320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, ma ei saa mobiilis spharkzi kutset lahti. Mis seal on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tra, ma ei saa mobiilis spharkzi kutset lahti. Mis seal on?
      Vaata siis lahedat bännerit.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kommentaar


            https://soundcloud.com/heiki-hainsal...ud-metsas-2017 Jeebus, nüüd on klaaspõrand katki.

            Kommentaar


              10. Kivisaar x Crius – Aeg ei hooli
              Alustada tuleb ikka algusest. Jaanuaris avaldas Kivisaar enda kauaoodatud debüütsingli. Ja, noh, see oli alles pauk. Vist mitte KUNAGI pole Eesti muusikas niimoodi auto-tune’i väärkoheldud. Nüüd saab täitsa aru, miks Kivisaar enda hitiga nii kaua venitas, sest ta on küll mikrofoni taga populaarne, aga kindlasti mitte selles rollis.

              9. Hellad Velled – Suvine
              Ja nüüd siis tõesti macho-sülti! Suured mehed, kes võiksid pimedal tänaval hirmu peale ajada, teevad sellist muusikat, et anna olla. Okei, saan aru, et laulumehed saavad ikka naisi, aga kuidas see võimalik on? Hea küll, äkki on see laul nii paha, kuna praegu on väljas külm ja hall, aga kuskil kuurortis alasti ujumistest laulvad suured mehed ajavadki kadedaks. Eks?

              8. Kapa – Ilusaid unenägusid
              Äkki ma olen selle jaoks liiga vana ja valest soost, et mõista sellise seksuaaldraiviga videot, kus poolpaljas poiss väänleb linade vahel ja räpib armastusjuttu. Vist. Millest see laul üldse räägib? Ei, ma olen ilmselt liiga vana selle jama jaoks. „Võin sulle räppida õrnalt, küll see uni tuleb,“ laulab ta. Ahsoo. Okei.

              Kommentaar


                https://www.ohtuleht.ee/847304/top-1...alvimad-laulud Ah, panin ikka veebisaidile üles.

                Kommentaar


                  Miks su nime artikli juures ei ole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Miks su nime artikli juures ei ole?
                    Jaanus Saks ja hellad Velled on suured poisid.

                    Kommentaar


                      Kas Saks juba reageerinud polegi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Kas Saks juba reageerinud polegi?
                        vist mitte, aga Jaa-S peaks aasta jobi valima 1. jaanuaril kmõm.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Saan aru, et nimetada tabel "Õhtulehe Aastasitt 2017" oli liiga rets idee?

                          Kommentaar


                            DJ Heiki oleks välja jätnud, sest noh, esiteks pole hea vaimupuudega inimeste tegemisi arvustada ja teiseks on see nii halb, et muutub isegi mõnes mõttes juba heaks. Kivikas sobib tabelisse ideaalselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              DJ Heiki oleks välja jätnud, sest noh, esiteks pole hea vaimupuudega inimeste tegemisi arvustada ja teiseks on see nii halb, et muutub isegi mõnes mõttes juba heaks. Kivikas sobib tabelisse ideaalselt.
                              Heiki jagas seda tabelit ise ka ja on kohaga väga rahul.

                              Kommentaar


                                https://www.facebook.com/jaanus.saks...13942642336660 nüüd on molliring...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X