320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Lapseomanikuna, ja lugu esimest korda kuulnuna tahaks kohe küsida, et mis seltskonnas liigud, et viimasel ajal SEDA kõvasti peale peksab???
    https://www.apollo.ee/detektiiv-pepu...rjajuhtum.html Umbes sellised.

    Kommentaar


      Püha püss.

      Kommentaar


        Johhaidii

        Kommentaar


          pooled laulud siin sellised, millega kuskil püssikas vms tõmbaks peo ikka julmalt käima ju. eriti see viimane!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            pooled laulud siin sellised, millega kuskil püssikas vms tõmbaks peo ikka julmalt käima ju. eriti see viimane!
            Kas need on need Kesk-Eesti ja Lõuna-Eesti kolkakõrtsi peod, kus mediaanharidus on 8. klassi ning hommikul kõrtsi ees mõni nurgatagune hambapolikliinik saab maast tasuta hamba implantaate korjata?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kas need on need Kesk-Eesti ja Lõuna-Eesti kolkakõrtsi peod, kus mediaanharidus on 8. klassi ning hommikul kõrtsi ees mõni nurgatagune hambapolikliinik saab maast tasuta hamba implantaate korjata?
              ma ei tea, kui sul püssirohus õnnestub lõuga saada, siis ilmselt asja eest saadud vms

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                ma ei tea, kui sul püssirohus õnnestub lõuga saada, siis ilmselt asja eest saadud vms
                Ma ei tea, mida sa püssika all mõtlesid, aga no googel andis vastuseks, et mingi Lõuna-Eesti urgas seega prove my point.

                Kommentaar


                  Maailma kõrgeima laega pubi on mingi lõuna-eesti urgas. Nice...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma ei tea, mida sa püssika all mõtlesid, aga no googel andis vastuseks, et mingi Lõuna-Eesti urgas seega prove my point.
                    Sellise jutu peale oleksid võinud seal vanasti õllekannuga pähe saada küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Püha püss.
                      persse, see ikka liiga mega ju.

                      kuskil pühaka ääres poistega kolmanda päeva õltsi, naised suveriietes, õhtul kuskil comebackis näpud püsti, naised lava ees kooris:

                      su poole oo-oo su poole-poole oo-oo su poole-poole oo-oo su poole-poole oo!

                      järgmise lauluna mingi duubel+ "kaotan ja võidan" jne.

                      oibljää ma ütlen.

                      Kommentaar



                        See ootusärevus, et kelle Heiki seekord leidnud on ja ega ta pole igav või vähemalt mingi laulukoori kogemusega.

                        Kommentaar


                          Huvitav, kas seal mingi bisnesplan ka taga, et Heiks tulistab sihukese tempoga neid lugusid? Youtubes klikkidelt ilmselt ei teeni emmigi

                          Kommentaar


                            Ei oska kohe seisukohta võtta..

                            Kommentaar


                              Öödisko teema:

                              head lugu on raske teha, sitta lugu on kerge teha, aga müts maha DJ Y ees, et on suutnud teha nii keskpärase läga kui võimalik - ka see on oskus.
                              Huvitav miks ta kommentaarid kinni keeranud on.

                              Kommentaar


                                Seda on ikka päris valus kuulata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X