320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Massiivne shit!

      Kommentaar


        Ma ei suutnud vist ühe minutinigi jõuda.

        Newton Heath 1878

        Kommentaar




          Seda vist pole veel olnud.

          Kommentaar


            aga kas siia head lugu ka v6ib panna? ma 1 prooviks panen.

            kunagi pole olnd,et midagi polnd

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Ma ei suutnud vist ühe minutinigi jõuda.

              21k viewi juba ja inimesed kiidavad... kohutav.

              Kommentaar


                Algselt postitas manalamees Vaata postitust
                aga kas siia head lugu ka v6ib panna? ma 1 prooviks panen.

                https://www.youtube.com/watch?v=MDM7VindZss
                proovisin videot Raitsi looga - http://www.youdubber.com/index.php?v...audio_start=55 [mindblowing]
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Vähe on olnud juttu ansambli RESPEKT laiali minekust, meenutame seda sündmust ühe uskumatu uudise ja galeriiga aastast 2010. https://elu24.postimees.ee/297431/ee...hvast-ninapidi

                    Ansambel Respekti solist oli aga rahvast suisa saatnud kohta, kus päike ei paista. Vastab see tõele?

                    No ta ütles korra, et minge te ka kõik sinna kohta... Tegelikult tahtis öelda, et minge kõik kurke korjama! Nii oligi! Ta karjus rahvale, et teil siin Luunjas on nii head kurgid, et minge kõik neid korjama ja rahvas karjus ekstaasis vastu: «Jaaa!!!»

                    Kommentaar


                      Sellest oli filmis ka vist stseen. Kuna täpselt meeles pole, siis ilmselgelt peab uuesti vaatama.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Listen to Recovery - Kättesaamatu by -Touchdown- on #SoundCloud
                        Tänusõnad kõikidele asjaosalistele: Eesti Rahva muuseum, Romet Kallas, Martin Laks, Taavo Vellend, Lenny Lavida, Kaisa Virgebau. Tekst: Ketlin Aun, Berg, Priedrich Lõvisüda. Recovery Fännileht facebo

                        Kommentaar


                          Wearing dark sunglasses and a popped collared-white shirt, President Berdymukhamedov was joined by his grandson, Kerimguly, 14. | ITV National News
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Kuidas küll ühel riigil nii persse läheb, et iga president on debiilik?

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X