Lehekülg 48, kokku 76 EsimeneEsimene ... 3844454647484950515258 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 1506

Algupärane

See Piffiito ja Soki lugu, see räpp. See peab ju paroodia olema. Isegi video iga nurga alt jätab selle mulje.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    See Piffiito ja Soki lugu, see räpp. See peab ju paroodia olema. Isegi video iga nurga alt jätab selle mulje.
    Mul on ka see kuri kahtlus, aga ikkagi on lugu erakordselt halb.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on ka see kuri kahtlus, aga ikkagi on lugu erakordselt halb.
    Jube indeed. Aga paroodia peaks olema asja üle, mis väärib parodeerimist, midagi mis on aktuaalne. Ma küll pole enam 18,aga selline stiil pole enam teema ka ju? Või olen ma juba see põlvkond, kes ei saa enam ööd ega mütsi aru.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Piffiito käis kusagil saates rääkimas sellest loost, aga enam ei mäleta kus. Ennem selle sokiga kokku ei saanud kui stuudios vms. Piffiito peaks igapäeva leiba teenima kusagil IT firmas.

E: Leidsin. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika...ntellekti-eest

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Meenus, et kunagi kui siin ühe teise Tartu virtuoosi lugusid sai esitletud, siis kodukootud lood Mõnule ja Jasperile nõnda peale ei läinud. Kalle Nurga "Meie kooselu" ja "Värvide laul" ka üsna sarnasest Sodiaagi ooperist, mõneti küll ehk vaoshoitumad, ent ei imestaks kui ta ka omal ajal seal suunda ette näitamas oleks käinud. Kahjuks "Kooselu" videot enam youtubes üleval ei ole (seal käis ikka paras huumor taustaks), värvide laul on aga jätkuvalt nautimiseks.. kahjuks video pole aint nõnda värvikas.

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma nüüd ei tea. Hullem on ikka multimiljonite eest tehtud pask, kui mingite teise eesti tehtud koduteater.
    Tsitaat Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Mjaa, hea point muidugi, aga kui jätta rahaline aspekt välja ja lihtsalt keskenduda muusikalisele osale (ning videole). Siis vähemalt minu jaoks võidab Nurk, hands down, teist nii kohutavat ei meenu hetkel.
    Kõige hullema saundi loomiseks ja visuaalseks edastamiseks pole kuigi palju rahhi vaja. Multimiljonite eest on tavaliselt vähemalt mõned tšikid hõõruma saadud. Võtan seda kui kompensatsiooni.
    Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    aus, meeltlahutav ja seeläbi kuulatav/vaadatav. isiklikult ei nomineeriks, aga teema on vaba.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Vahe on auditiooriumis, kas laulad tagaaias vanaemale või üritad oma meelelahutust müüa.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Vahe on auditiooriumis, kas laulad tagaaias vanaemale või üritad oma meelelahutust müüa.
    Tõsi, ent ilmselt nõnda tagasihoidlikud ambitsioonid mehel endal sees pole. Konkreetses värvide loos ollakse küll aias, kuid soovitud sihtgrupp tundub justkui laiem olevat, vähemalt sihuke mulje jääb kui ta kanaleid sirvida (soundcloud, youtube, last fm, kõik jutud olemas). Nt ühe joriseva loo tutvustus:

"Isiklik tantsubiit aastast 2008. Lugu sai peale avaldamist Last fm-is minu suurimaks hitiks ja leidis kuulajaid üle maailma, eriti fännati seda Poolas, aga ka näiteks Jaapanis. Kena kuulamist!"

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    1,101,785 views
    vaatan, et Elumees on tuttav. kas mingi all star punt on kokku pandud?
    Olles end senimaani eesti muusikamaastikuga suht okeilt kursis olevaks inimeseks pidanud, on suht wtf moment minu jaoks right here, et eksisteerib ansambliline kooslus, millel miljoneid vaatamisi ning millest ma kuulnudki pole. Peaks vist oma kultuurilisi allikaid laiendama hakkama kuna tundub, et reaalselt müüb shit millest Sildna pressiteated sõnagi ei räägi.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Lootsin, et sellest records2000 playlistist leiab raudselt midagi naljakat, aga üldiselt oli pigem pettumus. Personaalseks lemmikuks oli see, mis on lvl max halb kaver koos lvl max halva videoga.

Aga õnneks youtube suunas related channel VIINmusicpeale, mis oli juba märgavalt parem. Näiteks 2 kuuekümnest proovivad välja näha nagu kahekümneaastased.

või mingid ebamäärases vanuses naised laulmas kuidas nad "tahaks gängsterid õrna ja ohtlikku, pahapoiss sa"

"Andeks,ei taha sind tüüdatasind tüüdata,ei ei...
    OOo jeee,mulle väga meeldid sa
    kui suudad olla sa.
    Tavaline on see mul
    ta sinu järgi hull
    Paha Poiss sa
    Lubasin ma endal vaid
    need ajad läbi said
    ajad läbi said said said mmmmm...
    Ref:Ja kui oledki minuga aus ja hea
    ning mu tundeid austaksid ka.
    Tahan gängsterit õrna ja ohtliku
    kelle tundeid vaid minule on.."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

See kanal oli küll hea leid
    edit: oot oot. need CIIZUD on ju samad tibid KAPRIIZist?

Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Nende ciizude ja viimase looga meenus kohe sihuke moodne klassika nagu Lamice - Kehad Kuumad.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Mõnu kas see oli sinul Ekspressis tehtud Aasta jubedamate Laulude Edetabel, mida hommikul raadios mängiti. Aitäh sulle, kui sinu kuri käsi oli selles mängus. Naerda sai terve tee tööle
    Messi...The never ending legend!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Mõnu kas see oli sinul Ekspressis tehtud Aasta jubedamate Laulude Edetabel, mida hommikul raadios mängiti. Aitäh sulle, kui sinu kuri käsi oli selles mängus. Naerda sai terve tee tööle
    Noh, jah.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mulle meeldib sealt kiizucapriizist just üks neiu,võite arvata kumb oh jeerum jeerum,mida toodetakse...
    Invest In Africa

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Fino alla fine FORZA JUVE

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Lootsin, et sellest records2000 playlistist leiab raudselt midagi naljakat, aga üldiselt oli pigem pettumus. Personaalseks lemmikuks oli see, mis on lvl max halb kaver koos lvl max halva videoga.

Aga õnneks youtube suunas related channel VIINmusicpeale, mis oli juba märgavalt parem. Näiteks 2 kuuekümnest proovivad välja näha nagu kahekümneaastased.

või mingid ebamäärases vanuses naised laulmas kuidas nad "tahaks gängsterid õrna ja ohtlikku, pahapoiss sa"

"Andeks,ei taha sind tüüdatasind tüüdata,ei ei...
    OOo jeee,mulle väga meeldid sa
    kui suudad olla sa.
    Tavaline on see mul
    ta sinu järgi hull
    Paha Poiss sa
    Lubasin ma endal vaid
    need ajad läbi said
    ajad läbi said said said mmmmm...
    Ref:Ja kui oledki minuga aus ja hea
    ning mu tundeid austaksid ka.
    Tahan gängsterit õrna ja ohtliku
    kelle tundeid vaid minule on.."
    Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase
    Üks osapool sellest Härra Kuu bändist kannab nime Leho Lepp (muuhulgas ka antud teose sõnade autor). Kõlab nagu Leo Lehepuu kauge sugulane.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pogba Vaata postitust
    Kas bassimees pole mitte kunagine JMKE bassist Lembit Krull? Hetkel vist kollektiivis Hot Kommunist.
    Invest In Africa

Meeskonnaliige Kasutaja staykool avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Eesti Modern Talking

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

http://www.djcenter.ee/Music/NMKY.mp3 Ausat Eesti geidiskot.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud