Lehekülg 17, kokku 75 EsimeneEsimene ... 71314151617181920212767 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 1488
    pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

miss II miss tantsis ka paremini, laulmisest rääkimata.

armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ryan Angelos on natukene päevitanud vist ja lollidemaale kolinud ... koheselt meenus, kui *khm* ... "tantsuliigutusi" ... nägin kuskil 5 minuti kandis. Ning laul on ka äärmiselt jube.
    Victoria Concordia Crescit

der Strümer Kasutaja sambo1 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tra nagu tegelt ka, isegi selle aja kohta kohutav pask.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Päriselt ka, nii jubedat asja on raske ette kujutada.
    Victoria Concordia Crescit

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

See mingi pedofiiliaparagrahvi alla ei lähe või?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

no kurat, sellel bieberil on ju rohkem meiki näos kui tollel naisel, kes iganes see olla võiks, mina näen teda esimest korda

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    no kurat, sellel bieberil on ju rohkem meiki näos kui tollel naisel, kes iganes see olla võiks, mina näen teda esimest korda
    Mariah Carey.
    P.S. laps, kes saab 1:12 peal kingi, kannab kõrvarõngast. nice.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

ja veel kahte kõrvarõngast
    308

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

miks ma siia lehele sattusin?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

I don't get the Mariah Carey/Justin Bieber duet. Are they supposed want each other for Christmas? Cause that's illegal.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Minu arust on see ilus duett ema ja poja jõuluaegsest taaskohtumisest.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kui Miss Carey just ei ole ja ma eeldan, et ei ole ! - 2m pikk ja sama lai tüdruk siis võib vist väita, et Biblioteka Bieber on küll allameetri kõrend.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Basketbol!

Mul on liiv ja sul on savi.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

võimalik, et juba läbi käinud
    Joga Bonito!!!

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Olen siit teemast suht mitu laulu ära kuulanud/vaadanud, aga nii WTF nägu nagu kahe viimasega pole küll olnud.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    võimalik, et juba läbi käinud
    kurb - http://www.youtube.com/watch?v=eXwSM...eature=related
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

video on eriti räige.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kõige enam käib mulle pinda the trashmeni "bird is the word". kõigi wannabe hipsterite lemmiklaul, mida zavoodi ees kaasa kaakuda ja siiis teha nägu, et jagavad kultuuri. siis veel kõik ansambli ursula laulud, eriti "heiti" või "heiki" või misiganes ta oli. totruse tipp. kõik inese laulud, eriti need, mille laulusõnad on eestikeelsed. kusjuures chickil pole isegi häält ju, looks on ka ainult poolhea, nii et ma ei saa aru, mille najal ta liugu laseb. tanel padari muss - ok, see on isegi naljakas. tüübil on korralik produtseering, head pillimehed ning isegi mõned kenad meloodiad (nt "võta aega" ja "lootusetus"), kuid miks on vaja end lolliks teha ridadega, nagu "rocki täiega" või "raske rääkida tormist minu ümber ja mu sees" [wtf?] ("tahan elada"). põhimõtteliselt kogu ansambel traffic looming, nad ka vist eesti keeles laulsid, osalt sellepärast. siis kogu james blunti looming, v.a. "goodbye, my lover". kuulsin mingi aeg tagasi sellist tüüpi nagu james morrison vms. oli peaaegu sama hull nagu blunt. ma ei salli absull sellist uue kooli fake sensitive nice guy mussi, ajab jumala öökima. st ei salli siis, kui souli pole. mulle meeldivad jackson browne ja sellised vanakooli true romantikud, singer-songwriterid küll. siis veel suur osa ansambli agent m-i "sotsiaalkriitikast". lisaks veel mccartney. alright, tüüp on kirjutanud mõned maailma kõige ilusamad laulud; ei vaidle vastu, aga "ob-la-di ob-la-da", "mull of kintye" ehk põhimõtteliselt suur osa ta soolost ja mingi osa ta biitlite loomingust käib ajudele. siis peaaegu kogu terminaatori viimase aja looming. kusjuures "just reedeti", mis on jumala kena meloodia, on suutnud tüüp ikka täiega lyricstega ära rikkuda. "neljapäev see haiseb kala järgi!" - tule teavas appi! kusjuures ma tõesti jassi austan, sest ta esimestel plaatidel oli ju vähemalt sellist välist isiklikkust ja attitude'i, mis eesti tollasest mussist ilmselgelt puudus. "ainult sina võid mu maailma muuta", eriti klaveri vahekäik, on üks mu lemmik eestikeelseid lugusid, mis mõjub väga naiivse ja siirana just oma naivistliku tekstu tõttu, mitte tekstile vaatamata, mis on mu jaoks alati kõrge kunsti üks tunnuseid; aga nüüd.... cranberriese "ode to my family". no lihtsalt käib pinda. kindlasti oli midagi veel, kõike ei jõua meelde tuletada. matchbox 20 ja sellised asjad ka muidugi. janis joplin ka ei meeldi mingil põhjusel.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Artur Vaata postitust
    kõige enam käib mulle pinda the trashmeni "bird is the word". kõigi wannabe hipsterite lemmiklaul, mida zavoodi ees kaasa kaakuda ja siiis teha nägu, et jagavad kultuuri. siis veel kõik ansambli ursula laulud, eriti "heiti" või "heiki" või misiganes ta oli. totruse tipp. kõik inese laulud, eriti need, mille laulusõnad on eestikeelsed. kusjuures chickil pole isegi häält ju, looks on ka ainult poolhea, nii et ma ei saa aru, mille najal ta liugu laseb. tanel padari muss - ok, see on isegi naljakas. tüübil on korralik produtseering, head pillimehed ning isegi mõned kenad meloodiad (nt "võta aega" ja "lootusetus"), kuid miks on vaja end lolliks teha ridadega, nagu "rocki täiega" või "raske rääkida tormist minu ümber ja mu sees" [wtf?] ("tahan elada"). põhimõtteliselt kogu ansambel traffic looming, nad ka vist eesti keeles laulsid, osalt sellepärast. siis kogu james blunti looming, v.a. "goodbye, my lover". kuulsin mingi aeg tagasi sellist tüüpi nagu james morrison vms. oli peaaegu sama hull nagu blunt. ma ei salli absull sellist uue kooli fake sensitive nice guy mussi, ajab jumala öökima. st ei salli siis, kui souli pole. mulle meeldivad jackson browne ja sellised vanakooli true romantikud, singer-songwriterid küll. siis veel suur osa ansambli agent m-i "sotsiaalkriitikast". lisaks veel mccartney. alright, tüüp on kirjutanud mõned maailma kõige ilusamad laulud; ei vaidle vastu, aga "ob-la-di ob-la-da", "mull of kintye" ehk põhimõtteliselt suur osa ta soolost ja mingi osa ta biitlite loomingust käib ajudele. siis peaaegu kogu terminaatori viimase aja looming. kusjuures "just reedeti", mis on jumala kena meloodia, on suutnud tüüp ikka täiega lyricstega ära rikkuda. "neljapäev see haiseb kala järgi!" - tule teavas appi! kusjuures ma tõesti jassi austan, sest ta esimestel plaatidel oli ju vähemalt sellist välist isiklikkust ja attitude'i, mis eesti tollasest mussist ilmselgelt puudus. "ainult sina võid mu maailma muuta", eriti klaveri vahekäik, on üks mu lemmik eestikeelseid lugusid, mis mõjub väga naiivse ja siirana just oma naivistliku tekstu tõttu, mitte tekstile vaatamata, mis on mu jaoks alati kõrge kunsti üks tunnuseid; aga nüüd.... cranberriese "ode to my family". no lihtsalt käib pinda. kindlasti oli midagi veel, kõike ei jõua meelde tuletada. matchbox 20 ja sellised asjad ka muidugi. janis joplin ka ei meeldi mingil põhjusel.
    eepiline rant
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud