320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Konn ju sellest räägibki, et antud lalin on oma lalina kategooriasse sobiv (teatavad popi elemendid on täidetud) ning loo hindamisel tuleks toda (primitiivset) keskkonda arvesse võtta. Et noh, on olemas 17-ne ja 27-aastaseid jalgpallureid ühes meeskonnas ning nende tegemisi hinnates tuleks seda erinevust ka arvesse võtta.
    (Räpi) inimesed peaksid kritiseerima toda punti, mitte lugu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      kuula/loe sõnad läbi ja saad ise ka aru kui seosetu lalin see on, lisaks õhkub igast noodist ja sekundist videos haledat teesklust ja ebapädevust. selline pingutatuse ja amatöörluse maik on nii juures, et seda tuleks esitada ainult raadio elmaris ja alo tv-s.
      Kasutan taaskord näitena Kraftwerki. Põhjusel, et selle kollektiivi kvaliteet ja kultuurilooline tähtsus ei ole isegi arutluse all. Trans-europe express, lüürika:

      Trans-Europe Express (4X)

      Rendezvous on Champs-Elysees
      Leave Paris in the morning on T.E.E.
      Trans-Europe Express
      (4X)

      In Vienna we sit in a late-night cafe
      Straight connection, T.E.E.
      Trans-Europe Express
      (4X)

      From station to station
      Back to Dusseldorf City
      Meet Iggy Pop and David Bowie
      Trans-Europe Express (4X)

      See näide pidi nüüd iseloomustama, et lüürika roll ei ole mitte alati anda edasi sügavat sõnumit, vaid olla üks paljudest meeleolu kandvatest instrumentidest. Antud juhul siis rongisõidu masinlikku ja vääramatut monotoonsust.

      Mai tea, kas P-T lobedalt esitatud lihtsatel tekstidel on sarnane taotlus, aga igal juhul ei ole elu mõtet kandev või valitsust kiruv tekst kindlasti popmuusika kohustuslik element. Ma ei ole küll P-T loominguga laiemalt kursis, aga selles siia teemasse postitatud videos oli üritatud sõnumiga tegeleda. Eliitkooli sobiliku välimusega ja 5 korda nädalas laulukooris käivad oivikud on seltskond, kes kipuvad olema kohustustega räigelt üle koormatud. Video esteetika (pühakoda kus aeg alati seisab) ja tekst üritavad end vastuollu seada stereotüübiga, mida laulvad plikad esindavad. Ajahäda on suure osa ühiskonna (nt minu) igapäevase elu osa, sellest ei pea pikalt rääkima, kõik saavad niigi aru. Nagu rongisõit. Minu arust viitab kirjeldatu vähemalt sellele, et on üritatud tegeleda ka mingi sõnumiga, mis peaks väljenduma siis tervikus. Ei pea muidugi meeldima aga see ei ole sajandi kõige sitem poplugu. 2010 R2 aastahitt oli Koit Toome Mälestused.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        no ma seletan siis asja nii, et ongi proovitud mingit sõnumit edastada, mis enda arust on sotsiaalselt tundlik. aga paraku, kas väljendusoskus või üldise maailmapildi piiratus ei võimalda seda teha. kokkuvõttes, kui sa loed neid sõnu või kuulad on see lihtsalt üks sisutu soperdamine, kus ühte lauset ei seo teisega pmst mitte miski ja iga rida võib olla ka teisega vastuolus, mõte kui selline eksib vahepeal teab kuhu, samuti ebaõnnestuvad katsed tekitada mingeidki huvitavaid või mittekulunud riime ja kõik jääb ikka väga segaseks. võib öelda, et lihtsalt ollakse küündimatud. ja kui see kogu küündimatus ja seosetu lausete jada asetada veel klišeedest kubisevale pop-taustale, juurde lisada veel lastkoor ja sinna takka otsa filmipilt pühakojast, siis saame sihukese gemüse, et siga ka ei söö.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          väikestele lastele, pereemadele ja orbitaaljaamale.

          -e- tuli meelde, et Jasper on ka mingi "jee Põhja-Tallinn" asja kunagi postitanud. Et parandan listi: väikestele lastele, pereemadele ja Milani fännidele.
          tra, ma tahtsin isegi 'Liiga Hea' teemasse trolli visata, aga kogemata läks triobeti threadi. see oleks olnud aasta parim troll for sure.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            tra, ma tahtsin isegi 'Liiga Hea' teemasse trolli visata, aga kogemata läks triobeti threadi. see oleks olnud aasta parim troll for sure.
            kusjuures. ei mõelnud seda trolli (tänud, et mind nii tühmiks pead) vaid selle...

            ...postitamist kuhugi. muidugi
            a) ma miskipärast eeldasin, et see pilt=kiidad bändi heaks
            b) ma pole kindel, kas see olid sina
            c) ma pole kindel, kas see oli üleüldse siin foorumis (fesaris äkki midagi, kus panin debiiliselt 1+1 kokku?)

            vabandasin end välja?

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              no ma seletan siis asja nii, et ongi proovitud mingit sõnumit edastada, mis enda arust on sotsiaalselt tundlik. aga paraku, kas väljendusoskus või üldise maailmapildi piiratus ei võimalda seda teha. kokkuvõttes, kui sa loed neid sõnu või kuulad on see lihtsalt üks sisutu soperdamine, kus ühte lauset ei seo teisega pmst mitte miski ja iga rida võib olla ka teisega vastuolus, mõte kui selline eksib vahepeal teab kuhu, samuti ebaõnnestuvad katsed tekitada mingeidki huvitavaid või mittekulunud riime ja kõik jääb ikka väga segaseks. võib öelda, et lihtsalt ollakse küündimatud. ja kui see kogu küündimatus ja seosetu lausete jada asetada veel klišeedest kubisevale pop-taustale, juurde lisada veel lastkoor ja sinna takka otsa filmipilt pühakojast, siis saame sihukese gemüse, et siga ka ei söö.
              Sa seda eelmist Konna postitust ikka lugesid?

              Rendezvous on Champs-Elysees
              Leave Paris in the morning on T.E.E.
              Trans-Europe Express (4X)

              Sõnade klassika või lihtsalt üks sisutu soperdamine?

              Ja nüüd uuesti konna postituste juurde. Väga hea, kusjuures.

              Kui sõnu tahad, siis palun: http://tartu.postimees.ee/030107/tar...mus/236962.php
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                kusjuures. ei mõelnud seda trolli (tänud, et mind nii tühmiks pead) vaid selle...

                ...postitamist kuhugi. muidugi
                a) ma miskipärast eeldasin, et see pilt=kiidad bändi heaks
                b) ma pole kindel, kas see olid sina
                c) ma pole kindel, kas see oli üleüldse siin foorumis (fesaris äkki midagi, kus panin debiiliselt 1+1 kokku?)

                vabandasin end välja?
                ei pea sind tühmiks. arendasin mõtet sind tsiteerides.

                kiitsin bändi heaks. (noh, tegelt albumi. enam seda muidugi ei ketra, sest tegu on ju rämpstoiduga ja seda igapäevaselt tarbida ei saa. veel vähem viitsin siin hordidele seletada seda, mida rk proovib)
                olin küll mina
                oli siin foorumis.

                aga selle kirikulauluga läks hullemaks tümitamiseks ja ma arvan, et see oleks olnud väga hea troll. eriti arvestades, et praeguse threadi tegin siia mina. (mis sest, et see tegelikult on vaid orksi kommuuni mõtte koopia)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Oh ei, Põhja-Tallinn võidakse eemaldada eesti laulu konkursilt. http://eurovisioon.elu24.ee/1079814/...ongi-plagiaat/ Milline tragöödia see oleks. Kelle poolt nüüd kõik pubekad hääletavad.

                  hehe,

                  Kommentaar


                    mart sander on hea jäljendaja ja tunneb plagiaate.

                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kes tegi Elisha Cuthberti prostituudiks?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kommentaar




                            crazyfrog version n+1
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              sinine fakin vilkur.

                              Kommentaar






                                aga eriti




                                Olgu öeldud, et esimesed 2 istuvad endale mingil põhjusel täitsa edukalt tegelikult (esimene mürtsukastiga ühes ja teine mängiti kunagises lemmikpodcastis meeldima). Aga stiilile pole nad midagi muud kui üks oksekas ainult.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X