320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma vahepeal ikka mõtlen, miks sellised täisväärtuslikud inimesed teevad sellised asju, või noh, miks nad muusikat teevad. Paiad, Tanjad, Uuskülad, Renated, Kolgid, Jaanid ja nii edasi. Miks sa nagu vaevad enda energiat ja resurssi, et toota sellised asju, kui sa näed, et noh ei tule, no ei tule. Ja siis võrdluseks Heikid ja Oksmaad, keda kõik võtavadki mitte tõsiselt, aga see on nagu rohkem aksepteeritav sest noh, nad ongi sellised..
    Selles suhtes jah, rahakest ju saab..

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ma vahepeal ikka mõtlen, miks sellised täisväärtuslikud inimesed teevad sellised asju, või noh, miks nad muusikat teevad. Paiad, Tanjad, Uuskülad, Renated, Kolgid, Jaanid ja nii edasi. Miks sa nagu vaevad enda energiat ja resurssi, et toota sellised asju, kui sa näed, et noh ei tule, no ei tule. Ja siis võrdluseks Heikid ja Oksmaad, keda kõik võtavadki mitte tõsiselt, aga see on nagu rohkem aksepteeritav sest noh, nad ongi sellised..
      Kui jutt Tanja Mihhailovast, siis take that back right now. Tanja teeb, mida Tanja tahab, peaasi, et on õnnelik!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Kui jutt Tanja Mihhailovast, siis take that back right now. Tanja teeb, mida Tanja tahab, peaasi, et on õnnelik!
        I know, its all about titties.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            I know, its all about titties.
            Tanja rindasid kuskil eriti paljastatult ka näeb? Mingi salaurgas-sait?

            Kommentaar


              Iga lauluke.. kus kõlab "koroona"



              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Tanja rindasid kuskil eriti paljastatult ka näeb? Mingi salaurgas-sait?

                Kommentaar


                  Õnneks on 5G, viirus ja vaktsiinid ka lõpuks laulu saanud.

                  Kommentaar


                    Märkimisväärne on see, et ära mahutatud sinna veel diss Nublu suunas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Õnneks on 5G, viirus ja vaktsiinid ka lõpuks laulu saanud.

                      Eesti Immortal Technique vhjüüüt
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar




                        Ok, võib vist konkursi lõppenuks lugeda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                          Ok, võib vist konkursi lõppenuks lugeda.
                          fakk, ma pole ühegi teise postitusega nii kiiret personaalset heitmeili saanud. Kes selle bändi lähikondlane on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            fakk, ma pole ühegi teise postitusega nii kiiret personaalset heitmeili saanud. Kes selle bändi lähikondlane on?
                            Peab ikka sitt kriitikameel olema, et foorumi posti peale heitmeil kirjutada😀
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Peab ikka sitt kriitikameel olema, et foorumi posti peale heitmeil kirjutada��
                              Ma panin selle muidugi endale FB-sse ka, sealt tuligi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                                Ok, võib vist konkursi lõppenuks lugeda.
                                Ise olen elektroonilise muusika austaja, aga minu arust on see päris äge cover. Video ajas muigama kui 1 vend traktori rooli kangutas selle metali rütmis.
                                NB! Ei tunne ühtegi isikut sealt bändist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X