani eksisteerib. Kes pole kuulnud, või tahab sellest üht head doki vaadata, siis peab üles otsima, mida ETV mingil ajal näitas Jim Jonesist ja tema sektist. välkotsinguga imdb's mul seda leida ei õnnestunud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud