320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I don't get the Mariah Carey/Justin Bieber duet. Are they supposed want each other for Christmas? Cause that's illegal.

    Kommentaar


      Minu arust on see ilus duett ema ja poja jõuluaegsest taaskohtumisest.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Kui Miss Carey just ei ole ja ma eeldan, et ei ole ! - 2m pikk ja sama lai tüdruk siis võib vist väita, et Biblioteka Bieber on küll allameetri kõrend.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Basketbol!

          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            võimalik, et juba läbi käinud
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Olen siit teemast suht mitu laulu ära kuulanud/vaadanud, aga nii WTF nägu nagu kahe viimasega pole küll olnud.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                võimalik, et juba läbi käinud
                kurb - http://www.youtube.com/watch?v=eXwSM...eature=related
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  video on eriti räige.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    kõige enam käib mulle pinda the trashmeni "bird is the word". kõigi wannabe hipsterite lemmiklaul, mida zavoodi ees kaasa kaakuda ja siiis teha nägu, et jagavad kultuuri. siis veel kõik ansambli ursula laulud, eriti "heiti" või "heiki" või misiganes ta oli. totruse tipp. kõik inese laulud, eriti need, mille laulusõnad on eestikeelsed. kusjuures chickil pole isegi häält ju, looks on ka ainult poolhea, nii et ma ei saa aru, mille najal ta liugu laseb. tanel padari muss - ok, see on isegi naljakas. tüübil on korralik produtseering, head pillimehed ning isegi mõned kenad meloodiad (nt "võta aega" ja "lootusetus"), kuid miks on vaja end lolliks teha ridadega, nagu "rocki täiega" või "raske rääkida tormist minu ümber ja mu sees" [wtf?] ("tahan elada"). põhimõtteliselt kogu ansambel traffic looming, nad ka vist eesti keeles laulsid, osalt sellepärast. siis kogu james blunti looming, v.a. "goodbye, my lover". kuulsin mingi aeg tagasi sellist tüüpi nagu james morrison vms. oli peaaegu sama hull nagu blunt. ma ei salli absull sellist uue kooli fake sensitive nice guy mussi, ajab jumala öökima. st ei salli siis, kui souli pole. mulle meeldivad jackson browne ja sellised vanakooli true romantikud, singer-songwriterid küll. siis veel suur osa ansambli agent m-i "sotsiaalkriitikast". lisaks veel mccartney. alright, tüüp on kirjutanud mõned maailma kõige ilusamad laulud; ei vaidle vastu, aga "ob-la-di ob-la-da", "mull of kintye" ehk põhimõtteliselt suur osa ta soolost ja mingi osa ta biitlite loomingust käib ajudele. siis peaaegu kogu terminaatori viimase aja looming. kusjuures "just reedeti", mis on jumala kena meloodia, on suutnud tüüp ikka täiega lyricstega ära rikkuda. "neljapäev see haiseb kala järgi!" - tule teavas appi! kusjuures ma tõesti jassi austan, sest ta esimestel plaatidel oli ju vähemalt sellist välist isiklikkust ja attitude'i, mis eesti tollasest mussist ilmselgelt puudus. "ainult sina võid mu maailma muuta", eriti klaveri vahekäik, on üks mu lemmik eestikeelseid lugusid, mis mõjub väga naiivse ja siirana just oma naivistliku tekstu tõttu, mitte tekstile vaatamata, mis on mu jaoks alati kõrge kunsti üks tunnuseid; aga nüüd.... cranberriese "ode to my family". no lihtsalt käib pinda. kindlasti oli midagi veel, kõike ei jõua meelde tuletada. matchbox 20 ja sellised asjad ka muidugi. janis joplin ka ei meeldi mingil põhjusel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Artur Vaata postitust
                      kõige enam käib mulle pinda the trashmeni "bird is the word". kõigi wannabe hipsterite lemmiklaul, mida zavoodi ees kaasa kaakuda ja siiis teha nägu, et jagavad kultuuri. siis veel kõik ansambli ursula laulud, eriti "heiti" või "heiki" või misiganes ta oli. totruse tipp. kõik inese laulud, eriti need, mille laulusõnad on eestikeelsed. kusjuures chickil pole isegi häält ju, looks on ka ainult poolhea, nii et ma ei saa aru, mille najal ta liugu laseb. tanel padari muss - ok, see on isegi naljakas. tüübil on korralik produtseering, head pillimehed ning isegi mõned kenad meloodiad (nt "võta aega" ja "lootusetus"), kuid miks on vaja end lolliks teha ridadega, nagu "rocki täiega" või "raske rääkida tormist minu ümber ja mu sees" [wtf?] ("tahan elada"). põhimõtteliselt kogu ansambel traffic looming, nad ka vist eesti keeles laulsid, osalt sellepärast. siis kogu james blunti looming, v.a. "goodbye, my lover". kuulsin mingi aeg tagasi sellist tüüpi nagu james morrison vms. oli peaaegu sama hull nagu blunt. ma ei salli absull sellist uue kooli fake sensitive nice guy mussi, ajab jumala öökima. st ei salli siis, kui souli pole. mulle meeldivad jackson browne ja sellised vanakooli true romantikud, singer-songwriterid küll. siis veel suur osa ansambli agent m-i "sotsiaalkriitikast". lisaks veel mccartney. alright, tüüp on kirjutanud mõned maailma kõige ilusamad laulud; ei vaidle vastu, aga "ob-la-di ob-la-da", "mull of kintye" ehk põhimõtteliselt suur osa ta soolost ja mingi osa ta biitlite loomingust käib ajudele. siis peaaegu kogu terminaatori viimase aja looming. kusjuures "just reedeti", mis on jumala kena meloodia, on suutnud tüüp ikka täiega lyricstega ära rikkuda. "neljapäev see haiseb kala järgi!" - tule teavas appi! kusjuures ma tõesti jassi austan, sest ta esimestel plaatidel oli ju vähemalt sellist välist isiklikkust ja attitude'i, mis eesti tollasest mussist ilmselgelt puudus. "ainult sina võid mu maailma muuta", eriti klaveri vahekäik, on üks mu lemmik eestikeelseid lugusid, mis mõjub väga naiivse ja siirana just oma naivistliku tekstu tõttu, mitte tekstile vaatamata, mis on mu jaoks alati kõrge kunsti üks tunnuseid; aga nüüd.... cranberriese "ode to my family". no lihtsalt käib pinda. kindlasti oli midagi veel, kõike ei jõua meelde tuletada. matchbox 20 ja sellised asjad ka muidugi. janis joplin ka ei meeldi mingil põhjusel.
                      eepiline rant
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar




                        jesus, kui wigger on võimalik olla?
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          See eilne Tanel Padar and the sun UUE VIDEO esmaesitlus. Et nagu, fakkkkkk, nii piinlik shitt et sõnas seletamatu ja kirjas kirjeldamatu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            See eilne Tanel Padar and the sun UUE VIDEO esmaesitlus. Et nagu, fakkkkkk, nii piinlik shitt et sõnas seletamatu ja kirjas kirjeldamatu.
                            Ojaa. Nutt on kõikjal võimas ja tõesti oli uskumatult pask. linki ka http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=124129

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ojaa. Nutt on kõikjal võimas ja tõesti oli uskumatult pask. linki ka http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=124129
                              vaatasin ka ära. video videoks - on tõesti selline jaredletolik pretty boy stuff, kus peategelane on kangelane, kes võitleb suure ja kurja maailma vastu -, aga lugu ise mulle täitsa meeldib. selline täitsa korralik by-the-books modernne grunge. meenutab mingi nurga alt - julgen ma võrrelda? - isegi soundgardenit. kusjuures see alguse riff ja see "you'll never catch me" hook on päris head. see vahepealne voksibridge on veits stereotüüpne muidugi. inglise keel teeb asja siiski tunduvalt paremaks, eesti keeles kõlavad the sun'il kõik ebatäiused liiga intiimselt halvasti. ja noh, mis videosse puutub, siis palju neid mainstream bände ikka on, kes heade videotega silma paistavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust


                                jesus, kui wigger on võimalik olla?
                                wao, eesti oma ka veel? :S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X